mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 2: problematické aspekty

neznámy
neznámy | 12.9.2017 09:57
Srabovství nemá s marsem nic co do činění. Ale jen s námi.

"Zbabělost je, když víme, co máme dělat, a neděláme to."
Confucius
neznámy
neznámy | 12.9.2017 10:26
Nechci zazdít myšlenku s přenášením odpovědnosti na externího činitele. Plně s ní souzním. -THUMBSUP-
Ale reaguji na citát. Řekl bys totéž člověku, který se chce zabít?
neznámy
neznámy | 12.9.2017 11:08
Sebevražda je únik před tím co máme dělat víme to a utíkáme před tím srabsky z života abychom to dělat nemuseli.
neznámy
neznámy » martinbd | 12.9.2017 11:39
Martin, onedlho ti poviem :-) "Natrafila" som na niekoho, kto ma v radixe trojicku: Slnko, lunu a Saturn v tesnej konjunkcii. Mame takmer na minútu presny kvadrat Saturnov a tým pádom môj Saturn kvádruje jeho trojicku. Ja mám v konjunkcii Mars so Saturnom, takže vlastne táto moja dvojkonjunkcia kvádruje jeho trojkonjunkciu. Môj chíron na jeho slnku a moja lilit na jeho lune. Okrem toho vzajomne aspekty pluta a venuse, uranov s merkurmi, atd ... Takuto nabitu synastriu som este s nikym nemala.
martinbd
martinbd | 12.9.2017 11:49
Tak to si uzijes :)
neznámy
neznámy | 12.9.2017 11:58
Dovolim si oponovat...mars je cin, energia , akym sposobom veci robime a niekto ma skratka mars - sraba, pretoze ani ten zivot si nedokaze zobrat...a aj o to ziada inych. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 12.9.2017 11:59
Když myslíš... Děkuju. Nedívám se na věci tak jednostranně. Něco podstatného pak obvykle uniká. -FLOWER-
neznámy
neznámy » martinbd | 12.9.2017 12:07
Přemýšlím, co z aspektů jsem nedala.
Mars v těsné konjunkci s partnerovým Plutem, současně v opozici na moje Slunce. Můj Mars a Venuše v kvadratuře na jeho Lunu.
Obecně neudržuji vztahy, kde je vzájemná kvadratura Lun.
neznámy
neznámy | 12.9.2017 12:07
A este doplnim, ze prave sebevrah je velmi odvazny, pretoze si dokazal zobrat zivot....so zbabelostou to nema nic spolocne...aj ked mnohi z nich si museli na guraz vypit alebo sa nacpat tabletkami
-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 12.9.2017 12:10
Kdysi jsem říkávala, že největší odvaha je vědomá volba žít.
(Teď ovšem nevím.)
neznámy
neznámy | 12.9.2017 13:02
"Skutečnou chybou je chybu nenapravit."
Confucius

Odchodem ze života volíme chyby nenapravit. Žádná planeta není zodpovědná za žádnou z našich charakterových vlastností.
Tvé chápání marsu je hrubé nepochopení fungování astrologie. Nikdo nemůže mít marse sraba. Někdo ale srabem je. Taková exteriorisace charakterů do astrologických symbolů je poměrné nešťastná.
neznámy
neznámy | 12.9.2017 14:07
Niekedy mam pocit, ze zijes podla niekeho, nie podla seba...napr. teraz podla Confuciusa:)
tak skus vysvetlit...co podla teba teda sposobuje to, ze je clovek srab?:)
Raz si napisal, ze astrologia nefunguje...teraz pises ze funguje, len ja som nepochopila ako.
Tym teda pripustas, ze nejako iste funguje....ako je to teda podla teba?:)
neznámy
neznámy | 12.9.2017 14:09
Najvacsia odvaha je si ho asi vedome zobrat...
neznámy
neznámy | 12.9.2017 14:35
Charakterové vlastnosti člověka přeci v horoskopu nejde nalézt. Tak jak by mohl mít někdo v horoskopu marse-sraba?

Astrologie funguje zpravidla jinak než se lidé domnívají že funguje. Mnoho lidí se domnívá že astrologii rozumí a část z nich má natolik nekritické sebevědomí založené na přebujelém egu že začínají dokonce svoje nepochopení učit druhé. Proto se dá říci že dnes astrologie spíše nefunguje než funguje. Funguje jen sem tam. U někoho. Někomu je dáno a někomu ne. Umění slyšeti řeči nebeských sfér je dáno málokomu. Drtivá většina jsou domněnky a bláboly.
neznámy
neznámy | 12.9.2017 14:44
Největší odvaha v životě je asi pokora před tím co nás přesahuje.
K tomu je ovšem zapotřebí odvaha přiznat si svoje nedostatky a nedokonalost.
Pak člověk zcela přirozeně vnímá hodnotu života a myšlenky na sebevraždu vnímá jako znesvěcení svátosti.
Ale lidé ztrácí vztah k sobě přírodě i pozitivním hodnotám.
Proto je tolik sebevrahů a mnohde jako v japonsku a jinde jich přibývá.
Důsledek odcizení se zdroji. Pravdě.
neznámy
neznámy | 12.9.2017 15:23
Filozofovia, velki ucitelia, ktori si najdu svojich privrzencov, takych co ich pocuvaju a suhlasia s nimi, nasleduju ich... maju potom vsetci podla teba prebujnele ego.
Niekedy si aj pomyslim...co tu vlastne ten Bosch robi?...vyvracia ludom nazory na zivot, dementuje....snazi sa vratit vsetkych na zem, lebo len tam je kozorozec panom. Nedokaze plavat ani lietat, preto tvrdi ze je nezmysel, pohybovat sa inym sposobom ako on sam.
Ja na astro verim:)...samozrejme po svojom. Nikoho ale nenutim vidiet ho mojimi ocami...
Som voda a vzduch, plavam a lietam...aj ked skorpion a rak vedia chodit po zemi...netreba mi pevnu podu pod nohami na to, aby som prezila. Vnimam to ako vyhodu, no chapem ta a rozumiem ti-FLOWER-
neznámy
neznámy | 12.9.2017 15:52
-FLOWER-
neznámy
neznámy » martinbd | 12.9.2017 17:37
super, s ex mám asi všetky -BLUSH-
neznámy
neznámy | 12.9.2017 18:19
-LOL--LOL-
kvadratura Marsů
kvadratura Slunce-Mars.....fakt výživný-PUKEY-
martinbd
martinbd | 12.9.2017 19:25
Mars v konjukcii s Plutom je nepríjemné spojenie, ak ide o tesnejší vzťah, mám s tým nedobré skúsenosti.
Stránka:
< 1 2 3 4 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...