mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

obsadený 12ty dom

neznámy | 1.11.2014 11:41
Zdravím :) V mojom horoskope mám v 12tom dome (v znamení kozorožca) Slnko, Saturn, Uran, Neptun a Severný uzol. 6ty dom je v znamení Raka a z planét je tam Cheirón. Neviem ako si to mám vyložiť, je to veľmi zlé? :) ďakujem za odpoveď.
joulutahti | 1.11.2014 12:31
bud rada ,ze tam nemas pluto a dom v znameni skorpiona...:D ako ja....
Tojotomi | 1.11.2014 12:34
máš obsadený 12 dom? Poď do 13 teho :)
neznámy » joulutahti | 1.11.2014 12:48
a to je zlé? ja zatiaľ vôbec neviem :) len som o 12tom dome ztiaľ nič pekné nečítala:D
martinbd | 1.11.2014 13:05
Možno keby si robila nejakú vedeckú činnosť, niekde v ústraní, alebo v nejakej nemocnici, väzení, charitu, ..., tak by si mohla tú konštaláciu využiť. Ale to je aj ťažké posúdiť, bez štúdia celého horoskopu.
mpg | 1.11.2014 13:33
To nemusí byť zlé, oveľa viac záleží kde máš Mesiac, ktorý silne vplýva na život žien,
kde Asc., kde Merkúr, Venušu. To, že je tam Slnko u žien väčšinou znamená, že sa im do cesty pripletú väčšinou nevhodní partneri-muži. Ale aj to záleží od ďalších aspektov.
Alis | 1.11.2014 14:41
Ty musíš vedieť ako to na teba vplýva. Ak môžem hádať, pravdepodobne sa líšiš od väčšiny tvojich vrstovníkov, možno máš iné hodnoty... Aspoň ja som to tak vnímala. Ja mám v 12. dome tri planéty: Slnko, Merkúr, Venušu. Veľa vecí v mojej astrocharakteristike v súvislosti s 12. domom sedí, ono je to vždy písané ako možnosť... napr. pri Venuši je možnosť citovej osamelosti, tajnej lásky ,vyššej zduchovnelej lásky... atď. Neznamená to však, že človek nemôže prežiť aj lásku šťastnú a naplnenú. (v mojom prípade aspoň na niekoľko rokov). Človek sa vo svojom vnútri neuspokojí s nejakými povrchnými vzťahmi. Je to všetko o pocitoch, ktoré človek s toľkými planétami v 12. dome má. Navonok je medzi ľuďmi, ale sám cíti, že je iný. To mu spôsobuje ten pocit osamelosti. (Hovorím len z vlastnej skúsenosti.)

Dlho som sa nevedela zmieriť so svojim dvanástym domom, potom som prišla na to, že je vlastne mojím odrazom. Ak by som mala planéty niekde inde, už by som to asi nebola ja.

Sama si tvorcom svojho života. Zameriavaj svoje myšlienky na to dobré, čo ti 12. dom prináša.( obetavosť, fantáziu, humanitu). Možno ťa čakajú životné skúšky, tie ťa ale chcú posunúť dopredu. Ver sama sebe, daj sa viesť svojou intuíciou a maj sama seba rada.
neznámy » Alis | 1.11.2014 15:02
ďakujem krásne za milý a trefný príspevok :) pomohol mi... Mesiac mám v baranovi, Venušu vo vodnárovi a Merkúr ten je v kozorožcovi... v tejto oblasti som úplný začiatočník, ale ťahá ma sem :) tak sama som zvedavá čo objavím...
neznámy » Alis | 3.11.2014 12:10
Zaujímala by ma tá Tvoja Venuša v 12. dome, keďže som o nej počula, že značí tajné vzťahy a aféry. Máš skúsenosti s niečím takým? U mužov to môže naznačovať tiež, že majú mimomanželský pomer, prípadne vedú dvojaký život, to som si aj potvrdila u jedného... ďalší zasa mal Slnko v 12. dome a Venušu mal v direkciách spolu s Marsom v 12. dome, tiež mal milenku, o kt. samozrejme jeho oficiálna partnerka nič netušila.
vrchol.vsetkeho | 3.11.2014 12:36
slnko v dome v rakovy realizacia v ustrani tahanie za nitky
fonky | 3.11.2014 15:24
kamarat ma hojnejsie obsadeny 12 dom a vacsinu planet v rybach este aj ASC ako bonus. neptun v škorpim v 8. Venuje sa cely zivot duchovnym vedam a v mnohom ma aj prakticky uspech intuicia, senzibilita, atd,... Zavisi od duse na akej urovni preziva archetypy horoskopu a ako s nimi dokáže práve žonglovať.
neznámy | 3.11.2014 18:53
Znám pár lidi s obsazenými 12 domy a řekla bych, že jejich život je nějak "poznamenám"....
Např. jedna žena slunce, merkur, mars a pluto ve 12d a měla zdrav.postiženého muže a starala se o něj až do jeho smrti.
Dále mars a sev. uzel. ve 12d postižené dítě.

Tím nechci říci, že se to stane taky někomu, hodně záleží na celém horoskopu........
neznámy | 3.11.2014 18:58
Myslím, si že ty 12d domy odpovídají určitě o tajných vztazích a aférách......
Znám ženy s marsem, měsícem a sluncem ve 12d.
Paws | 3.11.2014 19:52
Nie je to pravidlom. Napr. ja mám v 12. dome mesiac, slnko, venušu, jupiter a merkúr, a žiadne tajné vzťahy ma neinteresujú. Skôr sa to prejavuje v tom, čo už bolo popísané v predchádzajúcich príspevkoch - v starostlivosti o starých, chorých, alebo ľudí zo sociálne slabších vrstiev, inklinovaní k duchovným veciam..
neznámy | 3.11.2014 20:05
Na vse je se treba divat z toho lepsiho uhlu pohledu,neb prave i naopak se u zdanlive dobreho umisteni , dá prozit zivot jako jeden velky pruser.Prikladne Neptun ve 12 je da se rict doma,tak je treba to vzit jako skvelou podporu a najit uplatneni v necem vyjimecnem. A Kozoroh by to mohl zaroven strizlive popohanet.Je dobre zjistit charakter vladce ,aspekty a hlavne jestli uz nejsou v konjunkci s asc,kdy už clovek jakoby vystrkuje hlavu a zakousi zavan 1.
neznámy | 3.11.2014 20:06
čo sa týka afériek a podobne s tým nemám až tak skúsenosť, ale tiež je pravda, že vo vzťahu potrebujem dostatok voľnosti. Napríklad stretávať sa aj s kamarátmi opačného pohlavia a podobne. Čo sa týka nevery to by som si ja nepripustila a nedovolila, pretože by som tým ublížila niekomu inému a je to proste nefér, takéto veci sú mi proti srsti :)...
neznámy » Paws | 3.11.2014 20:10
Samozřejmě, že to není pravidlem.....:) Mám taky 12d a mám za sebou dost těžké zkoušky........projevuje se to u mne starostlivostí celkově a taky inklinování k duchovním záležitostem.....:)
neznámy | 3.11.2014 20:22
:) ja to zatiaľ tiež pociťujem ako zameranie sa na duchovno, niekedy až príliš opovrhujem materializmom a potom sa na mňa aj blízky pozerajú ako na podivína :) a cítim tiež osamelosť aj medzi ľuďmi, ale na druhej strane som s nimi rada a rada som aj v spoločnosti, ale je to o naladení ...napríklad pracovať úplne v ústraní to si predstaviť neviem...
Ale raz mi aj jeden veštec povedal, že to budem mať v živote ťažké... čo má prísť to príde a vždy môžem ovplyvniť to ako sa k tomu postavím :)
Zornička | 3.11.2014 21:14
Mám v 12.dome - Slnko, Merkur, Saturn, Severný uzol, Čiernu lunu aj Chirón
Tiež by ma zaujímalo - je to veľmi zlé ??-LOL-:)
mpg | 3.11.2014 21:34
To nemusí byť práca v ústraní, ale napr. v nemocnici alebo nejakom ústave, laboratoriu a pod. Aký smer študuješ?
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

DÓDEKATÉMORIA - je staroveký systém bodov horoskopu, odvodených na základe dvanástinového cyklu z ľubovoľných stupňov ekliptiky. Odvodený bod – dódekatémorion pôvodného stupňa – je... viac »

KRITICKÝ DUCH - je prítomný v horoskopoch silne poznačenými Merkúrom alebo Saturnom, pričom najlepšie je, ak sa tieto planéty nachádzajú v Blížencoch, Panne, Škorpiónovi alebo... viac »

KOMPOZIT – vzťahový horoskop, kde sa počet stupňov planét a hrotov domov v obidvoch horoskopoch sčíta a súčet sa delí dvomi. Takto dostaneme nový spoločný horoskop, ktorý... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...