mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 89% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

JUPITER V STRELCOVI - VO VŠETKÝCH DOMOCH

martinbd | 15.10.2018 09:15
Jupiter vchádza do Strelca a bude tam zhruba rok: (8.11.2018 – 2.12.2019), čo to znamená a ako sa to prejaví v jednotlivých domoch sa dočítate tu:

http://astrologia-mbd.sk/jupiter-v-strelcovi.html
zajo » martinbd | 15.10.2018 14:50
-THUMBSUP-Super už teraz sa teším začiatok strelca ešte spadá do VI.domu kde mám lunu a merkur(vládca Asc) potom prejde descendentom a slniečko -PUH- takže pozitívny rok ma čaká....-SHAME-
martinbd » zajo | 15.10.2018 17:07
v tomto najlepšie funguje systém domov celých znamení.
Alis » martinbd | 15.10.2018 19:13
Ja budem mať Jupitera v štvrtom dome. Tiež sa teším. :)
Adriana 72 » martinbd | 15.10.2018 20:10
:)
Vodnářka » martinbd | 15.10.2018 20:55
konečně:)....Jupiter mi půjde desátým domem a pak ještě udělá trigon na nativní Jupiter ve 2. domě...-LOL-...těším se
zajo » martinbd | 15.10.2018 23:27
Hej?Tak potom o to lepšie to by sa potom tie vztahy čo mám nastrbene mali upratať :D
marcie » martinbd | 16.10.2018 07:44
vďaka :D
mpg » Vodnářka | 16.10.2018 07:50
Len ešte treba pozerať aj aké aspekty Jupiter vytvrorí, lebo kto má viac planét alebo svetlá v Blížencoch /kde vytvorí opozíciu/ alebo kde vytvorí kvadráty, tak tam sa to prejaví naopak.
Magnician » mpg | 16.10.2018 11:43
ach jaj veru
martinbd » mpg | 17.10.2018 17:07
niekedy aj disharmonické aspekty od Jupitera sú pozitívne
mpg » martinbd | 17.10.2018 19:16
Pri disharmonických aspektoch od Jupitera treba byť opatrný, lebo oni nie sú také tvrdé ako od Saturna alebo Pluta, ale neskôr sa ukáže, že to, čo sa vtedy stalo bolo prenáhlené, prehnané, obyčajne to má následky.
martinbd » mpg | 17.10.2018 20:16
Videl som či už v radixe, alebo v tranzitoch Jupiter v disharmonických aspektoch ako vyslovene pozitívny. A špeciálne v elekčnej astrológii to mám odskúšané.
Je veľa faktorov, ktoré vplývajú na to, ako sa tranzit prejaví a niekedy to je veľmi ťažké odhadnúť.
Zaujímavé je, že v tradičnej astrológii sa dával viac dôraz na to, aké planéty sú v aspekte ako na to, či je to aspekt harmonický, alebo disharmonický. A k tomuto prístupu sa dopracúvajú aj niektorí moderní astrológovia. Stačí si prečítať Roberta Handa a jeho knihu o tranzitoch.
mpg » martinbd | 18.10.2018 07:31
Existuje veľa autorov, každý to vidí trochu inak, ale tradičná astrologia je základ a moderná ju ďalej doplňa, ja uznávam obidve.
Pri Jupiterovi sa dá pozrieť si ako to bolo v minulosti, keďže sa také obdobia už približne pred 12 rokmi odohrali. Len vtedy boli iné ostatné aspekty, čo mohlo situáciu zlepšiť alebo zhoršiť.
Ja si astrologiu doplňam aj inými spôsobmi, napr. sila planét sa dá vidieť z prstov rúk.
Najdôležitejšie je teoretické informácie dokázať uviesť do praxe a dosiahnúť správny výsledok, odhad.
Alis » mpg | 18.10.2018 07:54
Ako sa dá sila planét vidieť z prstov rúk?
mpg » Alis | 18.10.2018 09:03
Každý má inakší tvar ruky a prstov - napr. ukazovák predstavuje Jupiter, ak je dosť dlhý, nie je nejaký skrivený - tak je Jupiter v poriadku. Napr. malíček je Merkur - ak je rovný, dosť dlhý tak myslenie a komunikácia sú v poriadku a tam záleží aj či je blízko prsteníka - vtedy je človek spoločenský a ak je medzi prsteníkom a malíčkom medzera a malíček odstáva von - tak lepšie vie pracovať sám.
Dávnejšie som sa tým zaoberala, keď som pracovala na osobnom oddelení a snažila som sa dobre vybrať ľudí. Niekedy sa to vidieť už vtedy, keď podá ruku.
Alis » mpg | 19.10.2018 06:19
Nuž po minulé dni som mala slnko opozícia jupiter. Mal by to byť disharmonický tranzit, a v podstate sa tak aj dosť prejavil.Respektíve prejavil sa typicky Jupitersky, a to - mojím sklonom k radostnému nakupovaniu. Vedela som o tomto tranzite dopredu, ale nemohla som si pomôcť. Kúpila som si nový kabát, zimné topánky, kabelku a ešte viac vecí by to bolo, len už sa mi nič nepáčilo. Dcéry to zhodnotili ako waw, vyzeráš v tom super, to si niekedy požičiam...:). Možno menej peňazí v peňaženke, ale za to radosť v srdci.-HEART-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Nevera / Podvádzanie K tomuto činu dochádza väčšinou z troch dôvodov a to buď preto, že náš terajší vzťah nás nenaplňuje alebo túžime po pestrejšom sexuálnom živote. A poslednou... viac »

Priateľ / Frajer / Partner/ Milenec Predstavuje pudového animusa, čiže zmyslovú mužskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerovi. V astrológii... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...