mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Astrológia a horoskopy - 

Piatok 2.1.2015

lak
lak » lak | 4.1.2015 19:11
konkretne noc zo silvestra na Novy rok.. nabuduce pojdem asi medzi lesne zvery.. ale uz sa mi stala aj nemila prihoda, ze sa nam nezvani hostia vlamovali do chaty pocas nasej pritomnosti!.. hovadsky sok :D na tejto planete je to cele nejake nebezpecne.. clovek nema pokoj ani v lese :D
neznámy
neznámy | 4.1.2015 23:17
Ahoj, Zorni :)
Tak u mňa to fungovalo trochu inak, nečítam síce ďalšie komentáre, ale v podstate v napätí...Jenodudchšie povedané, v duchu zajedania nervozity. Kedže som strávila časť dňa v práci, nemohla som si dovoliť emočný výlev. Pojedla som, čo sa dalo, ututlala som v sebe negativizmus a povzniesla sa nakoniec. Ale stálo ma to veľa sebazaprenia:D
neznámy
neznámy | 4.1.2015 23:40
Horší bol asi Silvester a prvá časť Nového roka. Nečakaná zmena situácie, toho, ako stráviť posledné chvíle roka, bezhlavé prispôsobenie sa tomu, s kým stráviť tento čas. Prispôsobenie sa sa ukázalo ako veľmi zlá voľba, s rozhodnutím nebol spokojný ani sám "agens".
Partia, ktorá mi bola duchom úplne cudzia - dobrým príkladom by mohla byť staršia zatvrdlá motorkárka, úplne iná kategória ženy, ako som, ale keď tak vlastne rozmýšam, inej kategórie sme tam boli všetky. Submisívne, prispôsobivé ženy. Ani dve si nemali čo povedať, nieto ešte štyri, komunikačná bieda...inak to nazvať nemôžem.
Tá motorkárka bola pre mňa zaujímavá akurát tým, že zožrala asi všetku hrubosť sveta. V podstate by mi to ani za iných okolností nevadilo, len som akurát, bohužiaľ, bola nútená riešiť situáciu s mojim synom, ktorý ušiel otcovi (u ktorého mal Silvester stráviť) s flašou hruškovice, takže som mala oňho strach a pociťovala som aspoň minimálnu potrebu pochopenia. Obklopovali ma však ľudia inej krvnej skupiny, a tak u mňa začala škrípať potreba samoty verzus veľká a variabilná spoločnosť, čo komplikovala nemožnosť skryť sa niekam v malom pristore. A asi najhoršia bola nutnosť riešiť osobné veci pred pre mňa príliš rozpustilou spoločnosťou... proste všetko proti mojej srsti, čo na druhý deň žiadalo doplniť energiu. Takže vlastne ten deň, 2. 1., bol len dozvukom a vydýchnutím, síce v napätí, ale už medzi svojimi, kde sa dalo vyjadiť nespokojnosť.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 01:36
Veruže to pokračuje, presne jak píšeš
Ale " s láskou" ako píše nika sa to nejako rozpúšťa
Pre niektorých začal nový rok pokojne, ale pre pár jedincov mimoriadne " búrlivo"
neznámy
neznámy » lak | 5.1.2015 01:40
Ja som bola strasne nervózna silvestrovský večer, všetko mi liezlo na nervy, pričom inak pohoda, o siedmej som už čakala nech je ráno, proste nervy z ničoho nič
Na nový rok sa to otočilo
Blázniť začalo pár jedincov v okolí, trvá to doteraz -LOL-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 01:54
Ja poznám to čo píšeš, mám pár situácií podobných za sebou
Čím som staršia, tým som spokojnejšia aj sama so sebou, vystačím si, nepotrebujem veľa impulzov "zvonka", je jedno či sólo, v páre alebo v partii..
Takí ludia mi pripadali volakedy ako maximálni čudáci, -LOL- že proste ako može niekto žiť sám na lazoch, ako moze byť sám na Vianoce, ako može niekto sám stráviť víkend - boooože, to je hrozné, pomaly som lutovala tých chudákov samotárov, ako im uniká svet..
Asi už starnem prisámbohu.. Stráviť čas s nejakými ludmi len aby sa nepovedalo, len aby som bola v spoločnosti, len aby som prežívala humbug čo nam vnucujú reklamy, aby neutrpel moj spoločenský status, aby ma nejaké drbny neohovárali - nehrozí
Normáne si radšej budem čítať knižku, alebo niekomu napíšem list, alebo si budem čítat Zverokruh alebo Zveroelipsu -HEART--ROFL--LOL- ale prežívat´ proti srsti jak opisuješ sa už fakt vyhýbam
Nikam to nevedie, človek je jak vycucnutý, nedá sa kam schovať.. Zažila som aj také návštevy čo som sa tešila aby vypadli, zažila som večierky kde som pociťovala vačšiu samotu ako keby ma vyviezli na pustý ostrov.. Neoplatí sa proste ísť proti tomu čo cítime. Ked sa pridružia nejaké konštelácie k tomu, nejaké nervíky, k čomu je to dobré?? Život je taký krátky, nemáme už moc času -LOL- je treba ho fakt prežiť intenzívne podľa seba, k našej spokojnosti
Rada vás všetkých "vidím" a teba zvlášt krásne pozdravujem-HEART-
Opatruj sa
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...