mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 2: problematické aspekty

martinbd
martinbd | 9.9.2017 20:05
https://youtu.be/qN_hnNh6ulM

komentujte, ale nepobite sa :)
martinbd
martinbd » martinbd | 9.9.2017 21:39
dvojka je dva krát, trojka bude tri krát :)
neznámy
neznámy » martinbd | 9.9.2017 21:55
Juj super-THUMBSUP-
neznámy
neznámy » martinbd | 9.9.2017 23:17
Ano, presne takto, ako to popisuješ, to funguje. :)
neznámy
neznámy » martinbd | 9.9.2017 23:42
-FLOWER-
Dovoluju si ti tam přidat aspekty, zejména disharmonické, mezi dvěma Saturny.
Neznám z partnerského vztahu, ze vztahů jiných. Hrozné, pokud oba nevyndají na stůl svoje vnitřnosti...:D
Hezky o tom, jakož i o možnostech využití možností saturnských aspektů v synastriích, píše Liz Greeneová "Saturn - nový pohled na starého ďábla".
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 14:24
Ano, pridavam sa k boen:)...a napatie vyvolavaju aj polokvadre, trioktily a kvinkunxy...teraz som si to pozerala:)
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 14:32
Hlavny hrdina mars, je bojovnik a bojuje vsetkymi zbranami, takze aj slovom;)...
martinbd
martinbd | 11.9.2017 14:33
napíš nejaký konkrétny príklad aspektu v synastrii, ktorý považuješ za problematický a aj sa prejavil, teda ak chceš.
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 15:11
Konkretne ...exmanzel ma v native asp. saturn kvadrat mars a moj mars je presne v ich strede, takze ho polokvadruje aj jeho saturn aj jeho mars. Potom ....on ma pluto v presnej konjunkcii s venusou v panne v kvinkunkxe na ten moj mars. Nenormalne ho vytacam uz len tym, ze som...a ked to u niektorch ludi tiez zbadam, ze ma nemusia....a mam moznost nakuknut do ich radixu, tak zistujem ze zase ten moj mars je problem :)....ako aj na tmto webe napr.
No som neposlusna a rada drazdim niektoreho "hada" holou nohou-LOL-aj ked mi moj raci merkur so slnkom mudro radia ustupit...priznam sa, ze nemam moc rada ani slovny boj...
martinbd
martinbd | 11.9.2017 15:13
Ak si mala Mars v strede medzi Saturnom a Marsom, tak si ho mala v midpointe Saturn/Mars.
neznámy
neznámy | 11.9.2017 16:45
napětí je dobré už o tom tady psala modrá. napětí je pro vztah gut. :)
neznámy
neznámy | 11.9.2017 16:46
mars je především ve vztahu velký milovník. ;)-PUH-
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 17:17
Saturn/Pluto, ci Saturn alebo Pluto v konjunkcii s IC...
Saturn, Pluto - konjunkcia - opozicia ci kvadratura na midpoint Slnko/Luna v synastrii tiez stoji za povsimnutie.....
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 18:58
Ano , vidis ?...to ma nenapadlo:)...o com je midpoint saturn- mars?...je niekde vysvetlenie k midpointom?...viem len co sa tyka slnka a luny, potom tusim saturn - neptun je nieco so zdravotnym stavom...
neznámy
neznámy | 11.9.2017 19:09
Viem ake napatie myslela:), ale toto bol o niecom uplne inom-NOSMILE-
...a mars je nielen milovnik, ale aj bojovnik;)...a u niekoho je len veliky srab-SAD-
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 19:49
Máme marse v konj. ve vodnáři za 22 let už docela zvládnuté..... a mars opoz. merkur, kdysi byla docela častá výměna názorů:)
Větší problém vidím u saturna v kv. na asc a opozici na venuši, ten saturn jsem já-SHAME-
martinbd
martinbd | 11.9.2017 20:33
Ja s midpointami veľmi nerobím, takže to beriem skôr ako spojenie tých energií dvoch planét, teda v tomto prípade Saturna a Marsa. Ale všimol som si, že midpointy v synastrii celkom dobre fungujú.
martinbd
martinbd | 11.9.2017 20:35
Mars s Marsom v konjukcii je podľa mňa skôr priaznivý. Hej, ale Saturn v aspekte na Venušu, to nie je veľmi príjemné, hlavne pre toho, čo má tú Venušu.
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 21:09
No myslela som si ze vies, ked si to hned spomenul. Tak ake energie sa v tom midpointe mozu stretnut?...mars noz a saturn kamen?...noz kamen tazko rozsekne, naopak kamen moze noz brusit...kvadrat medzi nimi je u muza tazky aspekt...moj marsa ocitol na midpointe oboch spominanych planet...no sposobuje problem, nie riesenie...teda ja som mozno riesenie toho jeho kvadratu no on mal so mnou vzdy len problem-NOSMILE-
Ano...v synastrii s mojim terajsim priatelom mame obojstranne neuveritelne mnozstvo konjunkcii planet s midpointami :)
neznámy
neznámy » martinbd | 11.9.2017 21:23
Ano partner to vnímá..... u nás to vylaďuje venuše v trinu na slunce a jupiter v konj. na venuši a má ryboračí nátura + venuše v raku :D:)
Stránka:
1 2 3 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...