mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 2: problematické aspekty

martinbd | 9.9.2017 20:05
https://youtu.be/qN_hnNh6ulM

komentujte, ale nepobite sa :)
martinbd » martinbd | 9.9.2017 21:39
dvojka je dva krát, trojka bude tri krát :)
zajo » martinbd | 9.9.2017 21:55
Juj super-THUMBSUP-
Boen » martinbd | 9.9.2017 23:17
Ano, presne takto, ako to popisuješ, to funguje. :)
pastýřka » martinbd | 9.9.2017 23:42
-FLOWER-
Dovoluju si ti tam přidat aspekty, zejména disharmonické, mezi dvěma Saturny.
Neznám z partnerského vztahu, ze vztahů jiných. Hrozné, pokud oba nevyndají na stůl svoje vnitřnosti...:D
Hezky o tom, jakož i o možnostech využití možností saturnských aspektů v synastriích, píše Liz Greeneová "Saturn - nový pohled na starého ďábla".
diké » martinbd | 11.9.2017 14:24
Ano, pridavam sa k boen:)...a napatie vyvolavaju aj polokvadre, trioktily a kvinkunxy...teraz som si to pozerala:)
diké » martinbd | 11.9.2017 14:32
Hlavny hrdina mars, je bojovnik a bojuje vsetkymi zbranami, takze aj slovom;)...
martinbd » diké | 11.9.2017 14:33
napíš nejaký konkrétny príklad aspektu v synastrii, ktorý považuješ za problematický a aj sa prejavil, teda ak chceš.
diké » martinbd | 11.9.2017 15:11
Konkretne ...exmanzel ma v native asp. saturn kvadrat mars a moj mars je presne v ich strede, takze ho polokvadruje aj jeho saturn aj jeho mars. Potom ....on ma pluto v presnej konjunkcii s venusou v panne v kvinkunkxe na ten moj mars. Nenormalne ho vytacam uz len tym, ze som...a ked to u niektorch ludi tiez zbadam, ze ma nemusia....a mam moznost nakuknut do ich radixu, tak zistujem ze zase ten moj mars je problem :)....ako aj na tmto webe napr.
No som neposlusna a rada drazdim niektoreho "hada" holou nohou-LOL-aj ked mi moj raci merkur so slnkom mudro radia ustupit...priznam sa, ze nemam moc rada ani slovny boj...
martinbd » diké | 11.9.2017 15:13
Ak si mala Mars v strede medzi Saturnom a Marsom, tak si ho mala v midpointe Saturn/Mars.
Bosch » diké | 11.9.2017 16:45
napětí je dobré už o tom tady psala modrá. napětí je pro vztah gut. :)
Bosch » diké | 11.9.2017 16:46
mars je především ve vztahu velký milovník. ;)-PUH-
neznámy » martinbd | 11.9.2017 17:17
Saturn/Pluto, ci Saturn alebo Pluto v konjunkcii s IC...
Saturn, Pluto - konjunkcia - opozicia ci kvadratura na midpoint Slnko/Luna v synastrii tiez stoji za povsimnutie.....
diké » martinbd | 11.9.2017 18:58
Ano , vidis ?...to ma nenapadlo:)...o com je midpoint saturn- mars?...je niekde vysvetlenie k midpointom?...viem len co sa tyka slnka a luny, potom tusim saturn - neptun je nieco so zdravotnym stavom...
diké » Bosch | 11.9.2017 19:09
Viem ake napatie myslela:), ale toto bol o niecom uplne inom-NOSMILE-
...a mars je nielen milovnik, ale aj bojovnik;)...a u niekoho je len veliky srab-SAD-
LILKA » martinbd | 11.9.2017 19:49
Máme marse v konj. ve vodnáři za 22 let už docela zvládnuté..... a mars opoz. merkur, kdysi byla docela častá výměna názorů:)
Větší problém vidím u saturna v kv. na asc a opozici na venuši, ten saturn jsem já-SHAME-
martinbd » diké | 11.9.2017 20:33
Ja s midpointami veľmi nerobím, takže to beriem skôr ako spojenie tých energií dvoch planét, teda v tomto prípade Saturna a Marsa. Ale všimol som si, že midpointy v synastrii celkom dobre fungujú.
martinbd » LILKA | 11.9.2017 20:35
Mars s Marsom v konjukcii je podľa mňa skôr priaznivý. Hej, ale Saturn v aspekte na Venušu, to nie je veľmi príjemné, hlavne pre toho, čo má tú Venušu.
diké » martinbd | 11.9.2017 21:09
No myslela som si ze vies, ked si to hned spomenul. Tak ake energie sa v tom midpointe mozu stretnut?...mars noz a saturn kamen?...noz kamen tazko rozsekne, naopak kamen moze noz brusit...kvadrat medzi nimi je u muza tazky aspekt...moj marsa ocitol na midpointe oboch spominanych planet...no sposobuje problem, nie riesenie...teda ja som mozno riesenie toho jeho kvadratu no on mal so mnou vzdy len problem-NOSMILE-
Ano...v synastrii s mojim terajsim priatelom mame obojstranne neuveritelne mnozstvo konjunkcii planet s midpointami :)
LILKA » martinbd | 11.9.2017 21:23
Ano partner to vnímá..... u nás to vylaďuje venuše v trinu na slunce a jupiter v konj. na venuši a má ryboračí nátura + venuše v raku :D:)
Stránka:
1 2 3 4 5 6 7

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Bošo horoskopy Danielitka horoskopy nicholson horoskopy Platenka horoskopy habibti horoskopy Zanianius horoskopy Thc horoskopy mirkobeng horoskopy mr.satire horoskopy Alisza horoskopy Quiksinka horoskopy Michal312

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

horoskophoroskophoroskop Problémy s komunikáciou a ťažkopádne myslenie prinesie časté nedorozumenia. Počítajte aj so zdržaním pri presune osôb (napr. na cestách), či informácií. Buďte ostražitý pred rafinovanými osobami. Nič dôležité nepodpisujte!!!

horoskophoroskophoroskop Ľudia sú v túto dobu o čosi čulejší a pohotovejší, čo prospieva k pružnejšiemu vybavovaniu rôznych záležitostí. Momentálne dajte prednosť experimentovaniu (hlavne v duševnej a mentálnej sfére), možno zažijete nejaké príjemné prekvapenie.

RETROGRÁDNY POHYB (spätný pohyb) – vzhľadom k tomu, že astrológia vychádza z geocentrického systému, tak vďaka rozdielnej rýchlosti obehu planét a obehu zeme okolo Slnka sa niekedy môže... viac »

SKROMNOSŤ - sa týka najviac dvoch znamení a to pozitívneho pôsobenia Panny alebo Rýb, prípadne ak je zvýraznený VI. a XII.dom, preto v týchto znameniach by mal byť Ascendent,... viac »

TRIPLICITA - je premietanie živlov (ohňa, vody, vzduchu a zeme) v troch kvalitách (základná, pevná a pohyblivá) do horoskopu. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...