mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Intuícia

neznámy
neznámy | 15.11.2017 09:48
niekedy mám aj také situácie , že niečo nefunguje, okolnosti sa tak poskladajú , že zabudnem alebo vstúpi do situácie niekto ďalší čo to zablokuje. ALE moja tvrdohlavosť s tým bojuje dovtedy kým nie je po mojom :) a samozrejme s odstupom času mi docvakne prečo to nefungovalo akoby ma niečo pred tým chcelo ochrániť ale ja nie a nie :) stava sa to aj vám ? :) ČO TO VLASTNE JE ?
neznámy
neznámy | 15.11.2017 10:39
Ano:), ja si nieco vymyslim a zacnem realizovat, no v tom sa zacnu komplikovat veci, aleze na blbostiach, ktore treba najprv poriesit a k tomu sa to zacne kopit viac a viac. Znamena to, ze to nemam robit, je to znamenie.
S odstupom casu som zistila, ze som vlastne roky takto zachranovala manzelstvo, bolo to na prt, ale ja som sa este z bytu hrabala do domu, zobrala s terajsim manzelom uver, mimochodom aj vtedy som mamu nepocuvla, radila mi nerobit to...za svoju tvrdohlavost platime s odstupom casu drahou mincou-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 15.11.2017 11:12
vraj cesta ktorou máme isť je radostná ak s niečím bojujeme nie je to správna cesta :)
neznámy
neznámy | 15.11.2017 17:28
Vhled (pronikavý vhled, vipasjana) je meditativní stav mysli založený na syntéze všech hlavních psychických funkcí a jejich synchronizaci s tzv.kosmickým dechem.
Intuice je jen jedna část psychologické výbavy člověka.
Navíc intuice jako taková se dá asi jen stěží samostatně nějak rozvíjet kromě snad trátaku (řízená koncentrace na plamen svíčky) který intuici podporuje.
Cvičení však uvolňuje z podvědomí obsahy které nemusí v běžném denním světě zapřažený člověk vnímat příznivě.
Samostatný spisek o pronikavém vhledu se stejnojmenným názvem vydala A.D.Neelová u nás vyšlo s komentářem KM.
https://www.martinus.cz/?uItem=128239#description
Stránka:
2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...