mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:

Astrológia a horoskopy - 

KOMBIN - TRANZITY

neznámy | 10.9.2017 13:06
Ahojte

Sledujete si niekto tranzity na kombin s vasou partnerkou/partnerom?
Zaujima ma konkretne tranzitny Jupiter na Venusu v kombine :)

Prezivali ste vo vasom vztahu nejaku vynimocnu (prijemnu-stastnu) udalost pri tranzite Jupitera na Venusu??
zajo | 10.9.2017 14:09
Prijemnu a stastnu rozhodne nie skor naopak -WINKIE- Ale zas vo vsetkom sa da najst nieco pozitivne vzdy to bolo poucne a pre nas zblizujuce ale to bude asi tym ze v kombine mame tieto dve planety v 12.tom dome v tom duchu 12-teho domu sa aj tie udalosti niesli-PUH-
rudi | 10.9.2017 17:27
ano , prezival:) tak mne tato konstelacia evokuje dovolenku niekde na tahiti, aj ked par vobec na ziadnej dovolenke nemusi byt...ide skor o atmosferu aku spolocne partneri prezivaju... proste pohoda, klidek, tabacek...a sum vetra do palmovych listov k tomu-PUH- a pri prvom prechode Jupitera cez Venusu kombinu som sa s terajsou partnerkou prvykrat uvidel nazivo...a vlastne vtedy aj prvykrat preskocila iskra-PUH-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Vlk / Vlci / Vlčica Dôležité totemové a posvätné zviera severoamerických indiánov. Vo snoch môže mať viacero významov. Jednak v podobe svorky alebo vlčice je predstaviteľom ochrany,... viac »

Diabol / Démon / Satan Typický predstaviteľ nášho psychologického tieňa. Predstavuje všetko zlé, odporné a desivé v nás samých, čoho sa bojíme a čo v sebe potlačujeme. V astrológii je... viac »

Záchod / WC / Toaleta / Latrína Miesto, kde sa zbavujeme všetkých nečistôt fyzického tela a teda aj zmyslovej, pudovej roviny. Vo snoch je záchod znamením katarzie, očisty, sebareflexie od nánosov... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...