mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

Novoluní na hvězdě Algol

neznámy
neznámy | 17.5.2015 09:02
Taky koukáte, že zítřejší novoluní bude na Algolu? Jaký v tom vidíte rizika? Já to mám bez aspektace, ale stejně si myslím, že opatrnost se vyplatí. Přesná konjukce nastane před pátou ráno. Osa Algol-Unuk nepůsobí zrovna přívětivě
neznámy
neznámy | 17.5.2015 13:51
Aspektovo sa ma to dotýka... Mám dokonca aj direkčné Slnko na tejto stálici v súčasnej dobe a možno kopec iného.
Ale nezaoberám sa tým, čo a či mi to niečo prinesie. Načo aj, doposiaľ som na nič relevantné v tejto téme aj tak neprišla :) .. uvidím.
Dogi
Dogi | 17.5.2015 14:14
Pozerám :-). O 6:15. Bude konjunkcia Luny a Slnka a novolunie v Býkovi v širšej konjunkcii s Marsom už v Blížencoch a v opozícii na retrográdny Saturn v Kozorohovi. Bolo by možno zaujímavé keby tu niekto skúsenejší urobil rozbor na spoločenskej úrovni. Keď je to v Býkovi, vládkyňa je Venuša. To by mohlo mať dopad na finančné trhy, ak sa nemýlim :-).
Ja mám v radixe Algol v konjunkcii s Merkúrom a v sextile na Asc, Saturn a Lunu, čiže sa ma to dotýka na osobnej úrovni. Navyše tam mám teraz aj direkčný Jupiter. Vládkyňa novolunia bude Venuša, ktorá je v Rakovi a u mňa v 12.dome, práve teraz. Čo je zaujimavé, direkčná Venuša mi stojí pod jeden stupeň nad Asc, čiže je s ním v konjunkcii a tvorí sextil na Algol s Merkúrom a aj direkčný Jupiter.
neznámy
neznámy » Dogi | 17.5.2015 17:16
Já ho mám v nativu na hrotu 11.domu a vládkyně-Venuše mě taky jde teď 12.domem v sextilech k Plutu a Merkuru.
neznámy
neznámy | 17.5.2015 19:00
Mě se osudově promítly stálice v soláru, takže jsem si jich začala všímat. Já mám teď vcelku napjatý období, takže to asi sleduju víc, než obvykle.
Durgadevi
Durgadevi | 17.5.2015 19:18
Ja mám teď na solární Venuši Algol, ale nic se neděje, a za měsíc mám narozeniny, ta již určitě se nebude ani nic dít. Když jsem to viděla, nejdřív jsem se lekla, ale potom jsem na to zapomněla. Říká se, že čeho se nejvíc bojíme, to přivoláme do života.
neznámy
neznámy | 17.5.2015 19:31
Áno, všimla som si Tvoj postreh, spomínala si to v inej téme... -FLOWER-

Tak o každej stálici je popísané to, čo je. Každá má svoju povesť. Sama ich mám v radixe niekoľko. Zdá sa mi... Tiež by som privítala, keby mi niekto znalý k tomu povedal viac. Podľa svojho uváženia. Pretože sama mám sklony poňať výklad skôr hororovo -PUH-
neznámy
neznámy » Durgadevi | 17.5.2015 19:31
No, to máš samozřejmě pravdu. Teoreticky všechny poučky, rady a životní moudra ovládám na 200% ...ovšem s praxí mívám problém -SAD-
neznámy
neznámy | 17.5.2015 23:12
Ty novoluní obecně fungují tak,příklad -že pokud Nov padne třeba na Tvoji
radixovou Venuši,tak nejpozději do 14 dnů,tedy do uplňku se aktivují
/vyjdou na světlo - podobně jako Luna osvítí v uplňku noční
oblohu/ věci Venuše.
Přípustný je orbis jednoho stupně. Čím přesněji Nov trefí
radix planetu,budou jeho účinky mohutnější.

Ven. by měla by být v radixu buď přímo na osách, v rohových domech,
nebo následných domech,nebo ve steliích., v padajících
domech jsou planety velmi slabé,
Pokud bere Venuše aspekty, účinky Novu na radix.Venuše se ještě zesílí
podle charakteru aspektů.

Z tohoto příkladu s Venuší si udělej analogii na Nov nad Algolem -
pokud je to tak jak píšeš,že je bez aspektace a on není
v konjunkci se žádnou tvojí radixovou planetou tento Nov se u tebe nijak
neprojeví.
neznámy
neznámy » Durgadevi | 17.5.2015 23:33
Solary jsou vlastně tranzity a ukazují jestli,rsp. kdy, se věci radixu mají
šanci projevit v dotyčném roce života.
Stálice bych vztahoval jen k potenciálu člověka - k radixu.
Názory můžou být ale různé.
Myslím,že tady toho,o čem píšeš se určitě bát nemusíš.
neznámy
neznámy | 18.5.2015 16:06
neviem, algol je casto spajany s "bezhlavostou" suvisiacou so sexualitou... cize celospolocensky sa tato konstelacia moze prejavit zvysenym nasilim, problemami vo vztahoch (napr. ziarlivostou), zvysenych sexualnym apetitom mnohych jedincov (nevestince budu praskat len tak vo svikoch:))...tomuto vsetkemu nahrava aj to, ze bude v tomto case na nebi aj opozicia venusa s plutom, ktora ma v urcitom zmysle podobne prejavy ako algol....
neznámy
neznámy | 18.5.2015 17:21
Nestraš, Rudi. Nestačí, že mám v býkovi v 8.dome lunu aj s lilithou?:D Kto vymyslel ten algol??? Ja ho tam nechcem!!! :D

Znamená to, že som vrah???? Mám algol v orbise cca 1,5 st. od Luny! Takže aspoň polovrah???
neznámy
neznámy | 18.5.2015 18:11
Dnešní novoluní se odehrálo na mém radixovém Chironovi (3. dům, býk, je zde hrotem yodu, ramena tvoří sextil jup-mars). Tedy co můžu čekat, vyplují na světlo boží nějaká stará zranění?
dodo41
dodo41 | 18.5.2015 19:23
algol nealgol, den jak kazdy iny, uz nerobte paniku z nicoho pre nic, boze...

mne ide saturn do kvadratu so saturnom, to je zahul :), a ne algol...

Zavolaj mi lebo nemam cas.
neznámy
neznámy » dodo41 | 18.5.2015 20:17
Saturn v kvadrátu se Saturnem mám od prosince, takže...vím... -SAD- Možná proto zvýšeně sleduju všechno kolem, co by mě tak ještě mohlo dorazit :D Ale je to jen období a taky jednou skončí -PUH-
neznámy
neznámy | 19.5.2015 17:21
Já myslím,že zádná zranění prosakovat nebudou.
Užívej života.Květen je nádherný,tak aby bylo-THUMBSUP- maximálě 20-22 stupnů
to bych bral každý den až do října.
neznámy
neznámy | 19.5.2015 19:29
Děkuji za vyčerpávající odpověď, jsou to pro mě velmi užitečné informace. Jsem astrologický neznalec a pořád mě baví se učit...
neznámy
neznámy | 2.6.2015 22:33
myslim si, ze toto novolunie moze mat v prsty v terajsic intenzivnych uteceneckych vlnach...kedze milan spurek spaja znamenie byka s blizkym vychodom, arabiou a vychodnou afrikou...

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...