mesiac
Štvrtok, 28.5.2020
Meniny má Viliam

Astrológia a horoskopy - 

Horoskop bez civilizácie

neznámy
neznámy | 11.11.2014 13:00
Ako asi fungujú a prejavujú sa postavenia v horoskopoch ľudí, ktorí ešte lovia zvieratá fúkačkami, ak my ich vysvetľujeme udalosťami v kariere, koníčkoch, škole a majetku-peniazoch?
dr. Faustroll
dr. Faustroll | 11.11.2014 13:17
musel byste s nimi žít a sdílet jejich hodnoty, myšlenky, představy, zvyky, vzorce chování atd. Většinou byste u většiny z nich nedal dohromady radix, protože nejspíš budou mít jen vágní představy o čase svého narození. Mohl byste ale pracovat s těmi, kteří se narodili po Vašem příchodu ke kmeni, protože byste výchozí údaje znal, ale jak výše napsáno, aby byly Vaše úsudky k něčemu užitečné, musel byste znát hodnoty, myšlenky, představy, zvyky atd
nikav
nikav | 11.11.2014 14:20
Podobne som uvažovala o polárnych Eskimákoch v Grónsku, ktorých život sa točí okolo činností zabezpečujúcich prežitie v neľudských podmienkach. Asi by to bol nezvyklý horoskop, už kvôli miestu.
neznámy
neznámy | 11.11.2014 21:35
treba pochopit do hlbky, co jednotlive domy znamenaju...dobre ich popisuje napriklad humanisticka astrologia... napriklad druhy dom by v takom kmeni mohol znamenat nejake hodnoty, hmotne, co vyznavaju...niekto v pusti za taku hodnotu povazuje tavu, niekto v lese trebars skalp bojovnika cudzieho kmena:)
skola,cize 3.dom, by mohol tam znamenat napriklad ucenie sa strielat s luku, lovecke schopnosti, schopnosti porozumiet komunikacii toho kmena.... a 10.dom by mohol byt o nejakej pozicii v kmeni...napriklad ci ten clovek ma ambiciu stat sa nacelnikom a podobne... inak eskimacke horoskopy maju velku anomaliu...extremne su tam zdoraznene 1., 6., 7. a 12.dom... presne ako maju extremne zdoraznene tieto domy, tak ich zivot sa vacsinou toci okolo tychto oblasti...
neznámy
neznámy | 11.11.2014 21:38
Tak asi pojdem zit k eskimakom. Ale presne toto som myslel, co si napisal. Navrhy, ako by to mohlo vyzerat.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...