mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

OLGA HEPNAROVÁ

neznámy
neznámy | 20.3.2017 09:46
http://astrolot.cz/zajimavo/105_hepnarova.html


Zaujimavy je aj jej výsluch a k tomu priklad jej konjunkcie Pluta s Venusou....
neznámy
neznámy | 20.3.2017 10:46
Co me prastilo do neastrologickejch oci je T-kvadratura Jupiter opozice Neptun v kvadraturach na konjunkci Slunce-Merkur-Uran+CL v Raku
a Mesic kvadratura Pluto a Mars konjunkce CL kvadratury Saturn.
marcie
marcie | 20.3.2017 11:02
možno išlo viac o to, urobiť niečo, čo "zaujme", o čom sa bude hovoriť, rozoberať, posudzovať ... zrejme sa cítila nepochopená a neprijímaná ... tak aj takto sa dá naplniť osud, žiaľ ... psychológovia to kvalifikovali najmä ako zlyhanie prostredia ...
neznámy
neznámy | 20.3.2017 12:20
Je to naozaj velmi zaujimave citanie...
neznámy
neznámy » marcie | 20.3.2017 14:00
-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 20.3.2017 18:01
len tak na okraj aj film bol dobrý a poľská herečka , ktorá hrala Olgu Hepnarovú si pred pár dnami za tuto ulohu odniesla Českého leva - výborný výkon.jej meno Michalina Olszanska.:)
neznámy
neznámy | 20.3.2017 18:15
no tu je vidieť ako sa patológia spoločnosti dočkala slávy, paráda fakt -PUKEY-
osud smutnej utýranej duše dostal vyznamenanie! cítiš ty vôbec aký mala osud ?
neznámy
neznámy | 21.3.2017 14:12
Pozrela som si ukazku z filmu a urcite si ho pozriem aj cely... Zaujal :)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 17:46
ahoj ano viem veľmi dobre aký mala život detailne som si preštudovala jej výpovede a všetko okolo , ja to takto nevnímam jednoducho v živote je veľa smutných príbehov a akurát tento príbeh bol velmi dobre zahratý ked to bereš takto tak by bolo zlých aj 30 prípadov majora Zemana.:)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 18:27
zahratý príbeh, správne
30 prípadov Zemana podliehalo cenzúre tam je vela filmového materiálu čo nebolo pustené von, všimni si scénar a produkciu
neznámy
neznámy | 21.3.2017 18:34
Scéna so sekerou mi desila ešte dosť dlho po zhliadnutí https://www.youtube.com/watch?v=qch5IaUrt_M
neznámy
neznámy | 21.3.2017 18:37
Jasně, se Zemanem máš pravdu.
myslím, že pokud jde o cenu, jste se nepochopily - jde o hodnocení hereckého výkonu, prostě práce herečky, s tématem to nemá nic (nebo nemělo by mít) společného.:)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 18:57
ano presne takto som to myslela, dakujem /mimochodom ten Zeman bol iba príklad jeden z mnohých možno nie práve najlepší /.A ta scéna zo sekerou desí viac ludi..:)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 19:25
to byl snad jediný opravdu kriminální případ z celého "slavného" Zemana, StBácké agitce
neznámy
neznámy | 21.3.2017 19:39
ok, ale toto tu nie je o Zemanovi, mohla som dať iný príklad, ale teda vysvetlím prišla mi prehnaná reakcia na cenu , ktoru dostala herečka za postavu Olgy mimochodom hrala bravúrne.Tiež súhlasím že je to strašný prípad, ale myslím že si musíme pripomínať aj takéto veci to z minulosti či súčasnosti, tým že o nich budeme mlčať ,,sa skutok nestal?:)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 20:02
do Případu Hepnarová jsem byl zasvěcen už v roce 1975 díky materiálu "Případ prügelknabe", který sesbírala "nezávislá komise", před lety jsem se k tomu vyjádřil na foru u Astrologie Pacific. Všichni psychiatři, kteří se k tomu případu tenkrát vyjádřili v čele s prof. Vondráčkem byli přesvědčení, že OH je šílená, kromě dvou: MUDr. Plzáka a Drvoty, kteří splnili stranický úkol vydat osvědčení o její příčetnosti, Plzákovi se za to strana odvděčila tím, že mohl vystupovat ve sdělovacích prostředcích a nerušeně vydávat své popularizační příručky, Drvota pak mohl nerušeně pokračovat ve svém vykořisťování výtvarných umělců, z nichž nadělal neurotiky a psychotiky a ještě o tom vydal knihu. Drvota prý byl aspoň tak "slušný". že když mu někdo připomněl OH tak se opil do němoty. Byla to justiční vražda na příkaz nejvyšších stranických míst. Pokud měla být OH potrestána, měli být s ní potrestáni i spoluviníci zejména její ošetřující lékaři, kteří její léčbu zanedbali a spolupracovníci, kteří ji na pracovišti týrali a znásilňovali.

Film mne nezajímá, bude to zase nějaká šaškárna, jak to u našich podobných filmů až na drobné výjimky bývá.
neznámy
neznámy | 21.3.2017 20:42
pre mna je tento film drobná výjimka,no pravda potrestanych malo byt ovela viac ludi z jej zivota.
neznámy
neznámy | 21.3.2017 20:43
Film sice mám ale nemám chuť se na něj dívat na depku jakousi..
A ona byla znásilňována? O tom jsem nic nečetl.
marcie
marcie » marcie | 22.3.2017 08:50
ja som ho tiež nevidela a nemám záujem ho vidieť ... ten prípad ma zaujal z hľadiska duše tej divečiny, tak som si prečítala nejaké články a diskusie .. ale naozaj nechápem, prečo o takom niečom natočiť film - masovku, na čo je to dobré? a prečo vlastne človek ide na taký film? pre mňa je to dosť nepochopiteľné, istým spôsobom sa mi to zdá "nemorálne" - takto zverejňovať takúto tragédiu ... brala by som to jedine v tom prípade, ak by tam bol jasný odkaz pre ľudí, že až kam môže viesť neakceptácia odlišnosti človeka ... vyjadrí sa niekto, kto film videl ?
marcie
marcie | 22.3.2017 08:59
čítala som tie diskusie dávnejšie, keď ma ten prípad zaujímal ... podľa všetkého to bolo volanie duše o pomoc - nevypočuté, ak dušu človeka nikto "nepočuje", tak sa musí aj takýmto hrozným spôsobom kričať ... preto si myslím, že napr. astrológ musí byť aj dobrý psychológ, aby ten hlas duše počul, čo u vás je tak ... :)
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...