mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

partnersky horoskop

lak
lak | 13.4.2016 10:11
zdravim vsetkych ludi dobrej vole :D v poslednom case sa tu rozmohli diskusie na temu synastria a celkom by ma zaujimalo, co si myslite o mojej :D - kde su slabe a silne stranky vztahu..

zena 8.7. 1985 13.04, Ružomberok
muz 9.12. 1982 18.34, Martin

dakujem vsetkym za nazory -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 11:02
No nuda to nebude :D
Když odhlídnu od jiných aspektů, tak bych řekla, že pokud ty poškozené Luny ještě necítíte, tak to brzy přijde :D Kapku ironie při saturnských tranzitech -YUMMIE-
Každopádně na vás záleží jak to zpracujete.
A nedávalas tady už tyhle data??
lak
lak | 13.4.2016 11:25
dakujem :) si ma prekvapila :D rozmyslam, ake poskodene luny? o jednej som vedela a ono to je tam 4 krat :D -LOL- je to cele preemotivovane -LOL- (ale asi nemoze byt vsetko dokonale -LOL-) - tak ja vnimam to poskodenie.. kedy mam tu ironiu ocakavat, prosim ta? :D

nedavno tu bola reklamacia synastrie, a v ramci tej diskusie bol odskok, tak som to tam hodila, ked sme si porovnavali synastrie s rencou :D a samostatne neviem, mozno davno nieco bolo :D si to niekde videla samostatne? :D
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 11:41
On se stane alkoholikem a ty ho při hádce umlátíš válečkem na nudle.-NOSMILE-
lak
lak | 13.4.2016 11:55
ja sa pytam na mna a mojho chlapa, nie na teba :D
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 12:42
No vidíš, na co ty nepřijdeš, když tě někdo upozorní :D
No, ta ironie už tam byla, ale jestli nešla poznat, tak jsem ráda páč to tímto není se mnou tak zlé -LOL-

Mám pocit, že to bylo někde samostatně, ale s jistotou bych to netvrdila, jen se mi tak zdálo ;)
lak
lak | 13.4.2016 12:51
no to je pravda, nevidim, co mam pod nosom :D dakujem -FLOWER-
hmm som ta zle precitala na prvykrat :D lebo ked to citam znova, tak uz vidim, ze si to myslela na svoje tranzity, nie ohladom nas :D som asi vztahovacna, lebo automaticky som to vztiahla na nejaky radobysynastricky tranzit -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 12:52
--ROFL- -ROFL--ROFL-
lak
lak | 13.4.2016 12:53
-LOL--COFFEE- ty si smiesok ako ja -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 12:58
jj, líbí se mi, jak jsi na elipsu pohotově reagovala...:D-LOL-
Jen nevím, jestli by ten váleček na nudle stačil...on má tuhý kořínek....-LOL-
lak
lak | 13.4.2016 13:06
-LOL- to bude tym merkurom v pozitivnom aspekte s uranom :D - sak to sama poznas -LOL-
prave preto ho prenecham inym -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 13.4.2016 14:09
podla mna celkom fajn synastria...kedze od urcitej doby synastriu vyhodnocujem podla kluca - 1/ nadbytok zabijacnych aspektov - fuj, vstupenka do rakvy, 2/ vsetko ostatne - fajn, respektive da sa na tom pracovat:D
lak
lak | 13.4.2016 14:22
dakujem, Rudi -FLOWER- jasne, strucne, vystizne :D a na com by som mala zapracovat, prosim? :)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...