mesiac
Štvrtok, 4.6.2020
Meniny má Lenka

Astrológia a horoskopy - 

Jupiterovy cykly v hunmanistické astrologii

dr. Faustroll
dr. Faustroll » púpavka | 7.9.2018 14:02
ale pochopila

generický cyklus je tranzit planety vůči vlastní pozici v radixu
individuální začíná tranzitem planety přes asc
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 7.9.2018 14:19
dakujem
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 7.9.2018 17:53
Tak nejako stagnujem alebo neviem čo mi to chce ten môj úžasne silný a dobre aspektovaný Jupiter povedať. Pred 12 rokmi ked bol tiež pre mňa Jupiterský rok Raka sme kúpili starý domček, presťahovali sme sa, začali prerábať, ja konečne som mala plno kvietkov, ovocia zeleniny, zdalo sa všetko krásne a my sme verili tomu že sme urobili správny krok.
O pár rokov sa v našom dome stalo veľké nešťastie a ja som ostala sama na starý dom ktorý nemá dokončenú rekonštrukciu a so splátkami a tento rok je pre mňa neskutočne ťažký, do domu začalo zatekať, zhoršilo sa všetko, no uvedomujem si že je to stále o tom dome o úniku z mesta kde som nevedela dýchať.
Jupitera som vo svojom horoskope brala ako niečo dobrého dokonca aj teraz tranzitujúci vytvoril trigon s Lunou a nat. Jupiterom.
Ďakujem za odpoved
Adriana 72
Adriana 72 » dr. Faustroll | 7.9.2018 20:43
:):)
dr. Faustroll
dr. Faustroll » púpavka | 19.9.2018 08:46
Jupiter má také svoji stinnou stránku a tou je přehánění, člověk si nabere víc než unese
Vy jste se do té situace dostala díky té události, co s tím opravdu nevím.
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 08:58
Ďakujem, v tom je to pravda bolo to pre nás o hubu aj ked sme boli dvaja, no s týmto nikto nepočítal.Mňa prekvapilo ked som si pozrela tie cykly a úplne sa všetko opakuje ešte aj útoky od suseda čo bolo taktiež predtým. Možno sa mám brániť alebo naozaj všetko zmeniť.
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 09:04
Neviem prečo som prehliadla tento koment o rakovine a Jupiterskom principe. Toto som roky nejako preberala a aj zapísovala ochorenie na rakovinu a teda človeka ktorý zomrel na ňu. No a prišla som vtedy na to že to boli ľudia až veľmi dobrí, ktorým odrazu niekto ublížil - v principe ako dieťaťu ked vezmu hračku - a ich to zlomilo. No a toto sa mi naozaj nezdá ako Saturnovské ale skôr to Jupiterské len som to takto nikdy nedala spolu do súvislosti.
Začala som sa tým zaoberať v roku 1979, takže hodne dávno a to z jediného dôvodu - ked sa to stalo môjmu otcovi. Všetci sme vedeli že ho zlomilo to že mu zobrali pole a bolo aj u nás družstvo. V tom čase nebolo toľko rakoviny ako je teraz a preto sa to dalo lepšie poskladať.
dr. Faustroll
dr. Faustroll » púpavka | 19.9.2018 09:40
To byla hrozná doba, kdy se násilím sjednocovalo zemědělství, když zemědělcům bolševici slibovali opak. Sedláci lpěli na svých polnostech oprávněně, byli správci těch majetků, ne pouhými majiteli.

Myslím, že řada těch případů rakoviny bude spojena se zklamáním, z pocitem nevděku. Taky tu mohou hrát roli rakovinové zóny. Jsou případy, že na jedné straně ulice lidé umírají na rakovinu a na straně druhé nic, nebo téměř nic

Co bylo v roce 2016, když byl Jupiter v opozici na Lunu?
púpavka
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 09:45
Ja som sa asi po 15 rokoch prestala tomu venovať odrazu som ja mala obrovské zdravotné problémy aj ked iného razu, ale je dobre že som si to pripomenula. Presne u tých ľudí bolo neskutočné sklamanie to je ten zlom o ktorom som písala.
voltaire
voltaire » dr. Faustroll | 19.9.2018 21:41
geozony pred 5000r sa tomu civilizacia venovala s uspechom
dr. Faustroll
dr. Faustroll » voltaire | 20.9.2018 01:25
Čína určitě
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...