mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Práca

neznámy
neznámy | 23.3.2014 11:50
ahojte vedel by niekto poradit?nastupovola som do zamestnania 2.4.2012 prisla ponuka uplne necakane v den nastupu sturn opoziacia mc mars konj marekur 2dom a slnko trigonacs ,,,,vsetko bolo super az do obdobia november december min roka ...teraz to pre mna predstavuje uz moru chodit. zahravam sa s myslienkou zmeny ale osobne neviem planovat nic v zivote uran stvorec slnko je to vskutku nemozne...najblizsie budem mat trigon jupiter mc okoloho 30.8.2014 vedel by niekto coho by sa mohla praca tykat?(medzi casom som mala ponuku ist pracovat tu kusok do zahranicia ale bohuzial dont spíííík dojč...) dakujem vsetkym co k tomu vedia nieco povedat -FLOWER-
martinbd
martinbd | 23.3.2014 12:08
nastupovať do zamestnania pri Saturn opozícia MC, hmm, čo ja viem ...
Ak môžem poradiť, sleduj hlavne vonkajšie planéty, od Jupitera vyššie, ...
Od toho Jupiter trigon MC by som veľa nečakal ...
Keď tak sleduj vládcu X. domu a tranzity vonkajších planét na neho, taký trigon od Pluta by mohlo byť niečo zásadné, od Jupiter by som čakal len v prípade, že máš kariérne dobrý horoskop, ale ináč by som sa na neho nespoliehal ...
Prípadne pozri solárne horoskopy a direkcie v podobnom zmysle ...

každopádne, je potrebné posúdiť aké máš vlohy a aké sú, čo sa týka povolania,
tvoje osudové tendencie, na čo je potrebné posúdiť celý tvoj horoskop ...

ale najdôležitejšie je asi ujasniť si, čo v živote chceš robiť, čo je tvoja úloha,
bez toho môžeš aj dobrý tranzit prepásť ...
neznámy
neznámy » martinbd | 23.3.2014 12:14
tomu koncu vobec nerozumiem ,,,,toto je moje prve zamestnanie kde pracujem a vyuzivam to co som sa v skole naucila ,,,a nepozerala som horoskop bola som rada ze ma zobrali to sa pozeram spatne ze tam bol v opozicii ...

vnutorne to nejak aj citim (ja neviem tak astro posudit) ze je cas odist jednak ze mi sahaju na premie a neviem sa dopatrat preco!!!a jednak ze uz momentalne nevyzivim seba a dieta ...

kto je vladca mojho 10domu?
martinbd
martinbd | 23.3.2014 12:33
neviem čomu nerozumieš, reagujem na to čo si písala s tým čo o tebe viem, teda skoro nič ...
vládca 10. domu je planéta, ktorá vládne znameniu, cez ktoré prechádza hrot X. domu, teda MC ...
Samozrejme ak je v X. dome planéta, je potrebné v podobnom zmysle pozerať aj na túto planétu ...
neznámy
neznámy » martinbd | 23.3.2014 13:31
Ďakujem tomu ž. Si mi to ozrejmila ja som v astro batola

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...