mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Astrológia a horoskopy - 

Pluto

neznámy
neznámy | 11.9.2014 15:58
;) neboj, vždyť znáš svůj radix a jak tady čtu v diskuzích, tak se prej dá pluto zvládat.....--:)
neznámy
neznámy » vodniicka | 11.9.2014 16:00
No já se taky nad svým plutem čím dál víc zamýšlím, mám ho v 7 domku a sextilu na slunce;) a zachvíli mi půjde v opozitu na venuši do 5d-ROLL-
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:04
Ano souhlasím s tím, že plutˇákovi je srdečně jedno co si o něm Ti druzí myslí......
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:14
"Ano souhlasím s tím, že plutˇákovi je srdečně jedno co si o něm Ti druzí myslí......"

A to vnímaš ako dobré alebo zlé? :)
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:25
ok pluto orgasmus i když jsem slyšel orgasmus řadit i k lilith
mars ve štírovi taky vládne a venuše je přímo proti štírovi, takže aby k sexuální interakci došlo má pluto venuši před sebou. venuše samotná je vždy pasivní činitel(ka).
:)

pokud se vyjádřím k té první části, pak zase tvrdošijně budu lpět na svém postoji :-)
pokud nahlížíme na horoskop a astrologii z úlu pohledu svých zatížení, pak nedostaneme dobrý výsledek.
budeme stále vidět ty negativní věci, a jsme v bludném kruhu.

astrologie je tady podle mně proto, aby nás z tohoto bludného kruhu vedla ven.

a k tomu potřebujeme právě ten čistý nezkreslený náhled.

zodiak, planety, jsou čisté archetypální bytosti.

Ale my máme i přiležitost poučit se z chování bohů v nás. Těch olympských. pak poznáváme pravé pohnutky k našim činům a to už je pro mně zábava.
takže když se podíváme na takového dia, boha slunce, máme možnost vidět mnoho věcí. myslím si že přístup přikládání vlastností planetám a archetypům pochází asi právě odsud.
Dio, ješita, urážlivec, a kruťas. Viz jeho story s prométheem.

Ale myslím si že toto je právě věc která nás neposune dále, ale jen utvrdí v tom že TAKTO TO JE. Je to právě jen ta zábava.

Ale my se chceme povznést. Je v tom určitě i protimluv ale to není teď k pochopení podstatné.
Já radši nohama na zemi, ale jinak myslím že je lepší koukat na nebesa. Vnímat kvality planet v jejich pozitivních aspektech. Pak nám snadno nastíní naši možnou cestu, tu pozitivní. Jinak se programujeme v tom že se stane právě ta horší varianta. Staneme se tím co předpokládáme. Setkám se se štírem, anebo s někým kdo má pluto dominantní, a ejhle. Vyklube se z něj manipulant.
Jenomže on s tím nebude mít nic společné, ..já se prostě štírů bojím. Proto.
Je lepší nemít předsudky, rozhodně ne toho negativního tvaru.

Je to prostě jenom úhel pohledu odjinud. Mám jej radši. Přiznávám lidem i planetám i energiím toto:

presumpci neviny.

pokud se nepotvrdí že ta energie se projevila negativně, nemám jediný důvod se domnívat že takový negativní vliv je relevantní. A proto se o něm nechci a nebudu bavit. Jinak mně samozřejmě potká to, co očekávám.
Nechceme přece zůstat stále to čím už jsme. A že to tak chodí, to je jen program. Právě ten z nás dělá lidi s našimi vlastnostmi a neřestmi. Proto se nejedná o protimluv, ale o dva úhly nazírání na jednu a tutéž věc. Vidíme ji pak úplně odlišné a hlavně - DOSTANEME ODLIŠNÝ VÝSLEDEK. :)

Poslední co k tomu dodat.

Říkáme si že máme duši. Že nejsme toto tělo. Já tvrdím že tomu je jinak. Naopak.
A to je můj princip nahlížení na věc.
Ze země nahoru neexistuje žebřík. Jsme tady uvězněni. Máme astrologii jako hrací strojek, ale neumíme s ním zacházet, natáhnout ho a nechat hrát. To podstatné nám pak chybí. Hudba planet, sfér.
Takže když se budeme chovat a přemýšlet jako bohové, staneme se bohy.
Když se budeme chovat a přemýšlet jako lidé, budem pořád jenom lidé.
Přemýšlejme jako bohové, zřeme v těch druhých bohy.

neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:27
Mám kolem sebe lidi s dominantním plutem.......já to vnímám tak, že to není dobře...
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:41
Trafila si klinec po hlavičke...ako som staršia mám svoj svet a ak v ňom niekto nerešpektuje pravidlá opakovane,tvrdo zasahujem a koniec....čo si o tom myslí okolie je mi srdečne jedno...ak mi na niekom záleží,vysvetlím mu svoj postup a dôvod,ale nič viac....priestor na diskusiu už odpadol........a manipulátor som,ale o nič viac ako ľudia v mojom okolí,len moje podanie je tvrdšie-BYE-
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:47
přesně tak
a jediné co k tomu chci dodat je, že:

..chápeš že se sebou nemůžeš nechat manipulovat.

A to je úplně odlišný náhled na pluta než dnešní astrologie vykládá. Pluto - manipulant. Chachá. To říkají jiní. Pluto to neříká. Pluto ukazuje, zrcadlí jiným to co oni dělají - totiž manipulují. Vidí v plutovi to co jejich jest. On se často jen brání. Nechce jiným zle. Touží po hlubokém splynutí. Ale když mu nedají jinou možnost...pak jim dá tu stopku. A oni si stěžují. -YES-
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 11.9.2014 16:49
-BYE- ;)
neznámy
neznámy | 11.9.2014 19:31
Myslím si, že hodně záleží na tom jak je pluto aspektované a hlavně zpracované.....

Jak píšeš, že touží po hlubokém splynutí, souhlasím, ale někdy až do morku kosti:D, taková venuška ve štírku......
neznámy
neznámy | 11.9.2014 19:34
tak před tou chlapi většinou prchají.. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 11.9.2014 19:37
:D-LOL- a co ženy....
neznámy
neznámy | 11.9.2014 20:42
jak které. -SADLEY-
neznámy
neznámy | 11.9.2014 23:08
"Vnímat kvality planet v jejich pozitivních aspektech. Pak nám snadno nastíní naši možnou cestu, tu pozitivní. Jinak se programujeme v tom že se stane právě ta horší varianta."

To je fajn myšlenka, ale vůbec netuším jak ji využít v praxi. A myslím, že ať už vyloučíš pozitivní nebo ať už vyloučíš negativní stránku, něco ti bude vždycky chybět. Autenticita pluta spočívá v přijetí zcela, tzn i se všemi těmi špínami i se všemi klady. Přijetí, že ta energie co nám byla dána do vínku není naše, směřovat k jakési alespoň primitivní míře pokory.
Btw já osobně v tom článku nevidím urážky, ale popis jednoho z projevů -těch negativních a vidím tam i zmíněnou třeba zrovna tu transfromaci jako pozitivní projev. Je tam toho samozřejmě víc. Takže nenabývám dojmu, že by někdo někomu křivdil, natož naší planetce plutu. Necítím se postižena předsudky. Dokonce to ve mně nevyvolává nic. Prostě to jen je a můj život to zcela jistě neovlivní, ani nazírání na lidi jako takové, že bych měla mít strach ze štírů nebo kdovíco. Takových mám ve svém okolí mraky, oni jsou prostě sví a tak je potřeba je i brát, mám je ráda.

Pokud chceš nazírat s presumpcí neviny, tak se zkus nejdřív zahloubat jestli je vůbec potřeba hledat nějakého viníka.

Strach je mrcha, to je fakt.
Argyll
Argyll | 12.9.2014 06:46
No skvělý projev, zkus to u justice. Akorát nevím co znamená výraz "presunkce neviny" (:D), já slyšel jenom o presumpci...-NOSMILE-
neznámy
neznámy » Argyll | 12.9.2014 07:03
To znamená "překlep" :D

Justice je jeden velkej bordel. A myslím, že je trochu ot vzhledem k planetám : )

-BYE-
Argyll
Argyll | 12.9.2014 09:51
To neznamená překlep, to znamená, že používáš cizí slova aniž bys znala jejich latinský kořen.
neznámy
neznámy » Argyll | 12.9.2014 10:30
Nechápu souvislost
??

Jinak máš samozřejmě pravdu, to spojení nepoužívám téměř vůbec.
nikav
nikav | 12.9.2014 14:04
Takže sem sa nám schoval Baraka?
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...