mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Pluto konjukcia Mars v synastrii

neznámy
neznámy | 18.2.2014 19:41
hej, môže byť, snáď to rozlúštim -WALL-
neznámy
neznámy » martinbd | 18.2.2014 19:42
no toto ti hodím do správy, až po tak silnom duševnom samoobnažovaní netúžím :)
neznámy
neznámy » martinbd | 18.2.2014 21:37
Ahoj.A co nastane, ked ja mam napr. venusu v konj.s marsom, pluto v blizkosti (konj. asi) s plutom a saturn v blizkosti so saturnom s istym muzom?Vsetky tie planety su navyse v skorpionovi.U mňa v 7. dome.Zdá sa mi to az "demonicka" kombinacia -SHINY-:)...
martinbd
martinbd | 18.2.2014 22:04
Tak celé sa to odohráva v škorpiónovi, takže to bude asi o vášni, prípadne sexualite, mystike ...
Venuša s Marsom je klasika, skôr erotická príťažlivosť ...
Tie konjukcie Pluto, Saturn ... to je generačné, to by som až tak nebral ...
no ale ide o to, či je jeho Pluto v blízkosti tvojej Venuše, či ako, trošku sa v tom strácam ako si to napísala, neviem koho je čo ...
neznámy
neznámy | 19.2.2014 11:07
tu si to mozes precitat priamo zo zdroja ;)

http://astrolexikon.webnode.cz/vyklady/porovnani-horoskopu/a12-pravidel/

ja osobne s tym nesuhlasim, ze to je aspekt, s ktorym by sme sa mali ludom vyhybat...je pravda, ze znaci urcite nebezpecenstvo, ale to sa vzdy spaja iba s clovekom, ktory operuje so svojim marsom, ci plutom na tej nizsej urovni, pripadne ak my nemame vobec zvladnute plutonske energie (napr. zneuzivanie moci nad svojim partnerom)...
neznámy
neznámy | 19.2.2014 14:30
Rudi a čo aspekt kvinkunx medzi plutom a marsom? Manžel má pluto v konj. s venušou orb. 0°v 8. dome v panne. Ja mám mars v 6. dome vo vodnárovi.
Len v skratke. Vyžíva sa odjakživa v hádkach v nadúvaní sa a následnom udobrovaní. Uvedomujem si, že môžeme zato obaja, moja vina je hlavne v tom, že som na túto hru vôbec pristúpila.Trvá to 20 rokov.Mám zdravotné problémy a som presvedčená že to spôsobuje on. No len keby to bolo také ľahké...ukončiť to.
Aký máš ty názor na tento aspekt?
Ďakujem:)
Dogi
Dogi | 19.2.2014 18:15
Napäťové aspekty medzi Plutom a Marsom v synastrii sú nebezpečné v tom, že môžu viesť časom k fyzickému násiliu. Treba ale posudzovať aj ostatné prvky.
neznámy
neznámy » Dogi | 19.2.2014 20:53
ako vieš?
neznámy
neznámy | 19.2.2014 21:08
čítala som to ešte niekde inde, kde bolo o tom písané obšírnejšie, bola tam aj fotka tej astrologičky, staršia dáma...viac si nepamätám
Ona
Ona | 19.2.2014 23:09
Prave v tomto case mam ja konjunkciu Pluta s mojim Marsom v nativnom horoskope a v dennom zverokruhackom horoskope sa pise toto:
-
"Pluto v konjunkcii s Marsom
Pri presadzovaní vlastnej osoby budete mať nutkanie zachádzať až do extrémov, čo by sa vám mohlo vypomstiť. Pretlak, napäté očakávania, či intenzívne emócie môžu byť sprievodným javom tohto obdobia. Schopnosť prekonávať prekážky a zaťaženia je momentálne znásobená. Neváhajte a snažte sa to využiť hlavne pri namáhavých úlohách. Svoju stratenú energiu dokážete oveľa rýchlejšie načerpať a obnoviť. Možno sa dostanete do drsného prostredia alebo v okolí nastane dusná, ťaživá atmosféra, ktorá vás bude nútiť zmobilizovať sily. Pocity ako bezmocnosť, apatia, nenávisť, či posadnutosť by vám mali pomôcť nájsť odvahu k hlbokej premene. Táto konštelácia by vás mala naučiť kontrolovať svoju vášnivejšiu stránku osobnosti."
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...