mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

kríza stredného veku :)

neznámy
neznámy | 18.3.2017 10:30
Zdravím , vysvetlite mi to prosím niekto po lopate / ako blondíne :) / Ako funguje tá URANOVSKA opozícia vo veku 40-42 ? ĎAKUJEM
fiohattu
fiohattu | 18.3.2017 11:03
Ako nič... :) -PUH-;) ale dá sa prežiť...

Urán na Urán niekde uvádzajú ako začiatok stredného veku človeka, týka sa oblastí života, kde človek dlhodobo pociťuje nespokojnosť alebo neriešil-nerozvíjal sa podľa plánu svojej duše a preto prichádza táto šupa aby prebrala človeka do reality( vrátila zo nesprávneho smeru životnej cesty) a začala žiť tak ako potrebuje a bolo naplnené jej poslanie a čo bolo staré, nefunkčné, obmedzujúce musí isť preč...
Niektorí ľudia to ustoja, sa boja robiť zmeny a nehne s nimi ani urán a sú typy, ktoré otočia svoj život o 180stupňov, záleží od toho ako veľmi sa potrebujú oslobodiť... :)
Plutonie
Plutonie | 19.3.2017 00:19
Přežít 40 je prý nejhorší. Uranská opozice chce svoje. Šance na změnu života. Když ne teď, tak kdy? Kdy si konečně splnit svoje sny? Má to velký potenciál na vykopnutí se ze stereotypu života. Hodně štěstí :)
neznámy
neznámy | 19.3.2017 00:38
Uranska opozicia prináša predovšetkým zmenu. Prejavy sú individuálne.
Napr. mužovi mojej známej zasiahla 7.dom, čo sa prejavilo o.i. tak, že ju opustil.

Pre mna to bolo úžasné, aktívne obdobie,plné radosti. Mna "dorazil" tranzit pluta, ktorý mi postupne zasiahol osi horoskopu aj obidve svetlá.
neznámy
neznámy | 19.3.2017 08:49
Mám tomu rozumieť tak ,že v akom dome mám v tom čase Uran ,tak tam budú zmeny ?
neznámy
neznámy » Plutonie | 19.3.2017 08:51
Ja to už mám za sebou asi....
neznámy
neznámy | 19.3.2017 09:05
v obou domech, jak v tom kde Uran tranzituje tak v tom kde Uran původně je.
neznámy
neznámy | 19.3.2017 10:57
ahojky no je to tak v druhom dome v nativnom horoskope veru dialy sa veci u mna skor negativne a v tranzituje mi teraz 11 dom coz je menej drasticke ale uz som za 40 davnotak tak teda.:);)
neznámy
neznámy | 19.3.2017 11:11
Nemas to za sebou, tvoj uran je v skorpionovi a ak nevies na 100% presny cas narodenia, tak nebudes ani vediet v ktorom dome vlastne je. Do byka prejde Uran az o dva roky, tak tento tranzit iba uvidis, ci vlasatne ucitis?:)...
Dolezite su ale ine sucasne trantzity. Ked som mala ja Uran v opo. s Uranom, tak mi tranzitny uran kvadratoval Slnko a Pluto mi Slnko opozitovalo.
Uran bura a ruca, hotova revolucia, vzbura vo mne...povedala som si dost! Uran mam v druhom dome a tykalo sa to jednoznacne mojej sebahodnoty. Tranzitoval mi z osmeho domu a dialo sa to dost nadpozemsky. V tej dobe som sa zacala venovat astrologii a ta mi aj pomohla pochopit situaciu ktora sa diala.
To pluto mi velmi pomohlo k transformacii a k tomu aby som sa nasla.
No... bolelo to ... Saturn mi k tomu este presiel steliom Luna Jupiter Neptun a kamoska mi vtedy povedala...Neboj moja, najprv sa musis totalne rozbit, aby si sa mohla znova poskladat...cize narodit.:)
Hviezdy nam zivot neriadia, len nam davaju prilezitosti...ak ich nevyuzijeme, zostavame tam kde sme, nevravim...ak sa niekomu paci to co zije, nech to nemeni, ale ak nie, tak nech ide do zmeny, lebo len ta nas dokaze posunut nejakym smerom-FLOWER-
neznámy
neznámy | 19.3.2017 19:48
Před několika lety jsem četla v jedné astro knize, čekejte nečekané;) mám ji za sebou a byla to pravda....
Plutonie
Plutonie | 19.3.2017 23:02
Záleží taky na tom dalším. Krom opozice Uranu tam jede ještě něco? A ve kterém domě je Jupiter?
neznámy
neznámy | 20.3.2017 13:27
To vážne , ešte to nemám za sebou ? Doparoma a to v roku 2016 bolo čo ??? :) haha .... Áno presný čas neviem ibaže okolo 10....
neznámy
neznámy » Plutonie | 20.3.2017 13:33
Jupiter mám v natíve vo 4 dome Retro ...
neznámy
neznámy | 20.3.2017 13:34
tak potom v mojom prípade je lepšie byť pripravená ako zaskočená :)
neznámy
neznámy | 20.3.2017 19:13
Neviem, nemas v profile suradnice, ale tipujem, ze to mohlo byt Pluto kvadrat tvoje Slnko:)
neznámy
neznámy | 20.3.2017 19:58
A v domě na který dává opozici? Tam změny nevyvolává?
neznámy
neznámy | 21.3.2017 10:19
Ďakujem, už to tam mám :)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 12:49
dobrá prednáška, trošku je tam objasnená Uránska "kríza" ....možno trochu pomôže :-)
https://www.youtube.com/watch?v=ObAp_dPoCnI
neznámy
neznámy | 21.3.2017 13:11
Ďakujem veľmi pekne :)
neznámy
neznámy | 21.3.2017 13:39
samozřejmě, že vnáší změny i do opozičního domu, už jen proto, že je tam nativní Uran.

ostatně opoziční domy podzemní a nadzemní hemisféry jsou propojeny.

např.
2. dům - individuální zdroje - 8. dům kolektivní zdroje tedy množina individuálních zdrojů.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...