mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

Jak zmáknout solár 2014

neznámy
neznámy | 27.7.2014 21:41
Chtěla bych sem vložit obrázek soláru :-) Nevíte jak?
neznámy
neznámy | 28.7.2014 20:53
Hoci som prelúskala kopec kníh,mala som čo robiť a celkom som ho neprebádala...je to na dlhšie vysvetlovanie a skúmanie rok po roku ....ja som si robila soláre roky do zadu a porovnávala s tým,aké som mala v danom roku udalosti,to pomohlo:)
neznámy
neznámy | 3.8.2014 19:10
evi :) díky, taky koukám na roky dopředu.... teď mi šlo technicky vložit solár, páč to moc neumim - tady vkládat obrázky.. a pak prozkoumat jak se ten rok může odvíjet .. -FLOWER-:)

asi nejde vkládat obrázek ze souboru, ale pouze z webu...a tam já to umístěný nemám.. a odkaz se mi vkládat nechce :D
neznámy
neznámy | 3.8.2014 19:10
evi :) díky, taky koukám na roky dopředu.... teď mi šlo technicky vložit solár, páč to moc neumim - tady vkládat obrázky.. a pak prozkoumat jak se ten rok může odvíjet .. -FLOWER-:)

asi nejde vkládat obrázek ze souboru, ale pouze z webu...a tam já to umístěný nemám.. a odkaz se mi vkládat nechce :D
neznámy
neznámy | 3.8.2014 19:24
Neviem či by Ti ho niekto tu vedel prelúskať...mala som už diskusiu na tému solár a bola mi vždy poradená len literatúra,takže skúmam ako viem-metodicky pomocou minulosti
neznámy
neznámy | 3.8.2014 19:55
Solar sice vlozit neviem, len sa ta chcem opytat na tvoju skusenost so solarnymi horoskopmi. Ja som si ich ako tak sledovala poslednych 5 rokov, ale bohuzial nemozem povedat, ze by tematicky nejak odrazali realitu v prislusnych rokoch.
neznámy
neznámy | 3.8.2014 20:00
Moje celkom dobre odrážajú....dosť podstatné sú roky,keď sa planéty vracajú na svoju pozíciu v natíve a spozorniem akonáhle je nejaká planéta v 8.dome......ak chceš spýtaj sa ma cez správy na konkrétnu vec ,ak budem vedieť odpoviem,hlavne ak som sa s niečím stretla,lebo preborníčka naozaj nie som.......myslím že 5 rokov dozadu je málo........ja som začala mať veselý život po tridsiatke-BOW-
neznámy
neznámy | 3.8.2014 20:08
Minuly rok som mala 4 planety, vsetky osobné vratane slnka v 8. solarnom dome a niektore z nich zasahovali aj do radixoveho 8. domu, ale nic prevratne sa neudialo. Tak neviem ...
neznámy
neznámy | 3.8.2014 20:11
U mňa sa udialo,ale nie navonok,vo vnútri som sa dosť zmenila.......súviselo to s tranzitmi pluta a neskôr uránu
neznámy
neznámy | 3.8.2014 20:23
Mne to mozno prebil tranzit Saturna cez ascendent, zmeny skor postupne a trvale ako nahle a prevratne.
neznámy
neznámy | 3.8.2014 21:29
tak zkusit to chci :-) a dostat se hloubš, než se dostanu sama, někdy stačí malý nakopnutí k hlubšímu pochopení souvislostí.. a tady je určitě hodně skrytejch expertů na astro, co se možná zatím neprojevili :D ale chápu co tím chceš říct, uvidíme, třeba společně na něco přijdem :)
neznámy
neznámy | 3.8.2014 21:31
Ani nic po finanční stránce? :D třeba sloučení majetku? dědictví? :)
neznámy
neznámy | 4.8.2014 12:29
pozerala si si postavenie planet v solare voci radixu???? alebo rozlisovala planety na hlavnych osach oproti ostatnym? lebo tieto veci su pri vyklade solaru doslova klucove...
neznámy
neznámy | 4.8.2014 17:11
Vtedy som mala solarny AC len kusok od radixoveho, takze solarny aj radixovy sa mi takmer prekryvali. A fakt nist, co by suviselo s 8. domom. Preto dam viac na tranzity ako na solare.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...