mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Pluto opozice Luna

Plutonie | 12.12.2015 23:22
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tranzitem Pluta v opozici na nativ. Lunu v raku? Luna je v konj. se Saturnem v 10. domě. Současně tranzit Urana v kvadratuře na nativ. Lunu v raku. Děkuji
neznámy » Plutonie | 12.12.2015 23:48
Ano tomuhle postavení planet se říká frontální obchvat.-NOSMILE-
diké » Plutonie | 13.12.2015 00:54
Mne sa doteraz toto dialo na nativnom Slnku v rakovi. Pluto opzicia Slnko a zaroven Uran kvadrat Slnko...

Slnko:
Život, bytie, stred, srdce, životodárna sila, vôľa, duch, vedomie, sebaurčenie, činorodosť, sebauplatnenie, dôležitosť, individualita, ego, otec, manžel.

Mesiac:
Bezpečie, duša, citové reakcie, podvedomie, inštinkty, rodina, pasivita, minulosť, obetavosť, súcit, emócie, domov, dôvernosť, matka, manželka.

Neviem co zijes, takze neviem ci mas nejaky problem v oblasti , ktoru predstavuje konkretne mesiac, takze ti to mozem len na mojom slnku ukazat a ty si to uz potom na seba skus napasovat...moze to byt matka, v tvojom pripade....to by mohla byt ta konjunkcia so saturnom...

Pluto je o transformácii a urán o slobode .

Opozícia: objektivita a náhľad na vec....kvadratúra: napätie, nabáda k činu.

Pri tomto dvojnásobnom tranzite , ktorý sa nedial úplne naraz...bolo to striedanie a prelínanie sa...som pochopila, co je pre mna dolezite...Pluto mi problem ukazalo a Uran mi pomohol to uskutocnit...

Mozno sa oslobodis konecne od niecoho...opakujem ...neviem co zijes, takze neviem co ta trapi a keby aj mal niekto ten isty tranzit, nemusi unho znamenat to co u teba...:)
Plutonie » diké | 13.12.2015 23:18
Díky moc. Ty tranzity na Slunce tedy musí být také hodně silné. Posunulo Vás to někam? Pluto mám na asc a Urana v 1. domě. Na oba jsem docela dost zvyklá. Také teď dobíhá tranzit Pluta opozice nat. Saturn (konj. Luna). A půjdou ty dva. Jenže se nějak neděje nic. Jsem z toho už trochu zoufalá. Protože bych ráda změnu a ono nic. Když mi šel tranzit Pluto kvadratura nat. Slunce, tak jsem odešla z domu, vdala se, přestěhovala. Nebylo to ale vůbec šťastné. Před rokem jsem se chtěla odstěhovat, ale majitel nemovitosti zemřel. Od té doby čekám, co bude a zatím se nic neděje. Ráda bych se na něco připravila, pokud to jde.
Plutonie | 13.12.2015 23:18
Super. A co s tím? :)-BIGEYE-
unicorn » Plutonie | 14.12.2015 02:39
Jen se chci zeptat : na co by ses ráda připravila? :) v jakých obavách Tě má kdo podpořit? Nebo bys chtěla naopak potěšit?
neznámy » diké | 14.12.2015 07:42
krásne zrozumiteľne vyložené, už som dávno nečítala tak s citom napísané "niečo"
ďakujem :)
neznámy » diké | 14.12.2015 11:57
Perfektní. Řeklas všechno důležité a ještě cesta...-FLOWER-
neznámy | 14.12.2015 12:01
Je to hodně složité období - měla jsem léta opozici Urana na konj. světel plus neptuna a zároveň kvadrát Pluta na tohle. A ještě se tam brouzdal Saturn. Je dobré si ujasnit, o co jde, připravit se, že bude člověk muset řešit. - Postupovala bych, jak píše Diké. Fajn, že jsi tady.:)
Plutonie » unicorn | 14.12.2015 14:34
Na co se připravit? No to nevím, právě :)-NOOO-
Ráda bych změnu a nevím, co s tím.
unicorn » Plutonie | 14.12.2015 22:28
Nech se nést...
Plutonie » unicorn | 14.12.2015 22:54
Díky :)-YES-
diké | 14.12.2015 22:58
:)...aj ja tebe...-FLOWER-
diké | 14.12.2015 23:04
:)Ďakujem-FLOWER-
diké » Plutonie | 14.12.2015 23:29
U mňa išlo pri mojom Slnku hlavne o prehodnotenie mužskej autority a nájdenie samej seba a o egu... Zaujímavé taktiež je, že Urán mi to Slnko kvadrátoval z 8. domu, ktorý je taktiež v analógii so škorpiónom, tak ako samotné pluto. Bolo to veľmi silné...skrátka nastala revolúcia...

U teba by som to možno videla v spojitosti s tým domovom...ten tvoj mesiac...píšeš ze si sa chcela sťahovať a bolo to znemožnené...alebo možno niečo s matkou?...pluto ti opozituje teraz saturn...skús pátrať po vzťahu s matkou...aký je....či bol...
Ak chceš alebo nie, niečo sa určite udeje a možno to zistíš, až keď to prejde...:)
Plutonie » diké | 15.12.2015 00:21
Díky -FLOWER-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

DECÍLIA - sú predikčné horoskopy s platnosťou približne desať dní, pričom pri ich výpočte sa ako základ berie pozícia Slnka. Od nej sa potom po desať stupňových krokoch... viac »

STUPNE ZVEROKRUHU (symbolika) - V súčasnosti sa v našich zemepisných šírkach používajú prakticky štyri druhy a to konkrétne Sabiánske (najpopulárnejší a najmodernejší druh), Charubelove... viac »

ASTROLÓGIA - vychádza z horoskopu, na výpočet ktorého je potrebné poznať dátum, čas a miesto narodenia človeka alebo vzniku udalosti. V astrológii sa bežne používa 10 planét... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...