mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

PLANETARNE KONFIGURACIE

joulutahti
joulutahti | 23.7.2014 22:47
ok, vdaka
hm...no ak sa ako energia druhych ludi moze mysliet ich zdravie, tak o rok zacnem pracovat v tejto oblasti...inak mi to zatial nevychadza....idem hladat tie uhlove aspekty.
neznámy
neznámy | 24.7.2014 08:22
Napadá myšlenka ohledně grand trigonu. Píšeš, že energie koluje a je ji třeba někde vybít, realizovat. U Joulutahti se vybíjí prostřednictvím Draka na jehož hrotě je Venuše, ale co kdyby tam nebyl ten drak a byl by jen ten grand trigon? Mohli bychom říct, že by se mohla vybíjet v místě planety, která by byla byla ještě nějak napěťově aspektována?
A další věc, nezažil jsi náhodou někoho komu jsi zkoumal horoskop a kdo měl potíže s grand trigonem, protože nebyl nijak napěťově aspektovaný a tudíž byl velký problém něčeho dosáhnout?
Zajímalo by mě (hlavně z praxe) co se zdá být lepší v životech lidí, jestli například Téčko, které je složené pouze z kvadrátů a opozic (tak jak to mám například já) anebo grand trigon, který má mezi sebou jen triny...
Já vím, že musíme brát v potaz tranzity a další, ale jen tak čistě teoreticky....
Dogi
Dogi | 24.7.2014 20:03
Osobne mám kolísku. V uvedenom texte som ju nenašla. V minulosti som tu ku kolíske založila tému.
neznámy
neznámy | 21.8.2014 14:43
Super téma. Mám v natíve mystický obdĺžnik (opozície neptún na ASC-venuša na DSC, opozícia mesiac-pluto, trigony venuša na DSC-pluto na MC a neptún-mesiac, sextil venuša-mesiac, sextil neptún-pluto), no z tej charakteristiky som veľa nevyčítala a asi ani od toho neočakávala.

Možno tak občas schopnosť chápať dve protikladné strany a syntetizovať do jedného celku.
Inak by som sa potešila aj presnejšej charakteristike konfigurácií.
Môj syn má síce nie celkom presný veľký trigon, , ten som aj viacej skúmala, ale uňho som zatiaľ pozorovala také tie tienistejšie stránky - jednou vetou - lenivosť a čakanie, že nám pečené holuby samé začnú lietať do huby.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...