mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Pluto a světlo

Žabkažabulienka » marcie | 9.8.2018 23:52
Zaujímavé ja mám to isté ale trigon Luna v panne a čaká ma kvader slnko, kvader MC aktuálne..
púpavka » dr. Faustroll | 10.8.2018 08:23
V prvom tade chcem podakovať za výklady ktoré ste tu napísal, vidieť že ste odborník. Ja mám Pluto v 11 dome a samozrejme že je v opozicií na môj nativný Uran a v kvadratúre na môj Neptún. Myslím že mi padli ružové okuliare o mojom príbuzenstve no myslím že to moje preťažké obdobie nie je iba Pluto, lebo sa cítim potopená aj ked je to harmonické. Neptun stojí na mojom mesiaci v 1 dome aj ked vytvarajú veľký vodny trigon s Jupiterom mám pocit že neviem sa z tej vody dostať a tranzitný Uran v druhom dome je v opozicií na môj Saturn, k tomu všetkému mám natívny Uran na Slnku. Takže koho to viniť za ťažké chvíle? - zrejme seba. No budem rada ak mi niečo viac napíšate aspoň k tomu Plutu.
Stránka:
1 2 3 4
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch sa bude prejavovať viac zodpovednosti a opatrnosti, čo môže prospieť organizačnej stránke spoločenských akcií. Pri jednaniach a nadväzovaní nových kontaktov prevážia formality nad spontánnosťou.

Schody / Schodisko Pomocou nich stúpame na vyššie stupienky alebo naopak zostupujeme do nižších úrovní. A ten dom alebo budova, v ktorej je schodisko, symbolizuje našu osobnosť a vrstvy... viac »

Sneh / Sneženie Je výslednicou kryštalizácie, spevnenia a sformovania vody (citov a emócií). Biela farba a nebeský pôvod (padá z oblakov) signalizujú, že vo snoch môže vyjadrovať našu... viac »

Autobus / Autobusy Prostriedok spoločenského správania. Ak ho vidíme v snoch pričasto, mali by sme viac pomýšľať na vlastný individuálny rozvoj. Autobus symbolizuje nútený styk so... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...