mesiac
Utorok, 17.9.2019
Meniny má Olympia

Astrológia a horoskopy - 

Lilith v aspektoch

Johanna
dr. Faustroll
dr. Faustroll » Johanna | 20.9.2018 11:23
zajímalo by mne co stojí za tímto enormním zájmem o Lilith
něco podobného jsme zažili po objevení Cheirona v roce 1977
dnes už po Cheironovi téměř pes neštěkne
Johanna
Johanna » dr. Faustroll | 20.9.2018 12:11
Veď práve :) niektorí astrológovia jej pripisujú veľkú úlohu vo výkladoch a ja ozaj neviem čo mi robí :) mám ju v 5 .d .. mám síce len jedno dieťa ,ale MÁM :)

Syn má tesnú konjunkciu Lilith a Lunou vo 4 done a to ma zaujíma :)

Myslite , že až takú veľkú rolu v horoskope nehrá ?
dr. Faustroll
dr. Faustroll » Johanna | 20.9.2018 12:30
rozhodně bych byl vůči interpretacím nezískaným empirickým studiem rozmanitých příkladů zejména osobností zdrženlivý. To co dělá pan Franče je pozoruhodné, ale obávám se, že je v tom experimentování z velké míry přání otcem myšlenky, což je ostatně jev obecný vyskytující se v experimentech dokonce i tvrdých přírodních věd natoš v psychologii, psychoterapii a duchařině
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 20.9.2018 16:51
Neviem, ale mne Lilith príde aj ked čisto intuítivne silne napojená na človeka. Nemám rada niektorých autorov ktorí ju dobre že neznesú pod zem alebo naopak velebia do neba, pre mňa je to jednoducho Luna ktorá nás vždy ukáže inak akoby sme si priali alebo chceli zachovať dekorum.
dr. Faustroll
dr. Faustroll » púpavka | 20.9.2018 17:14
intuitivní napojení na význam má každý symbol, neboť 98% naší mentální aktivity je nevědomá a potíž dělá právě to převedení z nevědomého do vědomého, které se děje při interpretaci. Astrologové by se měli vzdělat nejen v astronomii, ale zejména v semiologii vědě o znacích a symbolech
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 20.9.2018 17:47
No tak semiologiu som si musela vygoogliť lebo som nevedela čo je.
No ja ako človek od malička fungujúci na intuícií a sto krát presvedčená že som sa mala riadiť svojou intuiciou - proste verím tomu viac ako je niekde napísané na papieri aj ked sa celý život veľmi rada dovzdelávam.
každý môže napísať či povedať iba to čo sám vie a je to pre neho pravda, lenže pravda taká veľká zrejme neexistuje a veľa krát pravdu musíme poopraviť.

Počítam horoskop... Počítam horoskop...