mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

OLGA HEPNAROVÁ

neznámy
neznámy » marcie | 22.3.2017 09:51
ahojky ja chapem preco niektori ludia nemaju zaujem vidiet ten film vsak nie vsetci mame radi taketo filmy , ale preco bolo podla teba nemoralne ho natocit ved to nie je jediny film podla skutocnosti v takomto duchu . no a presne ja som si niesla z toho filmu pocit , že chuda preco jej nikto nepomohol a nikto ju nepocuval.....rozhodne to ale neberem ze takto sa treba pomstit, bohuzial ona to tak citila.-SAD-
marcie
marcie | 22.3.2017 10:02
tak potom je to v poriadku, ak si si z filmu odniesla ten pocit ... potom je to fajn, že ho natočili a dúfajme, že si tento pocit odnesie čo najviac ľudí :)
neznámy
neznámy | 22.3.2017 10:34
V USA nejsou justicni vrazdy?Ja se tomu nedivim ze ji dali provaz..Proste byla vsude na svete takova doba,bud kreslo nebo provaz za masovou vrazdu..
Ze byla tyrana a znasilnovana tomu se mi nechce verit,leda by se sverila rodicum,to jsem nikde nenasla..Je taky mozny,ze kdyz podle nekoho nebyla uplne svepravna teda jako az silena,ze mela nejasno i v tomhle,ze si proste obarvovala realitu,protoze rikala ze chce mit nadvladu,hlavne nad zenama..tak si mohla vyfabulovat i to,ze ji nekdo ublizuje,coz zivila..
Jiste mela nejakou porucha ale justicni zlociny se delaj dodnes.
neznámy
neznámy | 23.3.2017 01:13
nechci Olgu Hepnarovou nijak heroizovat, jen jsem upozornil na širší okolnosti. To že se ději justiční vraždy v USA a mnohde jinde není omluva justičních vražd u nás.
Gitus
Gitus | 23.3.2017 06:50
Ty nemusis verit nicomu.
Mozno napriklad inym ludom sa zda,ze vsetko co si ty doteraz napisala/povedala, si tiez vymyslas.
Kazdy vidi, co potrebuje.
Pre mna je to smutna ubolena dusa...rozumiem jej nejakym zvlastnym,mozno uz aj trochu strasidelnym sposobom.
Zelam vsetkym ostatnym dusiam,ktore sa trapia, aby to zvladli s cistym stitom -HEART-
neznámy
neznámy » marcie | 23.3.2017 08:48
Vystizne -THUMBSUP-
marcie
marcie » Gitus | 23.3.2017 08:48
úplne si to vystihla ... vnímam to rovnako ;)
neznámy
neznámy » Gitus | 23.3.2017 08:52
:)
neznámy
neznámy » Gitus | 23.3.2017 19:41
myslim ze duse ktore sa trapia malokedy to zvladnu s cistym stitom otocia svoju bolest von na svet , alebo do seba.-SAD-
neznámy
neznámy | 23.3.2017 19:53
Maras zvládnou nadělat s čistým štítem i duše co se netrápí.
neznámy
neznámy » Gitus | 23.3.2017 20:22
A já přeju všem lidem, aby náhodou nebyli na místě, kde se vyskytne nějaká smutná ubolená duše, která to nezvládá, a přeju to i všem jejich příbuzným.
lak
lak | 24.3.2017 02:48
dakujem -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 24.3.2017 07:20
-COFFEE- -PUH- Za malo
neznámy
neznámy | 24.3.2017 09:09
čo znamená "byť v nesprávny čas na nesprávnom mieste", zaujíma ma to .....
neznámy
neznámy | 24.3.2017 09:14
Neužila jsem tohoto slovního spojení.
Sama ho vnímám jako zaběhlou frázi, označující, že dotyčný měl prostě smůlu.
marcie
marcie | 24.3.2017 09:20
áno, je pravda, že zomreli nevinní ľudia a treba sa na to pozerať predovšetkým z tohoto uhla a súcitiť s nimi, lebo je to strašné ... ja myslím skôr, že ak by fungovala nejaká "prevencia", čo by v normálnej spoločnosti či komunite mala, tak by sa dalo takýmto tragédiám predísť ... skrátka niekto mal zachytiť, že ide o volanie duše, vypočuť ju a pomôcť jej ...
neznámy
neznámy » Gitus | 24.3.2017 09:21
Já rozumím tvému pohledu a nijak jsem její problém nechtěla zlehčit.
Ale jako každá mince má dvě strany... A o tom se nemluvilo. Tragédie nevinných lidí.
neznámy
neznámy » marcie | 24.3.2017 09:23
Ano.:)
A prevence nefunguje ani dnes.
neznámy
neznámy » marcie | 24.3.2017 09:25
byla v "lékařské péči" svého psychiatra
neznámy
neznámy » marcie | 24.3.2017 11:09
zomreli nevinní ľudia a treba sa na to pozerať predovšetkým z tohoto uhla
nie predovšetkým ale - aj
ako píše pastýřka minca o dvoch stranách a tou mincou bolo zaplatené spoločnosti, tá minca sa volá ľahostajnosť a pred súd mala byť postavená celá spoločnosť, kto to ale vlastne spoločnosť je -CONFUSED-

...píšeme tu o ľudskej tragédii minulosti a netušíme čo sa odohralo len včera a odohrá dnes (a denne) za stenou či plotom našich súkromných životov, kto sa kedy opýtal suseda alebo dokonca sestry brata mamy otca syna dcéry či kolegu kolegyne atd. ako sa dnes má a to s tým, že ho to vskutku aj zaujíma? ..................
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...