mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Nehoda letu Germanwings Flight 9525 dňa 24.03.2015

Dogi
Dogi | 26.3.2015 09:33
Ahojte. Keďže nemám skúsenosti s touto oblasťou v astrológii, zaujímalo by ma, či sa niekto tu tomu venuje a rada by som tu otvorila diskusiu ohľadne horoskopu tejto smutnej udalosti.
neznámy
neznámy » Dogi | 26.3.2015 09:52
Já bych koukla na horoskop toho, kdo má na starost revize strojů a dovolil takovej starej krám nechat odlepit od země.
martinbd
martinbd » Dogi | 26.3.2015 09:57
Dôležitý je okamih odletu, teda presný čas.
neznámy
neznámy » martinbd | 26.3.2015 15:08
Tak odlet z Barcelony je podle informací na zahraničních webech 10.01 ráno.
neznámy
Majka01
Majka01 » Dogi | 26.3.2015 16:50
chtelo by to datum narozeni pana co to zavinil( co se mu honilo v palici )v tomto pripade kopilot Andreas Lubitz nar.1986 nebo 1987
neznámy
neznámy » Dogi | 26.3.2015 17:06
tak najlepsie by bolo pozriet horoskopy pilota, zucastnenych krajin...ale kedze to je prakticky nemozne dohladat sa tych horoskopov, tak myslim, kedze je to celosvetova tragedia a lietadla nepadaju kazdy den, tak by sa to malo odrazit aj v horoskope okamihu... ci uz pri horoskope odletu alebo este lepsie padu....
odlet bol o 10:00 miestneho casu v barcelone...a pad okolo 10:50 hod (10:43 hlasili klesanie) v blizkosti mestecka Barcenollette v Alpach...
ak sa pozrieme na prvy horoskop, tak je vidiet, ze luna sa nachadza nedalo hviezdy algol (bezhlavost, nehody) a ascendent na marsovskej hviezde aldebaran (kenedy mal na tejto hviezde slnko)... je to hviezda ktora prinasa popularitu, ale aj neopatrnost a ohrozenie zdravia a zivota...
ale kedze ma viac zaujima horoskop padu a podla mna ten je dolezitejsi, tak rozoberiem podrobnejsie ten...
tak tie dva horoskopy sa podobaju, len osy su posunute a luna je tiez posunuta o priblizne 1°.
co mi hned prve udrelo do oci, tak to je spominana luna...sice sa vzdaluje od algola ale priblizuje sa k plejadam - k placucim sestram/Alcyone... je to typicka stalica prinasaja nehody, kratkozrakost, slepotu (v tomto pripada mozno symbolicky povedane vodica), nebezpecne predstavy, ci vizie a podobne... casto je aj spojena so svojou symbolikou...ze pri tejto hviezde sa place...
inak lunu rozoberam hlavne preto, lebo luna v mundannej astrologii symbolizuje "naladu spolocnosti"... a tento pad urcite naladu ovplyvnil... tiez sa luna pomaly blizi k opozicii so saturnom a seskvikvadrature s plutom... co dava tusit, ze nasledujuce chvile budu emocionalne vypate a vybicovane...
tiez je zaujimave, ze luna bola v postaveni "void of course", ci jalova... pri tomto postaveni luny sa nedoporucuje nic zacinat a ani nic dolezite konat... lebo potom to ma tendenciu "vymknut sa z ruk"...
dalej kedze je to nehoda, tak by mal byt nejako zaujimavo postaveny uran, mars, pripadne saturn (pri naraze o prekazku)... ked sa mrkneme do kolecka, tak nevidime tam ziadne klasicke spojenie (aspekt) medzi tymito planetami...
ale ked sa pozrieme blizsie, tak opat midpointy nam tajnicku rozlustia....
saturn je takmer na minutu presnom kvadrate na midpoint mars/pluto a tiez v takmer exaktnej seskvikvadrature na midpoint mars/uran...
takze na nebi bolo v ten okamih aj spojenie "nehodovych" planet - marsa, urana, saturna...
co mi este padlo do oci, tak uplna absencia vzdusneho zivlu v horoskope padu lietadla... vzdusny zivel znaci racionalitu, vnimavost, flexibilitu, komunikaciu...a akoby v tu dobu na palube lietadla tieto atributy chybali...
symbolicke je, ze chyba vzdusny zivel... ako keby lietadlo si povedalo, ja nepatrim na oblohu (vzduch) ale skor do zeme... (ked napriklad boli v europe tie obrovske potopy, tak v horoskope bola prevaha vody...a voda sa len liala krajinou)...
tiez zas naopak bola prevaha ohniveho zivlu.... energia, netrpezlivost, nepozornost... a kombinacia rychlo sa pohybujuca luna a merkur epimetheus... bob markansky pise o tejto kombinacii, ze prinasa zbrklost, roztrzitost, nepozornost, nevsimavost... takze mozno aj tento vplyv zohral svoju ulohu...
samozrejme, ze predpovedat takuto nehodu je astrologicky takmer nemozne.... co sa vsak da do urcitej miery predpovedat, tak to "nalada/pocity verejnosti"...
takze tolko asi k tomu...
Majka01
Majka01 | 27.3.2015 09:12
tak horoskop pilota Andras Lubitz nar.18.prosince 1987 je zde ale cas narozeni není http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.astro.com/astro-databank/Lubitz,_Andreas&prev=search
Dogi
Dogi | 27.3.2015 19:21
Ďakujem, zaujímali ma práve horoskopy okamihu. Mnohé z tých vecí, ktoré si uviedol, mi unikli. Nemám s touto obladťou skúsenosti. A myslím si, že je dobré rozšíriť si obzory aj týmto smerom :-)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...