mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Je ročník 1987 něčím zvláštní?

Durgadevi
Durgadevi | 9.4.2016 16:58
Uvědomila jsem si, že znám i tři mladé lidi z tohoto ročníku, kteří tragicky zahynuli v mladém věku. Dva z nich vlastní rukou, třetí nejisté. -SADLEY-
neznámy
neznámy » Durgadevi | 9.4.2016 18:03
Jednu ´87 čku mám náhodou blízko.
No v ten rok bola opozícia saturnu a chirona napr., tiež jupiter sa dostal do kvadratúry na túto opozíciu.
Tento chalan, ktorého ja myslím, má saturn v 1. dome, chiron v 7. dome a to celé má v kvadráte na svoju lunu.
Okrem toho má slnko v kvadráte na pluto.

Tragické sklony som si nevšimla, ale je takou chodiacou záhadou pre mňa. A pripadá mi výnimočný.
Tento rok má tento ročník návrat saturna, niektorých sa dotýka aktuálny saturn/neptún, čím môžu byť zasiahnuté rôzne prvky horoskopu - to je individuálne však.
Spätnú väzbu od neho nemám, tak nemôžem porovnať s realitou. Ale myslím, že všetko zvláda.
A ešte jedna vec, keď si minule spomínala finálnych dispozitorov, tak tento chalan má tuším dvoch (už neviem fakt), + ale pluto má v škorpiónovi a toto pluto nevládne žiadnej ďalšej planéte v jeho horoskope. Ale to len btw.
Ailime
Ailime » Durgadevi | 9.4.2016 19:41
Môj syn je našťastie ročník 1986, netypický rak, ťažká povaha, má Pluto plus Lunu v škorpíkovi a je patrične uštipačný a hašterivý... :)-HEART-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » Durgadevi | 11.4.2016 20:06
Dobrá téma, lebo mňa presne zaujíma ročník 86, teda ja :D Podľa mňa každý ročník je niečím špecifický... Ja viem tiež o niekoľkých mladých ľuďoch, žiaľ vek nepoznám, ale kamoškin mladší brat našiel svoj koniec pod vlakom a tuším aj mojej spolužiačky mladší brat urobil to isté... neviem... Mňa by tiež zaujímalo, čo je na príčine, že mnohé moje rovesníčky sa stávajú matkami okolo 30tky... Netvrdím, že všetky, a tiež viem, že doba je iná, ale dobou to práve je...
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 11.4.2016 21:06
Návrat Saturna má ročník 1986... Ale je to naozaj skôr individuálne. Takých ľudí poznám veľa, vyrastala som v kruhu 86,7,8... a osudy sú rôzne... Ale aj na mňa pôsobia jednotlivé ročníky svojské, ale neviem to pomenovať... Ale Pluto v Škorpióne zahŕňa strašne veľa ročníkov... aj ja ho mám a dokonca uzavreté v 4. dome... taký malý démon, o ktorom viem len ja a možno pár ľudí.
Durgadevi
Durgadevi » Žabkažabulienka | 12.4.2016 16:44
Jednou jsem vypracovala výklad pro pani s Plutem ve 4.domě radixu a potom mi odepsala, že jsem napsala věci, které mimo ni nemohl nikdo jiný vědět. Zajímavé že? Taky důkaz, jak astrologie funguje. -LOL-
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 12.4.2016 16:47
dcera je 1985 a je to maly demon sam o sebe...

ale tak toho demona ma v sebe kazdy z nas :)
lak
lak | 12.4.2016 17:44
tak to s tebou suhlasim -LOL- nie co sa tyka konkretne tvojej dcery, ale vseobecne rocnika 85 -SHAME- -LOL-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » Durgadevi | 14.4.2016 16:33
Je to zaujímavé, o tom niet pochýb... ktovie, čo by si mne napísala :D Jednoznačne som však osobnosť, o ktorej by absolútne nikto nepovedal, čo sa mi deje v hlave :D 4. dom je vo Váhach, Škorpión je uzavretý a Pluto je v opo so Slnkom (Slnko je 1 stupeň býka) v konjunkcii s Dračou hlavou (Baran)... Slnko je aj vládcom Ascendentu :) Inak aj vládcca 4. domu je v 10 dome...
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 14.4.2016 16:48
To asi každý s Plutónom v Škorpióne má v sebe niečo také. Ale ja by som to skôr nazvala, že naša generácia si zažila novú politické-spoločenskú éru a je ňou ovplyvnená. Asi aj 1995ka ročník to ešte nám podobný v niečom ale tí už majú Urán aj Saturn niekde inde, takže už berú vážne iné veci a inde rebelujú.
Mohla by som to ešte vnímať na mojom snúbencovi, lebo on ešte lízol Pluto vo Váhach 1983 september. každý z nás má démona, ale už konkrétna generácia ho má v sebe v plnej paráde a "doma"... takže nechajme sa prekvapiť, čo my narodení medzi 1983-1995 urobíme pre tento svet... momentálne môj ročník s návratom Saturna... potom nejaké sextily od profesora Saturna o 2 roky a 2019 máme Urán v opozícii...
Ale podľa mňa to vôbec nie je zlá pozícia, záleží na aspektoch...
napríklad ja už teraz viem rozprávať o tom, že moja generácia prežíva neuveriteľné zvraty v spoločenskom živote v zmysle vzdelania, rodičovstva, cestovania za prácou... ale napríklad ani astrológia tu nebola tak rozšírená... viac sa verilo v Boha predtým...
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » Ailime | 14.4.2016 16:53
Moja mladšia sestra 1988 je tiež Rak, a tiež má podľa všetkého Pluto s Lunou :D Ale ona je Ráčik na prvý pohľad. Ale tiež má v sebe malého démonika, premeny emócií, hlboké emócie... :)
neznámy
neznámy » Durgadevi | 14.4.2016 17:27
Pro mě to byl rok perný - maturity a nástup do práce. Čili dost stresující přejít z učiva do reality uplatnění v praxi. Ovšem na maturitu jsem si zázračně vytáhla otázky, které jsem chtěla a ještě bylo v pohodě léto a poslední prázdniny. Pak už to byl docela adrenalinový šok.


https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:%C3%9Amrt%C3%AD_1987

Tento odkaz je třeba zatrhnout celý, jinak se neotevře.-SAD-


Když to tak vidím, ten seznam slavných, tak nejvíce zemřeli v tom roce političtí funkcionáři. Třeba Rudolf Hess, u nás Gusta Fučíková, herec Zdenek Buchvaldek (politický), také světoví herci Fred Astaire, Rita Hayworthová, zpěvačka Dalida, herečka Marie Brožová, nějací fotbalisté, také knězi, ale nejvíce politiků, kteří se nějak vyznačovali nějakým odbojem, bojem za lidská práva apod.
neznámy
neznámy » Durgadevi | 19.4.2016 01:18
zvlastny je mozno tym, ze v ten rok sa narodilo mnoho deti, ktore mali v koleckach vela ohna (jupiter, saturn, uran, uzol v ohnivych znameniach) a malo vzduchu (ziadna pomala planeta vo vzduchu)... bol to taky ohnivy rocnik - dynamika, cinnorodost, impulzivita.... a naopak mohla chybat tomuto rocniku urcita lahkost, nadhlad, schopnost narabat s informaciami...

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...