mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Astrológia a horoskopy - 

Horoskop dieťaťa

joulutahti
joulutahti | 29.9.2017 17:32
Ahojte, kamarátke sa dnes narodila dcéra, ak by mal niekto čas a chuť, pozrite také tie základné rysy v tomto natíve: 29.9.2017 8:44 BA
joulutahti
joulutahti » joulutahti | 5.10.2017 16:06
-CONFUSED-nikto nic ? -CRY-
Durgadevi
Durgadevi » joulutahti | 6.10.2017 17:36
Bude založena velice umělecky nebo depresivně nebo oboje. Ambice, ale žádný výdrž při realizaci svých plánů. Velice společenská bytost.
damara
damara » joulutahti | 15.12.2017 17:39
joulutahti
joulutahti » damara | 15.12.2017 18:22
dakujem, ale okopírovat z internetu si to viem aj ja, mna skor zaujimal osobny nazor...navyse astrologicky...
neznámy
neznámy » joulutahti | 15.12.2017 20:52
Pre astrologicky rozbor staci nahodit udaje do osobneho horoskopu tu na zverokruhu.
joulutahti
joulutahti | 15.12.2017 22:27
nie som tu nova , viem :) vravim ze ma zaujimal osobny nazor tzv. na prvy pohlad, ale uz netreba
neznámy
neznámy » joulutahti | 15.12.2017 23:50
Len tak zhurta.;) Detské horoskopy sú pre mňa v znamení rešpektu.

Myslím, že bude krásna a umelecky založená. Má predpoklady zažiariť v spoločenskej aj verejnej oblasti. Jej vnútorný svet ostane skrytý, city bude prejavovať ťažšie. Tendencia ku komunikácii skrytým, podprahovým spôsobom. Vzťahy budú nestabilné, premenlivé, možno aj búrlivé.

S tým, čo je nám dané, sa dá vo veľkej miere pracovať. Zaujímavý horoskop. Mne sa páči.
damara
damara » joulutahti | 16.12.2017 14:14
prepáčte, ale nebolo to odkopírované z internetu, bol to môj osobný pohľad. No ale pre istotu som ho vymazala, aby ste nemala pocit, že sa vám vnucujem - to nie je môj štýl.

Pekný deň
neznámy
neznámy » joulutahti | 16.12.2017 14:54
podla mna to bude dost vyrazna osobnost, lebo mam skusenost, ze ked su planety v obdobach, tak taki ludia vytrcaju z davu... tie planety v obdobach mam na mysli, ze ich ma poprepajane planetarnymi konstelaciami... napriklad ma dost ojedinelu planetarnu konfiguraciu - cerveny obdlznik (zlozeny z dvoch opozicii, oktilov a trioktilov) medzi jupiterom, uranom, neptunom a venusou/marsom... integracia opozici medzi jupiterom a uranom a medzi neptunom a venusou/marsom bude prebiehat dost dynamickym, dramatickym sposobom... ked tam vidim spojenie tychto planet a neptuna v 5.dome, tak urcite prve, co by som skusil byt jeho rodicom, tak by som zistil, ci nema nejaky umelecky talent (hlavne hudobny, lebo aspekt medzi neptunom/uranom a venusou maju casto skvely hudobnici...)... tiez ma neptun zahrnuty v septilovom nepravidelnom trojuholniku medzi neptunom, slnkom a lunou... neptuna este zvyraznuje aj fakt, ze slnko je v neptunskom 12.dome, cize tema slnko/neptun je u neho jedna z najdominantnejsich.... hladanie duchovnej identity, spojenie s kolektivnym nevedomim, senzitivita, idealizacia vlastnej osoby...
zaujimavy je aj ten dvojity trigon v zemskych znameniach z 3.domu do 11.domu... tento clovek moze mat na okolie vplyv ohladom komunikacie, prezentacie myslienok, ci prostrednictvom reorganizacie spolocnosti a prinasania do nej vela napadov a inspiracii....s tym jupiterom na ascendente a tymi trigonmi do 11.domu bude mat pravdepodobne dost znamych, ktori mu budu pomahat uskutocnovat svoje ciele... tiez som zvedavy, ze ake to bude mat so svojim intelektualnym potencialom, aj ked priamo IQ sa z horoskopu neda urcit, ale niektore astro faktory mozu mat dopad na styl myslenia a vyjadrovania...a to dieta ma merkur v opozcii na stalicu scheat a lunu na stalicu castor...tieto stalice su caste u intelektualne zdatnych ludi, konkretne u spisovatelov, respektive u ludi, co vedia povedat spolocnosti to, co chce pocut... takze v strucnosti asi tolko-PUH-
joulutahti
joulutahti | 16.12.2017 17:02
vdaka :), ten hudobny talent by ev. mohla mat po matke.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...