mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

kríza stredného veku :)

Plutonie
Plutonie | 24.3.2017 00:34
11 dům je dům přátel a jejich dětí. Může se to posunou i tímto směrem. I v 5 domě budou změny. Ono je to propojené. Tvořivost uvnitř a tvořivost ven. Dítě uvnitř a dítě ven. Těšila bych se. On je Uran nepředpověditelný. A skoro jako papiňák. Ale když je kam unikat, tak ta pára taky pomůže. Řeším tu samou krizičku. 40 byla šílená. Jakýkoli pokus o cokoli nešel. Vše se zbořilo. Kamarádi pryč. Práce se proměnila. A najednou se to všechno uvolnilo. A jede to úplně samo. Akorát nevím kam -YUMMIE-
neznámy
neznámy | 24.3.2017 07:47
Smejem sa, napadlo ma ,že babka ešte nechcem byť :)
neznámy
neznámy » Plutonie | 24.3.2017 07:56
Ďakujem , mám z toho obavy trošku vzhľadom na moje konštalácie a tá Uránovska opozícia a som v ORV 7 a v deväťročnom tiež v 7... tak sa mi zdá akoby to všetko do seba zapadalo len neviem akým smerom :)

Podľa ľudí z môjho okolia ,ktorí prešli ORV ,7,8,9, tak práve vtedy sa im všetko pokazilo a boli to ťažké časy samé úmrtia, choroby, väzenie, rozvody, krach v podnikaní :(
neznámy
neznámy | 24.3.2017 09:13
Já mám za sebou ORV 7 a můžu potvrdit, že je to fakt náročné a těžké období, nyní se rozbíhá (od konce ledna) ORV8 a vypadá to nadějně, alespoň co se financí, majetku a práce týká.....Ovšem ještě je předčasné hodnotit.
A za sebe můžu říct, že to co se mi událo v posledních 3 letech daleko "předčilo" uranovskou opozici - ta, i když se výrazně projevila, byla proti tomu jenom procházkou růžovým sadem.....:D
Takže každý to má opravdu jinak....:)
neznámy
neznámy | 24.3.2017 09:16
aj mne začali zmeny už v 5 ORV ..tak to máme rovnako :) hlavne tie duchovné vnútorné zmeny o ktorých moje okolie ani netušilo :(
neznámy
neznámy | 24.3.2017 09:20
Kdyby duchovní, tak to by byla pohoda...ale mně se převrátil celý soukromý život....-LOL-.....několikrát dokola....:D....já jsem v devítiletém cyklu šestky, tak není divu...:)
neznámy
neznámy | 24.3.2017 10:12
Ach tie vzťahy..... :)
fiohattu
fiohattu | 25.3.2017 13:10
Chcem sa spýtať, koľko táto opozícia trvá?
neznámy
neznámy » fiohattu | 26.3.2017 09:50
To by aj mna zaujimalo :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 26.3.2017 11:01
přibližně celý 1 rok, ale vždy s přestávkami

v mém případě to bylo s orbisem 1°

celý leden 1990 a pak červenec až listopad 1990
neznámy
neznámy | 26.3.2017 21:08
Bola to pozitívna udalosť pre Vás ? :)
fiohattu
fiohattu | 26.3.2017 21:49
Môžem mať urán op. urán od 2015 roku? -ROLL-
v 2015 menej ako 1° a v súčastnosti stále trvá ako som zistila ale orbis už viac ako 3°

Prečo tak dlho? -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 26.3.2017 21:56
no jasně, nakonec naprosto pozitivní, i když to v průběhu toho tranzitu někdy ani tak nevypadalo, musel jsem se rozhodovat mezi tím na co jsem byl zvyklý a tím co se nabízelo jako nezvyklé, náročné

pak ale následovaly další životní zkoušky, nikdy to nekončí, t hlediska astrologie důchod neexistuje, pořád je co dělat. Žít, nebo hnít.
neznámy
neznámy » fiohattu | 26.3.2017 22:03
orbis 1° je dost velká redukc, orbisy jsou vždycky redukce


v případně v soláru může být ta separační opozice ještě několikrát zdůrazněna, i kyž už není v orbisu

mohla ten Uranův tranzit také převzít nějaká osobní planeta, nebo je tam může direkce
neznámy
neznámy | 27.3.2017 13:09
Veď to rozhodovanie je pre mňa hotové peklo :) ja aj topánky idem kúpiť na 3 krát.. a už ich nemajú :) žeby to bolo tou Váhou ? :)
neznámy
neznámy | 27.3.2017 14:19
to je spíš tenSaturn v kvadratuře na konj. Luny s Uranem
toužíte po novém, ale zkušenost Vás odrazuje,
možná máte ve zvyku z dětství potlačovat své potřeby, protože nebyly uspokojovány, tak jste to vzdala a uspokojujete to ve fantasii (Neptun 1. dům) a retroJUpiter (a Cheiron) v opozici na to stellium pěti planet z 5. campanova domu
neznámy
neznámy | 27.3.2017 17:41
Je to tak ako píšete ,chcem ale stach má veľké oči. :) .....na ten retro Jupiter som sa chcela spýtať už skôr ,čo to znamená v praxi ?
neznámy
neznámy | 27.3.2017 17:45
Ja mám čerstvý zážitok z tranzitu Urán opo Urán. Prvé prechody som ani nevnímala, vtedy mi ich silnejšie zatienil Neptún v kvádri na Lunu. Ale tieto posledné týždne, keď už Neptún odcválal, sa Uránova sila krásne odkryla.
Akoby som mala v tele a duši elektrický prúd, veľké vnútorné napätie neznámeho pôvodu.
Cítim to stále a bude to pravdepodobne ešte chvíľu pokračovať, lebo v native mám 6 stupňov od Uránu vzdialený Merkúr.
neznámy
neznámy | 27.3.2017 17:58
to co jste napsala

možna snad ráda byste se utrhla z řetězu, ale strach, zábrany a výčitky svědomí Vám to nedovolí, tak si užíváte v představách, nebo to nějak kompenzujete (Jupiter)

Jupiter je expanze, růst, retrográdní je expanze ve vnitřním světě,
nějaká kompenzace by se u Vás nenašla?
neznámy
neznámy | 27.3.2017 18:07
Je toho viac čo viem ale zmysel chýba ,v poslednej dobe...akoby som len čakala kde ma čo posumie...
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...