mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Astrológia a horoskopy - 

Můj solár 2014

Durgadevi
Durgadevi | 8.1.2015 21:46
Můj solární horoskop od narozenin v r. 2014 má velice náročnou konfiguraci T-kvadratura s Plutem jako ohniskovou planetou ve 4.domě. Ale co mě nejvíc vyplašilo, je že na solární Venuši v Býku mám stálici Algol-CONFUSED-, a Venuše je přitom spoluvladařem 1.domu. Mám být kvůli tomu vystrašená? Co myslíte? Když se neodstěhuji z rodného města daleko do Čech, Venuše by byla přímo vladařem mého solárního horoskopu. -SAD-
neznámy
neznámy » Durgadevi | 9.1.2015 05:17
nepoznam nikoho poriadne, kto vie stalice pouzivat efektiven v osobnom horoskope...nieto este v direkciach alebo solare...preto je otazkou, ze aky silny vplyv naozaj stalice maju... kazdopadne, aj keby nieco nastalo, tak ani teraz nezistis, ci to bol vplyv algolu alebo presneho kvadratu solar venusa na radix pluto...ten vplyv moze byt podobny...
martinbd
martinbd » Durgadevi | 9.1.2015 07:15
V solárnych horoskopoch a lunárnych sa mi veľmi neosvedčilo dávať dôraz na aspekty (keď tak možno ešte na Slnko), netvrdím, že ich úplne prehliadať, skôr na postavenie planét v domoch, ak Pluto a Urán nepadnú na hlavnú os, tak to podľa mňa nie je až také významné, to majú všetci v soláre niekde, pretože to je už dosť dlho na nebi. Vládcovstvo v soláre sa mi tiež veľmi neosvedčilo, čo neznamená že to nefugnuje, ale podľa mňa je potrebné vytiahnuť so soláru tie najdôležitejšie veci a nenechať sa zaviesť do prílišných podrobností. Vládcovstvo mi skôr funguje z radixu do soláru, napríklad, mal som v soláre Saturna v 2. dome. Saturn je vládca v radixe 11. domu, teda priatelia. V tom roku mi prišlo veľa peňazí skrz priateľov. Dôležité je skúmať, do ktorého domu radixu padne solárny ASC, tiež postavenie Slnka v soláre, stelliá v domoch, planéty na hlavných osiach.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...