mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 4: partner v horoskope

unicorn » martinbd | 12.10.2017 10:24
zajímavýýý .-)) slunko, mars a 7.d u mne sedí.. (beran v 10.d, býk, kozoroh) ... tak u mne zemský muži mají pré..
83mirka » martinbd | 13.10.2017 10:39
jasné, je to takto neprehľadné, aj ja sa skôr vyznám v grafickom prevedení.. poslala som Ti správu.. ďakujem.
neznámy » martinbd | 13.10.2017 18:31
Pri mojich vlastnostiach, prevaha kardinalnych znameni resp. muzskych (napr. Vahy), neviem, či na to môžu mať tiež taký vplyv, ale trochu to aj tomu prisudzujem. Často som sa dočítala pri mojich charakteristikách, že mám sklony k akemusi extremizmu a k tomu nieco dotlačiť až na okraj možností. A vo vztahoch sa tam riesi nieco cez otca, ze mam taky vyrazny vplyv ), neviem ako s tym nalozit..Ale ja hlavne v tomto období už mám pocit že toho je nejak priveľa, ale neviem to vyjadriť.,(aktualne postavenie planet mi o tom dost hovori, obdobie... (uran v opozicii s Plutom, Saturn v kvadrature s Venusou?)
martinbd » 83mirka | 14.10.2017 18:39
Tak ty to tam máš riadne namixované :). Ja väčšinou hľadám niečo, čo sa tam viac krát opakuje a keďže vládca DSC je Saturn a je v trigone na Slnko, tak asi budeš hľadať nejakého zodpovedného, stabilného, nohami na zemi. Ale zasa Slnko v Rybách by prial skôr nejakému snílkovi, Mars v Baranovi, nejakému buranovi :). Takže asi bude mať z každého niečo, Slnko v 9. dome môže byť aj partner z cudziny.
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Krádež / Kradnúť / Zlodej / Lupič K tomuto činu sa človek dopúšťa, ak si chce cestu životom uľahčiť alebo ak jeho schopnosti nestačia nato, aby si splnil svoje túžby. Vo sne značí tento obraz nejakú... viac »

Bazén / Bazény Je to úzko ohraničená forma, ktorá býva naplnená vodou. A voda sú naše emócie, pocity, nálady, zvyky, túžby, závislosti, čiže bazén predstavuje naše vnútro, duševný... viac »

Voda / Prameň Voda je predovšetkým symbolom citov a emócií, ktoré vyvierajú z nevedomia (hlbočina, nepriehľadná voda) alebo ktoré si uvedomujeme (všetko čo vo vode vidíme). Rovnako... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...