mesiac
Štvrtok, 18.4.2024
Meniny má Valér

Astrológia a horoskopy - 

INDIGOVE DETI

vrchol.vsetkeho
vrchol.vsetkeho | 13.11.2015 08:50
Pekný den vám prajem, zaujimali by ma vaše postrehy na tuto temu, stretli ste sa už vo svojom živote s indigovimi detmi? ake astro konstelacia napovedaju tomu ze vase dieta moze byt tiez indigove? v com sa odlisuju od ostatnych?
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 13.11.2015 09:13
Znám:
Chodí v modrom plášti
A smiešne modro vyzerá
...
https://www.youtube.com/watch?v=0JNkKAuhrIY
neznámy
neznámy | 13.11.2015 10:09
Keď počujem či čítam výraz "indigové deti", vždy si spomeniem na moje detstvo a matku, ktorá pracovala v administratíve a nosila domov indigový papier. Ono to tak farbilo prsty do modra, často som sa s tým papierom hrala na úradníčku akože, mala modré ruky, neraz aj tvár trochu.
V podstate som bola tak trochu indigové dieťa, či čo.
neznámy
neznámy | 13.11.2015 10:28
Ty myslíš ten průklepový znám znám taky jsem byl v tomto směru indigový až za ušima kdysi jsem s tím pracoval v kanceláři.
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 13.11.2015 12:18
indigové sú predsa všetky identické dvojčatá, základ je v hyperaktivite vajca alebo to nakopírovala zajakavá spermia -WINKIE-
neznámy
neznámy | 13.11.2015 12:25
No len to skús povedať niektorým mamičkám, čo na rôznych fórach vykrikujú:" Pomoc, mám doma krištáľové a indigové dieťa!" A nasledujú opisy super inteligencie, vulgárnosti, neposlušnosti ... ale tým sú vraj jedinečné a úžasné a neviemaké ešte.
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 13.11.2015 12:59
Tiez by ma to zaujimalo :) no zalozit podobnu temu na tomto webe je asi strata casu.
Nedokazem posudit ci niekto je ci nie je indigovy ci nejaky kristalovy a pod. Nevidim auru, a tiez neviem ci poznam osobne takeho cloveka ci dieta. Kazdopadne je to pre mna zaujimava tema... svet sa meni a deti co sa rodia su zrejme o poznanie ine....
Co sa astrologie tyka par rokov sa rodila generacia deti s kvadratom pluto uran co na tychto detoch isto poznat....
Ak by tu niekto vedel skusenostou potvrdit ci vyvratit tieto indigo a pod. teorie ci uz z pohladu astrologie numero ci aury...
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 14.11.2015 12:13
Indigo žiadne konštelácie nenapovedajú, pretože každý, a hlavne dnes, už može byť "indigo", takže zďaleka to nie je už iba o deťoch. Je to farba aury - elektromagnetického pola okolo osoby. Aura má vrstvy, jemnohmotné telá, ktoré vibrujú na frekvenciách a tie nebudú rovnaké a budú sa meniť, aj keď vo finále, keď sa zmixujú, tak sa zrejme dá povedať, že niekto je "indigo".

Btw indigo ako farba vnímaná ľudským okom ani neexistuje. To iba I. Newton označil časť svojho 7 prvkového elektomagnetického spektra týmto termínom, ale ľudské oko túto časť spektra ani odlíšíť nedokáže, od modrej a fialovej.
Vibračne však táto farba zrejme zodpovedá 6. čakre, t.j. 3. oku, ktoré nie je iba o vnímaní, ale aj o ovládaní z hľadiska mentality, takže tieto osoby napr. budú mať rýchlejšiu schopnosť manifestácie vecí, a reality okolo seba.
vevuska
vevuska | 14.11.2015 13:14
Takže ak mám modrú auru, je možné hovoriť, že som indigová?
neznámy
neznámy | 14.11.2015 13:39
podľa toho, čo píšeš, sú indigové všetky decká v puberte :D :D :D :D :D
neznámy
neznámy » vevuska | 14.11.2015 13:41
Jasné, kľudne to tak môže byť! :D
neznámy
neznámy | 14.11.2015 13:42
pamätám, prekreslovala som si cez indigový papier mickeymousou, káčera donalda a iné obrázky - pekná zábavka :D a tiež som bola modrá až za ušami, ťažko sa to zmývalo :D
vrchol.vsetkeho
vrchol.vsetkeho | 14.11.2015 14:46
ani jedna odpoved tu nebola odpovedana na moju otazku zatial..
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 14.11.2015 16:00
kulantne povedané píšete tu pičoviny -FLOWER-
ale info od Martina o aurách je cenná a mám s tým osobnú skúsenosť, šla by som tým smerom len treba vziať v potaz premenlivosť aury v závislosti od vývinu jedinca a tak aj detí indigových ...

PS: priamo do témy o francii čo sa tam deje ti písať z určitých dovodov nebudem, len chcem tu povedať že ďakujme Bohu za priestor zaoberať sa kdečím čo je komu milé a nezažívame stratu elementárneho bezpečia! Evidentne to nie je stav samozrejmý.
neznámy
neznámy | 14.11.2015 16:38
marcie
marcie | 14.11.2015 19:51
chcem ťa poprosiť, aby si nepoužívala vulgarizmy, nie je to potrebné-NOOO-:)
neznámy
neznámy » marcie | 14.11.2015 20:41
No vidíš to a Zorničku to naopak potešilo a pobavilo :)

Takže má insomnia dva hlasy, jeden za a druhý proti. Stav je nerozhodný :)
marcie
marcie | 14.11.2015 21:15
beriem to, otázne však je, či Zornička reagovala tak na celkový obsah príspevku (odhliadnuc od vulgarizmu), alebo na vulgarizmus? to vie len ona ... mne sa vulgarizmy nepáčia celkovo a z úst/pera/klávesnice ženy tobôž nie ... myslím, že sa veci dajú celkom dobre vyjadriť aj bez nich ...;)
neznámy
neznámy | 15.11.2015 13:02
To som citovala výroky zopár mamičiek z jedného českého fóra, kde im pani terapeutka odpísala, že pokiaľ sú neposlušní rebeli so zníženou schopnosťou učiť sa a k tomu dodala ešte pár informácií, tak sú to isto-iste indigové deti.
Asi si to vystihla:)

Nuž, indigoví ľudia sa Zemi vyskytovali vždy, len od 60-tych po 80-te roky minulého storočia sa ich narodilo asi trochu viac. Treba však povedať, že mnohí z nich majú liečiteľské schopnosti, sú dobrosrdeční, láskaví - to sú prednosti týchto ľudí.
Jedného takého chlapca poznám - videla som jeho auru priam neuveriteľnej farby.
neznámy
neznámy | 15.11.2015 13:16
Ty vidíš auru?
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...