mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

nákupy

neznámy
neznámy | 30.10.2017 09:01
Venusa v aspekte na Lunu, Jupiter ..
neznámy
neznámy | 30.10.2017 09:55
Tranzit : Venuša v opozícii s Jupiterom
Hýrivosť, márnotratnosť, lenivosť. Sklony k zbytočnému plytvaniu a rozhadzovaniu, preto ak si niekde vyrazíte, tak si zoberte so sebou menší obnos, pretože preflákaných peňazí by vám mohlo byť na druhý deň ľúto.

SAKRA zase ho mám :)
neznámy
neznámy | 30.10.2017 10:04
držím palce,, s rozumom sa to dá zvládnuť
neznámy
neznámy | 30.10.2017 13:00
no vidíš, tak si mi to potvrdila :D.
horľavé? dobrý nápad. tiež to tak vidím...stem byť rozprášená na gýmeši...takže to znamená, že si mala jupa v opo na venušu? to len tak z hlavy rátam, bo my dve máme tie descendenty podobne situované. tuším. no, konečne sa dozvedám kam zamieriť.
idem krútiť.
neznámy
neznámy | 30.10.2017 13:01
DD. rozosmiala si ma. posuniem stužkovú o rok a idem na extrémne premeny :D
neznámy
neznámy | 30.10.2017 13:01
jj. to je ono, venuša v aspekte na lunu. tak to stihnem do stužkovej
neznámy
neznámy | 30.10.2017 14:22
Mám práve venušu v kvadratúre na lunu a jupiter, mala by som vyraziť šopingovať, alebo ti urobím toho personal shoppera. :-D
Ja si z toho môžem robiť akurát tak srandu, mne sa nakupovanie protiví aj keď budem mať venušu v trigone na všetko. :-(
neznámy
neznámy | 30.10.2017 16:52
dd, s kvadratúrou ťa nestem za personalshoppera. ale zoberem kámošku, dcéra jej šaty nazvala že discogula, tak uvidíme jak dopadneme.
každopádne všetkým ďakujem za čas a linky.
-HEART-
milan08
milan08 | 13.11.2017 09:26
ved aj vyprane rifle su spolocenske!!
neznámy
neznámy | 13.11.2017 09:50
Tahle diskuze mi nějak utekla - jak to nakonec dopadlo?

Tranzity nvm, ale pravdou je, že ve dnech Kozoroha nekupovat boty. Pak totiž tlačí!

:)
neznámy
neznámy | 13.11.2017 10:01
S mým ex Pannou jsem milovala nakupování. On v chodbě, já řádila v obchodech. Hezky jsem si to užívala (ne pak už jeho výčitky kvůli utrácení). Prý - když má jedny nohy, stačí mu jedny boty, kalhoty...

S mým současným Lvem je to pro mě utrpení. Miluje nakupování, nejraději pro mě. Pro mě je to však utrpení. Nejhorší v kabince, kam mi nanosí hadrů nánosy -BIGEYE-.
Vždy se sliju jako to hovado, navíc ta zrcadla jsou nějak nakřivo, určitě schválně rozšiřují!

Vlastně už nic nepotřebuji. Mám jedny nohy, stačí mi jedny boty, kalhoty...

Kuuva nesmírná je ta setba vesmírná -ZZZZ-
:D
neznámy
neznámy | 13.11.2017 11:43
Lepšie je mať menej oblečenia, ale musí sa dať farebne zladiť, ja si niečo kúpim aj priamo v obchode, ale viac si objednávam z katalógov a e-shopov a tam už prihliadam na farbu, akú by som potrebovala, lebo mám radšej farebné oblečenie alebo aj biele, čiernu väčšinou obmedzujem len na nohavice, topánky, kabelky a len tak jeden kabát čierny, ostatné farebné (farby liečia).
Z astrologického hľadiska mám Venuša-kvadrát Neptún a toto vyvoláva túžbu po estetickej dokonalosti. Manžel nemá o módu záujem a on si obyčajne ani veľmi nevšíma, čo mám oblečené, on je spokojný s tým, že som pomerne štíhla. Teraz mi to už neprekáža, ale keď sme sa zoznámili tak som začala chodiť na stretnutia upravená tak dobre ako sa len dalo, ale veľmi skoro som zistila, že jeho viac zaujíma o čom sa rozpráva, práca a priatelia, tak si pekné veci kupujem len preto, že sa mne páčia, teraz naposledy som objednala nízke čižmy z e-shopu Bfashion - jedny sú čierne s kamienkami a druhé taká matná ružová a ružovou kožušinkou a som spokojná ako dobre vyzerajú.
neznámy
neznámy » milan08 | 13.11.2017 13:57
no presne zdieľam tvoj názor
neznámy
neznámy | 13.11.2017 14:02
no keďže mám venušu v kvadratúre na asc a práve mi tadiaľ ide jupiter, základ nebol dobrý. našla som si nejaký luna s venušou rýchly tranzit a vyrazila do obchodov. akurát som sa len vystresovala. 11.11. som mala ďalší pokus v blave, lebo som sa tam ocitla. ďalšia katastrofa. v nedelu 12.11. som sa vrátila do nitry a keďže som mala čas išla som na lov a ani som si nekukla tranzit. a normálne som našla niečo čo je pre mňa prijatelné. a to celé behom hodiny. ráno mi to nešlo do hlavy, že ako to že zrazu mí rádcové našli a ani pri tom nepenili. kukla som do kolečka a bola tam luna v kvinkunxe na venušu. ale luna je rýchla, tak neviem, či tam bola aj včera...to som ešte nestihla vyhodnotiť.
ps: gate s blúzkou, lindex s planet paris... šaty fakt u mňa nehrozia :D
neznámy
neznámy | 13.11.2017 14:39
-LOL-v podstate,to sedí-LOL-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...