mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

Pluto v kvadratúre s Ascendentom

lak
lak | 28.12.2015 21:25
dobry vecer vsetkym ludom dobrej vole :D

takyto fajny tranzit ma prave navstivil.. mate niekto skusenost? kazdemu prispievatelovi posielam kvet -LOL- dakujem -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:10
neni dobry tranzit -NOOO-
počkej nalepči tranzit -YES-
na nový tranzit přispějou v bance. -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:16
Áno. Mám to za sebou.
Nebudem ti nič nahovárať. Celé zle. -SADLEY-
Ani sa mi nechce o tom verejne písať, a ani neviem, či by som to vedela výstižne popísať. Stručne: Ak je ASC maska, ktorú nosíme, priprav sa na to, že ak ti tento ťažký tranzit má niečo pozitívne priniesť (popri tých úderoch, ktoré musia prísť, aby otriasli tou maskou)... tak musíš prijať to, čo sa deje, pochopiť, prečo sa to deje a čo sa vôbec deje... Dať si dole tú masku a pozrieť sa, čo je v hlbke pod ňou... Možno si ju potom aj nasadíš späť, možno tú istú, možno zmenenú... ale TY budeš iná... tak:) Do toho-FLOWER-
lak
lak | 28.12.2015 22:24
:( dakujem.. je to ako permanentne pms (u mna su pms len psychickeho razu - revem ako najata)

ved to, ze to ma byt zmena, lenze vlastne neni nic, co by som mala menit - neni taka oblast, ktora by potrebovala zmenu, lebo oblaste proste nie su na sklade -LOL- mam len vztah a okrem toho je len oblast prace.. a to oboje je stabilne.. a v dusi sa menim kazde rano, ked sa zobudim..-LOL- aj bez toho hnusneho pluta -LOL- tento ... aspekt nikdy nic nepriniesol, len smutok.. taka tazoba na dusi a neviem, co s nou.. proste pms-LOL- a tebe to nieco dalo? nieco viditelne, vyznamne? :)

dakujem, Danka -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:37
Tak plač, keď sa ti žiada... a spi, veľa spi...proti plutu nič nezmôžeš... treba ho prijať, aj tie pocity, aj to, čo sa deje.... Veď uvidíš:)

Ja mám pluto teraz na IC, potom bude nasledovať slnko (veď aj Boscha to čaká -PUH-.... Je to pomalý, desivo pomalý tranzit. Už som si zvykla. Ide to... :)
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:37
No toto ani nepis, ze ty si smutna...sa mi nechce ani uverit...a naco mas doma butlavu vrbu v podobe Strelca s merkurom 15?...kto ta lepsie vypocuje ako on?;)-FLOWER-

Tranzit Pluto kvader ascendent?...tlaci ta to do nejakej zmeny obalu...skus zmenit uces, alebo nejako inak svoj zovnajsok:) ...nieje nieco co by si chcela na sebe zmenit?...kvadrat je cin...nieco treba urobit:)
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:56
Tak túto fajnovčičku mal môj starší syn, keď bol na strednej. Ako obyčajne, najprv to bolo tak, že mi hovoril o svojich pocitoch a podľa toho ako mi to opisoval, som usúdila na Pluto. Tak som sa následne pozrela do jeho tranzitov a našla som toto.
Nebolo to pre neho príjemné, pocity, ktoré vznikali akoby z ničoho.
Výsledok bola dosť výrazná osobnostná zmena.
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 22:57
A nebude za tým "lunárna" náladovosť raka, citlivého na tranzity luny a voči lune? Luna ti robí opozíciu na radixový jupiter a naopak. ;)
lak
lak | 28.12.2015 23:00
-LOL-prave mu volam, ze revem :D on na to odpovedal svojim vybornym humorom a uz som sa rehotala, na co on si ma doberal: "ved vravis, ze reves.. vysmievas sa mi? -LOL-" cista komedia, volam ho komediant -HEART- strelec je klaun, presne takeho som potrebovala :) a navyse je aj najlepsi priatel, takze mas pravdu - lepsieho posluchaca nenajdem :D ale ked nemam po ruke svojho dvorneho sasa, tak ronim slzy :D vies, tento tranzit je ako mat nad hlavou mracno..

dakujem za tip :D s tym obalom by to slo, dam si skratit vlasy-LOL- aaa, teraz mi napadlo - dala som sa na knackebrot (ostatne pecivo neprijimam), lebo sa chcem zbavit kil :D takze toto je za tym :D dakujem :)-FLOWER-
lak
lak | 28.12.2015 23:03
Danka, prijimam ho (s nevolou :) ), ale co ine mi ostava, sak? :D este ze na to nie som sama a mam najlepsieho priatela a dobrych ludi .. dakujem -FLOWER-

ty si silna:) kolko rockov to trva?
lak
lak | 28.12.2015 23:05
dakujem, Zuzka :) ty s nim este nemas skusenost? :)
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 23:07
Roky to trvá, pluto sa rado vracia a je pomalé.... Ale ak máš veci v sebe poriešené, nemalo by to byť drastické. Neboj:) A ak nemáš, máš skvelú príležitosť niečo so sebou urobiť. Neboj.:)
Nie sme na svete preto, aby sme odpočívali. -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 23:11
mila moja, potom zabudni aj na knackebrot :)
a vyrev sa, asi to dnes mame fakt naprogramovane, ale tiez ma nakoniec NIEKTO rozosmial :)
lak
lak | 28.12.2015 23:12
ono to ani nebolo predtym drasticke.. :) mam s plutom asi nejake pevne vazby, lebo pozeram, ze tento rok od februara do juna som mala to iste, co zacalo teraz a vtedy to bola pohoda :D len teraz to na mna dolahlo.. asi som si uz odvykla -LOL- ale mam tip - aj pre teba, ak budes potrebovat otvorit stavidla - secret garden, robia dobru muziku na taketo tranzity.. -LOL- cloveku sa hned lahsie dycha, ked to pusti von :)

dakujem, Danka, si moc zlata -FLOWER-
lak
lak | 28.12.2015 23:13
a co mi pomoze, ak vylucim aj knack.. ? :D

:)to som rada :)
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 23:16
proste jedz take veci, ku ktorym nic podobne pecivu a roznym polystyrenom nepotrebujes :)
lak
lak | 28.12.2015 23:20
dakujem -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 23:25
Kdesi som narazila na informáciu, že knackebrot je kalorický, lebo je sušený, takže vlastne koncentrovaný.... Ale tabuľky som nepozerala.:)

Nemáš za čo.:) Ja som ten typ, čo slzí a smeje sa aj bez príčiny... Mám to po mame, vypustím stavidla a život ide ďalej.;) Len niekedy to čudne vyzerá.:D
lak
lak | 28.12.2015 23:29
ach boze, skoda to je :)

ty si moj typ -LOL- viem, co myslis -LOL- a tvoj muz to nahodou nema podobne? ako spravny rak -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 28.12.2015 23:33
mne prave skoncil:D
hm...ked si zmapujem jeho posobenie....musim povedat, ze som dlho mala pocit, ze ten tranzit vobec nevnimam, nic extremne sa navonok neudialo, ziadne prelomove zivotne udalosti....vplyv mi zacal docvakavat az relativne nedavno ked tranzit skoro koncil...
a vsimla som si ho na svojich postojoch a reakciach na udalosti, ktore som si vybudovala a nebyvali mi tak celkom vlastne v minulosti, aj to len vdaka postrehom ludi okolo mna, ja sama by som si to ani neuvedomila, lebo to pluto asi posobi dost nebadane, postupne
myslim, ze tento tranzit ta donuti pozriet sa pod tu kazdodennu masku, omnoho viac som si zacala uvedomovat svoje psychicke aj telesne procesy, vplyv toho co sa deje mimo mna, na moje telo...
cisto z fyzickeho hladiska - ked tranzit zacinal, rychlo a vela som schudla, mala som obdobie kedy som bola az posadnuta kazdodennym cvicenim (az som si z toho zdravotne zavarila), naopak, ako sa tranzit blizil ku koncu, dost som pribrala, opat otazka tyzdnov a teraz nachadzam nejaku mieru lebo to slo z extremu do extremu....privodila som si aj ekzem zo stresu, byval len medzi prstami ale ako sa tranzit blizil ku koncu, zacal mi prechadzat aj na clenky, kolena a krk....a teraz zas postupne mizne....kazda negativna udalost sa mi hned vrazila do ksichtu, vyrazky, doslova kamikadze na tvari....rovnako som az na vynimku jedneho obdobia dovtedy negrcala lebo som sa citila psychicky mizerne (pardon za vyraz)
celkovo sa mi teda zda, ze v tomto obdobi sa mi to co som zazivala odrazalo priamo na tele, ine roky som taku priamu ukazku psychickeho stavu na sebe nevidela
co sa tyka psychiky, nejak ma to donutilo pozerat sa sama na seba uprimne, na to co chcem, co nechcem, co potrebujem, coho sa musim zbavit, az mas zrazu pocit, ze dovtedy si klamala samu seba....vela nazorov som prehodnotila, vela veci, o ktorych som si dovtedy myslela, ze ich chcem pre mna stratilo uplne hodnotu, fakt akoby som sa posledne roky oblbovala....l
uvedomila som si, ze je okolo mna vela ludi, ktorym na mne v skutocnosti vobec nezalezi alebo im priam robi radost ked som nestastna alebo ma nepoznaju a ze im nemozem vyhoviet a ani nechcem vyhoviet a budem si robit co chcem
a myslim, ze som si veci roztriedila na tie, za ktore treba bojovat a tie, na ktore namahu nevynalozim vobec, kym v minulosti by som bojovala za vsetko uz len z principu, dokazat si cenu....vela veci som skutocne nechala byt....
ak mam pocit, ze je pluto v niecom kamos, tak sa mi zda, ze uci cloveka sa z veci relativne rychlo otriast, ukaze vsetok ten sajrajt, od ktoreho si odvracala zrak a donuti ta veci vyhodit, mala som za posledny cca rok a pol viacero ocistnych ritualov kedy som vyhadzovala vnutorne aj realne veci okolo, ktore som skladovala roky
mne teraz ku koncu do toho zauradoval aj uran tak mam mozno mixnute dojmy ale take najcerstvejsie nasledky su aj v tom, ze budem koncit v praci, idem do sveta a po navrate idem robit nieco ine....cele rozhodnutie prislo akoby z minuty na minutu takze to moze byt uran hm alebo uran dotiahol to co pluto vytahovalo dlhodobo do vedomia:)
no a vo februari mi pluto prejde do kvadru na slnko tak uvidime :)
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...