mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

kopilot Andreas nar.Lubitz 18.12.1987 Montabaur

neznámy | 28.3.2015 14:21
-THUMBSUP- .
neznámy » Mysterious | 28.3.2015 14:24
Ono totiž takové zjištění depresí a označení viníka tragédie je mnohem lepší, než když vyniknou na povrch nedostatky třeba technické nebo nějaké šedé eminence.

Presne.
Mysterious | 28.3.2015 15:47
Teď psali, že měl noční můry, že vykřikoval ze sna: "řítíme se dolů". Měl evidentně prorocké sny, které ho trápily. Chtěl prorazit tím, že jednou změní celý systém v odletech a jeho jméno budou všude znát. Chtěl létat v mezinárodních odletech. Plánoval budoucnost a to nesouhlasí s nějakým sebevražedným úmyslem, když létání bylo pro něj vším. Možná na něco přišel, na nějaké nedostatky v systému letadel a letech a dost možná ho sny měly varovat, že jde proti něčemu, co mu klepne přes prsty. Neposlechl své podvědomí a intuici. Chtěl překonat varovné signály, že sny dopadnou právě tak v reálu, jak se mu zdály.-SAD-
neznámy » Mysterious | 29.3.2015 00:43
Ešte som niekde na nete zahliadla, že píšu, že ten kopilot mal velké problémy zo zrakom
ešte aj (mne to tak pripadá že to silou- mocou chcú naňho hodiť).
Mysterious | 29.3.2015 09:22
A pořád přidávají po troškách nové informace.
Zajímavé jsou ty jeho sny o pádu. Jestli ho vždy vzbudil děs, že se zrovna řítí dolů a řval u toho, tak to v letadle ve snu musel zrovna v tu chvíli vidět. V podstatě to svědčí o jeho nevině, protože zažíval ve snu to, co pak doopravdy.
Ta jeho duše musela vědět, jaký děs zažije a jak bude pošpiněn. Nedivím se, že se léčil. Kdyby však ty sny rozebrali po Jungovsku a dokázali by mu pomoci dešifrovat snový let, byla by tato informace možnou záchranou, než ho léčit léky nebo potlačovat oprávněné obavy.
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

STÁLICE – pomenovania hviezd v astrológii, aj keď názov je trochu zavádzajúci, pretože v skutočnosti sa vo zverokruhu vplyvom precesie pohybujú rýchlosťou asi 1° za 72 rokov.... viac »

OBZOR - alebo inak nazývaný aj horizont je v horoskope znázornený osou Ascendent – Descendent. O planétach, ktoré sa nachádzajú nad touto spojnicou (VII. až XII.dom)... viac »

DLHOVEKOSŤ - je v astrológii dosť diskutabilná téma už len z toho dôvodu, že či je ju možné z horoskopu vôbec vyčítať. V starovekej astrológii boli snahy určiť približný vek,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...