mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Pluto a světlo

Žabkažabulienka » marcie | 9.8.2018 23:52
Zaujímavé ja mám to isté ale trigon Luna v panne a čaká ma kvader slnko, kvader MC aktuálne..
púpavka » dr. Faustroll | 10.8.2018 08:23
V prvom tade chcem podakovať za výklady ktoré ste tu napísal, vidieť že ste odborník. Ja mám Pluto v 11 dome a samozrejme že je v opozicií na môj nativný Uran a v kvadratúre na môj Neptún. Myslím že mi padli ružové okuliare o mojom príbuzenstve no myslím že to moje preťažké obdobie nie je iba Pluto, lebo sa cítim potopená aj ked je to harmonické. Neptun stojí na mojom mesiaci v 1 dome aj ked vytvarajú veľký vodny trigon s Jupiterom mám pocit že neviem sa z tej vody dostať a tranzitný Uran v druhom dome je v opozicií na môj Saturn, k tomu všetkému mám natívny Uran na Slnku. Takže koho to viniť za ťažké chvíle? - zrejme seba. No budem rada ak mi niečo viac napíšate aspoň k tomu Plutu.
Stránka:
1 2 3 4
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Diabol / Démon / Satan Typický predstaviteľ nášho psychologického tieňa. Predstavuje všetko zlé, odporné a desivé v nás samých, čoho sa bojíme a čo v sebe potlačujeme. V astrológii je... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...