mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Piatok 2.1.2015

neznámy
neznámy | 3.1.2015 17:53
Ľudkovia, prosím vás, aká bola včera konštelácia, pretože som pozorovala u viacerych jedincov úplne vyšinuté stavy, hádky, agresie, neschopnosť ovládať sa, to bola masová hystéria, nezvladnuté emócie, výbuchy, nervozita, bloky na všetkých frontoch
Dotýkalo sa to trochu aj mna, aj ja som si zanadávala, ale na okolí som to pozorovala masívne. Že by niečo vo vzduchu ?? :D

Inak krásne vás všetkých pozdravujem, prajem do nového roka veľa zdravíčka, veľa síl čeliť ťažším situáciám, veľa lásky ktorá rozpúšťa všetko ..
Opatrujte sa a nažívajte v mieri
S láskou Zornička -HEART-
martinbd
martinbd | 3.1.2015 18:03
tak 1.1. večer vrcholila opozícia Marsa s Jupiterom, ale to by ešte nemuselo byť také strašné, Mesiac mal viac menej harmonické aspekty, Mesiac ukazuje na takú všeobecnú náladu, ale možno Slnko, ktoré vstúpilo do kvadratúry Urána a Pluta. Ťažko povedať, ja som nič také nepozoroval, pozri sa do svojho horoskopu, či si tam nemala nejaké zodpovedajúce tranzity.
dodo41
dodo41 | 3.1.2015 18:19
Tak isto Zornicka ;-)
neznámy
neznámy | 3.1.2015 18:25
Ajjadokoncaajdnesring
dodo41
dodo41 | 3.1.2015 18:52
edit
jana799
jana799 | 3.1.2015 20:27
I já cítím od včerejšího podvečera neuvěřitelný nárůst energie, ale takové, co se každou chvíli může vymknout kontrole.. tak doufám, že se nevymkne, až do toho zítra ještě vstoupí měsíc.. -BLUSH--COOL-
neznámy
neznámy | 3.1.2015 20:51
Já měla teda celkem příjemnej den,ale psala mi kámoška,že včera byla úplně v pr....
-CONFUSED-
neznámy
neznámy » martinbd | 3.1.2015 20:57
potěšpámbů co se bude dít za plutonsko-uranského úplňku v pondělí ráno před šestou. My to máme v Praze zakotvené Uranem přímo na IC.
neznámy
neznámy | 3.1.2015 21:10
tiez som sa uz chcela spytat ci nieco necitite vo vzduchu, lebo z 1.1. na 2.1. to bolo skutocne zaklincovane, obvykle tomu nevenujem pozornost ale takyto extrem si uz dlllllho nepamatam
neznámy
neznámy | 3.1.2015 23:20
"Okradli babušku-jagušku .. " -PUKEY--SAD-
Včera v Bille o 22 korun a byla to vědomá krádež, protože se paní pokladní nepřirozeně usmívala a mluvila a mluvila, aby odvedla pozornost .. a já na to přišla až doma. Chvíli jsem se srovnávala, ale nakonec jsem si uznala, že lidi, kteří naletí "Šmejdům", jsou na tom hůř, tak proč ten povyk ;)
nikav
nikav | 4.1.2015 09:57
Odpoveď dáva aj numerológia. Očakávali sme už vopred, že súčet roku 2015 nám prináša karmické č. 8. Ale pritom tieto čísla vytvárajú aj rovinu vášne, ktorú máme teda "priklincovanú" na celý rok. Prvé dva dni tohto roka mali aj zmnoženú jednotku, čo sa prejavilo slovnými konfrontáciami kvôli precitlivelosti a vnútorným nepokojom. Ako na to? Kartárka v televízii rozprávala, že to bude rok LÁSKY. Takže silou lásky premáhajme skúšky, čo na nás v tomto roku čakajú. -HEART- Veľa šťastia. -HEART-
nikav
nikav | 4.1.2015 10:01
Gratulujem onka, ako si sama zabránila tomu, aby ťa nepremohol hnev. To je presne ten systém, ktorý som propagovala aj ja v inej téme.-FLOWER-
neznámy
neznámy | 4.1.2015 11:12
no ja neviem u mna to pokracuje ....mam co robit aby som to drzala na uzde asi tak ze boxerske rukavice a do ringu...snad sa to uz ukludni
neznámy
neznámy | 4.1.2015 11:36
Díky za informaci. Nezvládla jsem už teď. Nesmyslná, zoufalecká akce, kterou vzápětí jako takovou vnímám, ale "musela" jsem realizovat ten okamžitý nápad. (Souvislost s nedávným úmrtím v rodině a roztrženými vztahy v rodině).
nikav
nikav | 4.1.2015 13:02
Ty si myslím dvojnásobný Lev, ak si narodená v auguste, tam máš tiež osmičku. Asi preto to môžeš, aspoň zo začiatku, ťažšie zvládať. Najťažšie bývajú začiatky, potom si človek zvykne, objaví v sebe zdroj sily. A ty ju máš levovskú. / Pozri astrológiu ./ Držím ti palce. -BYE-
lak
lak | 4.1.2015 18:31
2.1. som nepozorovala nic extremne - asi preto, ze vela ludi dospavalo sviatky :D ale pozorovala som agresiu na 1.1. - pod oblokom nam jeden alkoholik z povolania sprijemnoval noc hodinovym hlucnym skrekom.. na zaver - namiesto rozbitia gitary - "rozbil" plastovy kos.. teda odkopol ho a bolo po vystupeni (a po kosi).. celkom by som brala prohibiciu :D :D :D a aby toho nebolo malo, niekto si povedal, ze je dobry napad pustit par delobuchov aj o stvrtej rano.. :D inak, som s tymto rokom spokojna, lebo som este nestihla nic vyrazne pokazit :D
lak
lak | 4.1.2015 18:31
ps.: aj tebe len to NAJ! :D
martinbd
martinbd » lak | 4.1.2015 19:05
máš na mysli po pol noci 1.1.? lebo vtedy práve vrcholila kvadratúra Mesiaca na Mars.
lak
lak » martinbd | 4.1.2015 19:08
ano :) tak preto :) bala som sa :):)-COFFEE-
lak
lak » lak | 4.1.2015 19:09
bola to kruta silvestrovska noc -ROLL--ZZZZ-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...