mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

pluto tranzituje 12 domem až do roku 2023

neznámy
neznámy | 29.5.2011 13:11
asi to nebudu mít lehké ....mám ho v konjukci na uran ve 12 domě v kozorohu a za rok a pul bude v konjukci jak s uranem tak s neptunem který je taky ve 12 domě....takže očekávám běsné období které pociťuju již teď .... mohl by mi k tomu někdo ze zkušeností ,nebo nějakých poznatků přiblížit toto období nějak blíže?NEPTUN PUTUJE DOMEM PRVNÍM .....-ROLL- děkuji všem..
ballin
ballin | 29.5.2011 20:44
tak neptun mas v akcii a vo vyjadrovaní vecí neptunovských a tie v 12 tam budes asi skumat hlbsiu podstatu destrukcie a bleskovych zmien ... asi tak :D
neznámy
neznámy » ballin | 29.5.2011 21:07
dík velmi stručné,s tím neptunem bych tak úplně nesouhlasil.-... ,já že na mě vybalíš něco oslnivého :D:D
neznámy
neznámy | 29.5.2011 21:23
tieto vyklady tranzitujucich transaturnskych planet (uran, neptun, pluto) v domoch ber s velkou rezervou...uz len pre ten pomaly pohyb zverokruhom....radsej sa sustred na tranzity Jupitera a Sarturna cez domy....;)
ballin
ballin | 29.5.2011 21:30
pán obama viete ako za malo penazi malo informacii :D no mam tu nieco s prekladu:

Tento vplyv sintetizuje tvoju mysel, telo a dušu na vyššiu energiu. To môže pôsobiť na zmiernenie tvojej dispozície, tak že budeš stále naladený na jemnosti vo vašom prostredí a každodenné činnosti. Absorbuješ nálady ľudí okolo vás teraz pomerne ľahko, a vaše dispozícia je trochu iná ako výsledok. Tento tranzit môže pridať tajomnú auru k sposobu ktorym sa prezentujes ostatnym. Vtedy maš tendenciu byť menej praktické, a viac idealisticky, snovy a citlivy. Niektorí z vás môže nájsť všedné starosti života príliš nudné, príliš jednotvárne aby ta to zaujalo! Niektorí sa môžu cítiť menej istý, tak ako ich smer v živote je neistá, ďalšy sa môžu naladiť na silnejší duchovny účel.
...uff
neznámy
neznámy » ballin | 29.5.2011 21:56
dík ...
neznámy
neznámy | 29.5.2011 21:58
abych pravdu řekl tak takového pluta celkem pocituju nevím jak ty ale ja ho v potaz celkově beru i uran a neptun....sice jsou to pomalé planety a myslím že to na jejich vliv nic nemění...reknu to asi tak mám trigon uran na jupiter a nic o tom nevím....nejak to nepocituju i kdyz byl jupiter trigon venuse tak velice nic ale kdyz mám neptun kvadrat mc nebo mars tak o tom prostě vím...-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 1.6.2011 14:19
poviem ti vlastnú skúsenosť: bol som 2 roky nezamestnaný a jediné čo bolo v mojich silách bolo posielanie žiadostí do zamestnania. po dvoch neúspešných rokoch som behom týždňa dostal dve práce naraz. po týždni som nastúpil do druhej práce. ked sa darí, tak sa darí... ak by som len "sedel na riti", tak by som len kukal jak sa mi horoskopom blýskajú trigóny a nič... ak ti trigón juitera na venušu neprinesie frajerku, môže tam byť aj iný zádrheľ, ale tiež treba skúmať čo preto bolo treba urobiť. treba sa len snažiť ako to ide. keď príde čas žatvy, tak si môžeš vyberať ;-)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...