mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Kometa ISON

neznámy | 24.1.2013 22:30
Táto kométa sa objaví koncom novembra tohto roku a chcel by som sa opýtat či má z astronomického hľadiska nejaký význam. Ďakujem.
neznámy | 25.1.2013 16:59
Ahoj, táto informácia sa ku mne tiež nedávno dostala, ale zaujímalo by ma to aj z astrologického hľadiska. A to, či bude mať jej priblíženie sa k nám nejaký vplyv na nás, na naše pocity, správanie sa, myslenie, činy,... . Ale keďže kométy alebo snehové gule, ako sa im hovorí, sú prevažne zložené z ľadu, tak asi to nebude mať žiaden vplyv na nás. Ale mohli by sa k tomu lepšie vyjadriť astrológovia. Z astronomického hľadiska sa o tom môžeš viac dozvedieť na tejto web stránke:
http://www.hvezdaren-mi.sk/zaujimavosti/398-uvidime-v-roku-2013-kometu-storocia.html
:)
neznámy | 25.1.2013 19:13
Áno mal som na mysli astrologické nie astronomické hľadisko. -WALL-
neznámy | 27.1.2013 12:10
ahoj no ja som neni ziadny astrolog ale tiez som o nej pocula a bude dost blizko tiez ma to napadlo ,cisto logicky si myslim ze nejaky vplyv moze mat ale skor na satelity alebo vypadky sieti na cloveka asi podla toho aky je citlivy napr. na mna hrozne posobi mesiac a niekto vobec nic je voci nemu imunny,takisto ked sledujes erupcie na slnku tak asi bude mat takyto vplyv ale to je nazor laika,
mozno sa tu najde nekto kompetentny a da sem prispevok. ahojky.parvaroma.;)

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

EXIL PLANÉTY - je pozícia planéty v znamení protiľahlom oproti domicilu. Iný názov pre toto postavenie je detriment alebo sa hovorí, že planéta je „zničená“. Takto umiestnené... viac »

OPOZÍCIA - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 180°, čiže sa nachádzajú oproti sebe. Je charakterizovaná číslom 2, takže predstavuje stred... viac »

STÉLLIUM - je názov pre multikonjukciu minimálne troch planét. Takýto zhluk viacerých kozmických telies pri sebe zvýrazňuje vplyv znamenia alebo domu, v ktorom sa nachádza,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...