mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 4: partner v horoskope

martinbd | 7.10.2017 16:53
ďalšie video s obľúbenou partnerskou problematikou, píšte, komentujte, len si prstíky nepolámte :) ...

https://youtu.be/9NGYNYwrlag
zajo » martinbd | 7.10.2017 21:39
taaak vdaka za video ale zda sa ze to je velmi vynimocne ak to sadne takto pekne ako tebe vo videu:) ja mam slnko v strelcovi aj descendent mars vo vodnarovi a ten moj ma descendent v panne venusu v pannne a lunu v skorpionovi zhoda?ziadna :)-PUH-
martinbd » zajo | 7.10.2017 22:26
Treba to brať komlexne nie schematicky, ale ťažko to vo všeobecnosti vysvetliť. Napríklad môže mať žena Slnko a Mars v aspekte na Neptún, a v horoskope muža bude vládca ASC Venuša v Rybách v kvadratúre na Neptún, a zodpovedá to tomu. Alebo môže mať Slnko v konjukcii s Marsom a muž má Marsa v Baranovi pri hlavnej osi, atď. ..., ale nie vždy to musí nutne sedieť, ťažko nájsť ideálneho partnera.
zajo » martinbd | 7.10.2017 22:45
pockaj a existuje ideal ???:)
Kadishtu » zajo | 8.10.2017 00:02
Existuje. V daném místě a čase. Vždy člověk sám -YES-
Kadishtu » martinbd | 8.10.2017 00:16
Pěkné video. Občas ti přemýšlím, podle čeho zrovna potřebujeme prožít fázi ztotožnění nebo doplnění.
Pracuji s tím podobně. Dívám se ale i na živly prvků.
martinbd » zajo | 8.10.2017 08:11
Ideál nosí človek v duši a to je to, kde má tie planéty a prvky, čo som spomínal.
alien5 » martinbd | 8.10.2017 08:37
zaujímave čítanie. ty si ale porovnával už existujúce partnerstvá. mna by zaujimalo co sa da zistit z postavenia planet samostatneho cloveka. ja napriklad mam mesiac v baranovi (11 dom), venušu vo vodnárovi (9 dom) a 7 dome mam mars (vladca 7 domu (jupiter) v 8 dome, resp na hranici 8 a 9 domu. ak by si mal cas a chut mi k tomu napisal zopar postrehov bol by som rad. Co to znamena pre partnerstvo ps.. zatial hladam tu pravu :)
martinbd » alien5 | 8.10.2017 09:17
Tak ak máš Mesiac v Baranovi a Marsa v 7. dome, tak ťa asi budú zaujímať a priťahovať ženy odvážne, aktívne, ráze, silné, jednoducho "marsické typy", možno aj také čo športujú. Venuša vo Vodnárovi zasa znamená nejakú spoločenskú ženu a keď je v 9. dome, môže to byť aj cudzinka, o tejto možnosti hovorí aj Strelec na DSC.
zajo » martinbd | 8.10.2017 11:03
Tak s tym sa da jedine suhlasit-THUMBSUP-
Eldria1 » martinbd | 8.10.2017 15:58
:)
diké » martinbd | 8.10.2017 22:29
-FLOWER-Ano:)...kazdy si nosi svoj ideal partnera v sebe a teraz ked si sem dal to videjko, tak ma kazdy moznost vysvetlit si ho-FLOWER-
alien5 » martinbd | 9.10.2017 19:38
Vdaka za názor. A existuje v astrologii typicky znak toho ze niekto nebude mat deti alebo manželstvo?
martinbd » alien5 | 9.10.2017 20:02
Tak sú určité znaky, ktoré tomu nasvedčujú, ale na 100 percent to nikdy nie je. Napríklad ak je Saturn v 7. dome a hlavne v nočnom zrodení.
Poznám prípad jednej panej, ona mala prvý vzťah asi v 40-tke, aj to bol vzťah-nevzťah, Saturn v Býkovi na hrote DSC, Venuša v XII. dome, to sú presne také typické znaky.
Poznal som ešte jeden príklad, Venuša v 12. dome v opozícii na Neptún a VII. dom si už nepamätám, ale tá dievčina mala okolo 30 rokov a ešte nemala vzťah. Ide o to, že Venuša v aspekte na Neptún dáva prílišný idealizmus v láske, to čo ona chcela bolo nereálne, ale nechcela od toho upustiť, čakala na nejakého princa :). Venuša v XII. dome, čo je dom osamotenia, je tiež taká vec, ale sama o sebe ešte nemusí znamenať, že človek nebude mať vzťah, či manželstvo. Poznal som jedného chalana, ktorý mal tesnú konjukcie Urána a Venuše, on zasa nemal vzťah, lebo sa nechcel viazať, lebo Urán je planéta slobody. Ale aj Saturn v 1. dome môže niekedy znamenať samotu, lebo je to proste samotár. Alebo regrográdna Venuša, taký človek môže byť zdržanlivý vo veciach lásky. Ak sa nakopí viac takých znakov, tak je väčšia šanca, že človek bude sám. A je ich určite ešte viac, ale napísal som, čo mi prvé napadlo. A čo sa týka detí, tak treba skúmať 5. dom a Mesiac, ale to hlavne u ženy. Ak je napríklad Mesiac v kvadratúre na Saturn, tak môže mať žena aj strach z materstva. Alebo Saturn v 5. dome môže znamenať bezdetnosť. O týchto veciach je veľa popísané v tradičnej astrológii, ale záleží aj od zdroja. Napríklad v helénskej astrologii za signifikátora detí považovali Jupitera. S čím som sa v iných zdrojoch nestretol. Podľa mňa nie je ľahké určiť, či človek bude, alebo nebude mať deti.
alien5 » martinbd | 9.10.2017 20:11
vdaka za ochotu :)
neznámy » martinbd | 9.10.2017 20:36
Mesiac v kvadrature na Saturn, klinec po hlavičke toto som si našla v mojom radixe...
martinbd | 10.10.2017 08:13
Takže to tak zažívaš?
zajo » alien5 | 10.10.2017 10:24
Kozorozec na hrote 5.domu neznamena hned bezdetnost ale aj ze sa do rodicovstva nehrnu taky ludia a deti maju ovela neskor ako je bezne, no a k tomu manzelstvu tak to v dnesnej dobe tazko povedat pretoze su ludia ktory sa do manzelstva hrnu a po roku rozvadzaju a su ludia co sa manzelstva ako zavazku desia ale ziju s jednym partnerom desiatky rokov(navzdy) a maju aj deti takze "manzelstvo" prezivaju len to nieje " na papieri":)
83mirka » martinbd | 11.10.2017 22:30
pekné a poučné video, vďaka zaň :)
ak som to správne pochopila, tak tieto aspekty by mohli súvisieť (použijem na môj vzťah), oprav ma prípadne ak sa mýlim: jeho luna konj. môj ASC (v rovnakom znamení), v jeho radixe Venuša trigon Saturn a u mňa je Saturn vládca 7. domu, jeho Venuša tesný sextil Jupiter v radixe a ja mám trigon, ale trochu väčší orbis, jeho voľnejšia konj. Slnka (Baran) s Marsom (Býk) a ja mám Mars vo voľnejšej konj. s MC. Jeho hrot 7. domu bohužiaľ neviem, čas nar. viem len približný. Moje Slnko trigon Saturn a jeho Venuša trigon Saturn..? moje Slnko v Rybách vs. jeho Slnko opozícia Neptún..? taktiež máme obaja aspekt Slnko trigon Pluto.. môj Mars v Baranovi a jeho Slnko v tomto znamení (v konj. s Marsom, kt. už je ale v Býku).. potom máme veľa opozícií a vzájomné dopĺňanie živlov..
Ešte sa spýtam: keď mám Slnko v 9. d. v Rybách v trigone na Saturn, Pluto a S. Uzol, v kvádri na dvojičku Jupiter/Urán, Mars v 10. d. v Baranovi v konj. s Venušou, voľnejšej konj. s MC, kvádri na Neptún, kvinkunx Pluto, kváder S. Uzol a sextil Č. luna, vládca 7. domu je Saturn a v tomto dome je Č. luna, tak akí partneri ma budú priťahovať/k akým partnerom budem priťahovaná? Ďakujem.
martinbd » 83mirka | 11.10.2017 23:20
Tak z tohto asi nevyjdem, ja som skôr vizuálny typ, neviem si to predstaviť. Nahoď to sem http://osobni-horoskop.najdise.cz/ a pošli link ...
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Svadobné šaty Predstavujú určitú očistu vonkajšej (alebo ženskej) stránky osobnosti a proces prehodnocovania správania voči okoliu. Je to snaha vybudovať si sviatočnú, nepoškvrnenú... viac »

Krádež / Kradnúť / Zlodej / Lupič K tomuto činu sa človek dopúšťa, ak si chce cestu životom uľahčiť alebo ak jeho schopnosti nestačia nato, aby si splnil svoje túžby. Vo sne značí tento obraz nejakú... viac »

Záchod / WC / Toaleta / Latrína Miesto, kde sa zbavujeme všetkých nečistôt fyzického tela a teda aj zmyslovej, pudovej roviny. Vo snoch je záchod znamením katarzie, očisty, sebareflexie od nánosov... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...