mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

Horoskop

Vutko
Vutko | 28.5.2015 21:11
Ahojte,
viete mi niekto poradiť s mojím horoskopom? K čomu ma tlačia moje planety, ktoré som dostala do vienka? Fakt udalosti, ktoré sa dejú ma začínajú desiť a samozrejme ja nie a nie porozumieť ....
Veľmi ďakujem
martinbd
martinbd » Vutko | 30.5.2015 08:12
napíš dátum, čas a miesto narodenia.
Vutko
Vutko » martinbd | 30.5.2015 08:53
23.12.1969 čas vraj 13:35.
Dakujem
martinbd
martinbd » Vutko | 30.5.2015 09:22
a miesto?
neznámy
neznámy » Vutko | 30.5.2015 09:41
ahojte. prosiim vas mohol by mi tiez niekto napisat co ,,vycita,, z mojho horoskopu? :) prosim. narodena som 4.10.1990 .zaujimalo by ma aka praca je pre mna najvhodnejsia a partnerske vztahy. dakujem velmi pekne
martinbd
martinbd | 30.5.2015 10:02
bez času a miesta narodenia sa toho veľa k tvojmu horoskopu povedať nedá.
milan08
milan08 » Vutko | 30.5.2015 11:37
zadaj si svije udaje na zverokruh a cdenne ti budu chodit konstelacie planet aj s vysvetlenim.
neznámy
neznámy » martinbd | 30.5.2015 11:48
trencin a 22:55 :)
Vutko
Vutko » martinbd | 30.5.2015 13:35
Bratislava.
Vutko
Vutko » milan08 | 30.5.2015 13:39
Áno. To už mám 3 roky. Je to fajn. Aj môj horoskop .... No je to všeobecne. Naozaj mám situácie ktoré ako keby ma do niečoho tlačili. Ono to mam celý život ale teraz je to sila. Ale Ďakujem :-)
martinbd
martinbd » Vutko | 30.5.2015 14:55
na mňa ten horoskop pôsobí dosť pracovne. Jednak je tam zemská dominanta, Saturn je v kulminácii v harmonickom aspekte na svetlá, v dome práce 3 planéty. Takže zameranie na prax, konkrétne veci, prácu.
Tie planéty sú ináč dosť rozhodené po horoskope, to by mohol byť znak všestrannosti. Komunikačné schopnosti by mohli byť dobré, Merkúr pri MC trigon na ASC. Vôľa pomáhať priateľom. Záujem o tajné veci, vedy. Práca v osamotení. Problematické môže byť to Pluto v kvadratúre na svetlá. Sklon k extrémom, výkyvy nálad, možné aj zdravotné problémy.
Vutko
Vutko » martinbd | 30.5.2015 15:04
Takže Pluto? Extremy, zdravie? A to mám teraz v opozícii na deň keď som sa narodila? Moooc ďakujem
martinbd
martinbd » Vutko | 30.5.2015 16:19
nie, to bolo k horoskopu narodenia.
Vutko
Vutko » martinbd | 31.5.2015 10:37
Ok. A ako sa dá spolupracovať s nie dobrými aspektami? Dá sa to?
martinbd
martinbd » Vutko | 31.5.2015 11:54
dá sa to, nedá sa to brať čierno bielo. V podstate aj tie dishramonické aspekty sa môžu prejaviť pozitívne. Napríklad to Pluto dáva schopnosť ísť pod kožu, do podstaty.
neznámy
neznámy » martinbd | 31.5.2015 16:53
mohol by mi niekto napisat co ,,vycital,, z mojho datumu? prosim :)
martinbd
martinbd | 31.5.2015 18:21
Keď tak pekne prosíš. :)

Podľa mňa by si mohla mať umelecké nadanie: Venuša, Slnko Váhy, Neptún v kvadratúre na svetlá, ASC v Rakovi.

Podľa mňa máš veľmi silné ambície a cieľavedomosť, dominanta základných znamení, budeš asi taký ťahúň.

3 planéty v dome povinností a práce, asi dôležitá oblasť a Saturn asi najsilnejšia z nich, takže zmysle pre zodpovednosť v rámci povinností.

Problematické tam vnímam ten Neptún a Saturn v kvadratúre na svetlá. Takže sklon k pesimizmu, melanchólii, úletom z reality, nereálnym obavám, nestálosti. hoci Neptún a Saturn je práve o spojení praxe a snov, realizácii snov.

Dobre vyznieva spojenie Slnko, Mars, Jupiter - to dodáva odvahu, podnikavosť silu viery, vitalitu a optimizmus, navyše Jupiter v 1. dome. Takže tu je zrazu rozpor, na jednej strane sklon k pesimizmu, na druhej strane optimizmus. Ale tak to chodí v horoskope, že sú tam aj protikladné veci.

S tým povolaním si nie som istý, napíš, čo by ťa tak lákalo.
neznámy
neznámy » martinbd | 31.5.2015 18:40
Dakujem :) no tym umeleckym nadanim nie som si vobec ista ale mozno aj mam ale o tom neviem :) praveze ani neviem co by som vlastne chcela robit..preto by som to rada zistila ze co by sa mi hodilo podla horoskopu, na co sa mam zamerat :) a s tym optimizmom a pesimizmom mas uplnu pravdu.. ja raz tak raz tak a to ma hneva :D
martinbd
martinbd | 31.5.2015 18:49
Tak to by chcelo podrobný rozbor horoskopu, keď tak mi napíš na poštu.
Vutko
Vutko » martinbd | 1.6.2015 10:11
Ďakujem.
Mám síce z toho stále chaos. Zdravie .... a odmietam lekárov, stále má to ťahá inde ... to je teda Pluto.
Ale áno, potrebovala som počuť (čítať), že to ide. Ono keď sa človek stretáva s opačným názorom, tak prestáva mať silu.
:)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...