mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Pluto na DSC - tranzit

neznámy
neznámy | 21.1.2015 02:05
Zajímalo by mě, jestli tento tranzit vztahově někdo ustál a jak se u Vás projevil (+ Vaše nativní aspektace Pluta a případně další tranzity)

Je možné ho překonat? Co jste si z něj vzali?
neznámy
neznámy | 21.1.2015 09:22
Ja mám Pluto v konj. s Descedentom a zároveň mám Lunu na Desc. Vzťah sa mi rozpadol, keď mi Saturn začal prechádzať skrz Desc. a Pluto.
Inak, ale ako tranzit sa to Pluto bude prejavovať zrejme trochu odlišnejšie a hlavne nie zjavne. Môže to trvať dlho, kým sa človek rozhodne napr. vzťah ukončiť, al. naopak skrz to Pluto prehĺbiť do neskutočných hĺbok. Pluto znamená BUĎ, ALEBO, takže sú tu len dve možnosti. Myslím však, že výsledok tohto tranzitu sa prejaví až keď Pluto definitívne odíde z Desc., keďže Pluto koná nebadane a skryte a jeho pôsobenie je ťažko postrehnuteľné.
neznámy
neznámy | 21.1.2015 23:06
Už jsem o tom psala, možná několikrát. Myslím, že mi tento tranzit pomohl. Do té doby jsem se zmítala v permanentní nerozhodnosti, jestli jsem s tím s kým mám být, jestli jen neztrácím čas, kterého je málo, pořád jsem řešila nějaké dilema. Když mi pluto přešlo přes desc. tak aniž by se na vnějších podmínkách něco změnilo, přestala jsem na tyhle věci najednou myslet a dost se mi ulevilo. Žádné neskutečné hloubky se nekonaly, jen prostě pocit, že jsou věci, jak mají být, i když jsou těžké. A budoucnost mi dala za pravdu, teď to tak vidím.
neznámy
neznámy | 23.1.2015 02:23
Díky, mně už přešel Saturn ve Štíru přes Pluto ve Štíru v 5.domě a současně v tu dobu jsem měla tranzit kvadraturu Pluta v Kozorohu na mé Slunce v Beranu.. popisovat to nechci, hloubky to mělo.. No a jestli Pluto docupitá na DSC, teda spíš doplíží - li se se vší noblesou, jsem připravená jít hloubš, ale jinak.. :) pak mi půjde Pluto 7.domem.. Saturn mám trigon Luna, Pluto kvadratura Luna :) nativně..
neznámy
neznámy | 23.1.2015 02:28
Jsi má naděje :D že lze pojmout tento tranzit pozitivně, což já se též zpětně snažím..asi budeš mít ale nějak krásně aspektované Pluto a vládce 7.domu nasvíceného ze všech stran :) Rozhodně je zajímavé jak na každého působí silné tranzity různě. Přeji příjemné plutí :D /od slova pluto/

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...