mesiac
Sobota, 21.9.2019
Meniny má Matúš

Astrológia a horoskopy - 

kríza stredného veku :)

Johanna
Johanna | 27.3.2017 18:08
Takže zmeny sú len vnútorné ,neviditeľné navonok ?
neznámy
neznámy » Johanna | 27.3.2017 18:15
áno, presne tak. Nikto si nič nevšimol. Ale vo mne je kopa pušného prachu...-WINKIE-

Zvláštne je, že inokedy by mi v podobnom - ale prechodnom - rozpoložení hneď zabralo cvičenie jogy a pranajáma, ale teraz vôbec nie. Cvičím ich, ale nemám na ne chuť... Radšej by som sa hýbala dynamicky, aktívne.
marcie
marcie | 27.3.2017 18:50
ja mám teraz urán opo slnko a idem z kože vyskočiť ... doslova sa nemôžem zmestiť do kože, som strašne nervózna, nabitá energiou (ale v najnevhodnejšom čase, napr. večer a potom nemôžem zaspať, tak o polnoci cvičím ...), v práci nemôžem vydržať sedieť a tak podobne ...-LOL-
neznámy
neznámy » marcie | 27.3.2017 19:13
sranda, ja som už opo Urán Slnko mala, a ani som si to nevšimla... :) A to som vtedy mala zároveň Urán kváder asc.
Tak neviem, bolo to počas materskej, a možno som to nepostrehla preto, lebo som musela riešiť prioritne veci okolo mňa, nie vnútri mňa... Ale keď sa to tak vezme, prvý rok materskej nebol taký easy. Bývala som poriadne vyčerpaná.
neznámy
neznámy » marcie | 27.3.2017 19:35
:D
dr. Faustroll
dr. Faustroll » Johanna | 27.3.2017 22:15
progresivní MC se vám ještě motá poblíž Urana
neznámy
neznámy » Johanna | 27.3.2017 22:34
Uranovská opozice u mne fungovala docela zábavně, z dnešního hlediska.
Za takřka přesné opo jsem se podruhé vdala, abych při retrograditě zjistila, že to byla blbost. - Ale vztah to byl přátelský, milý, kdybych neměla ten nezvládnutý kvadrát Uran/Venuše, asi by vztah pokračoval i po deseti letech. - Klidu a přátelství jsem si nepovažovala, a po deseti letech vyhledala neklid... Trvalo mi vlastně až do "potkání vlastního stínu", abych na té kvadratuře zapracovala. (Domy v tom nehrály prakticky žádnou roli, byl tam kvadrát Jupitera na moji čtyřkonjuknci se světly).
Johanna
Johanna » dr. Faustroll | 28.3.2017 00:22
Čo to znamena ? ďakujem ,že mi to všetko vysvetľujete...
Johanna
Johanna | 28.3.2017 00:25
Ďakujem za úprimné podelenie sa so skúsenosťou s Uranovskou krízou ,hlavne ,že teraz na to spomínate s úsmevom :)
Stránka:
2 3 4

Počítam horoskop... Počítam horoskop...