mesiac
Štvrtok, 16.8.2018
Meniny má Leonard
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Drak + Hexagram + T-kvadrát

Beal | 15.7.2018 17:41
Dobrý den,

velice mě zaujal článek od zdejšího přispěvovatele o planetárních konfiguracích, kterým se snažím porozumět.

Tak například v sousedství se 9. 7. 2018 narodilo dítě, které má k tomuto tématu velice zajímavý radix, ale bohužel se v něm trochu ztrácím... :-(

Shledávám zde Draka a Hexagram (Davidovu hvězdu), taktéž T-kvadrát....

Pohlížím na to správně?

Jak lze přítomnost Hexagramu vyložit?
Je v radixu skutečně naznačen neobyčejně zajímavý a pozitivní život?

Děkuji.
B.
Plutonie » Beal | 18.7.2018 21:44
Zajímavý tvar horoskopu. A ty retrográdní planety..! V každém případě to bude zajímavý osud.
Beal » Plutonie | 19.7.2018 15:17
Díky za reakci! Myslíte zajímavý osud v pozitivním slova smyslu, nebo tam jsou naznačeny i nějaké nesnáze?
Plutonie » Beal | 19.7.2018 20:05
Ten človíček bude v mnoha ohledech originální a nepochybně nesnesitelný :-)
Beal » Plutonie | 20.7.2018 10:27
Dovolte mi prosím ještě jeden poslední dotaz ohledně té nesnesitelnosti..Tento človíček bude tak dokonalý, až to bude jeho okolí otravné?
mpg » Beal | 20.7.2018 17:37
Pri krátkom zhodnotení tohto horoskopu je veľmi viditeľné 6 retrogradných planét,
ktoré naznačujú, že v tomto živote sa bude riešiť niečo z minulosti a môže toho byť veľmi veľa (ja mám jednu retrog. planétu Mars a je toho dosť). Pri riešení týchto záležitosti môže ten hexagram pomôcť, spojením 6 planét, ktoré majú silné pôsobenie (niečo ako nepremožiteľnosť) sa pravdepodobne lepšie bude zvládať ten náklad.
Ale treba brať do úvahy všetky aspekty, napr. aj Slnko opozícia Pluto a ostatné opozície a kvadratúry.
Dalo by sa to ešte povedať aj tak, že pri menšom počte opozícií a kvadratúr a pri menšom počte retrograd. planét by to mohol byť pozitívny horoskop,
ale tento môže byť dosť náročný.
Beal » mpg | 20.7.2018 18:41
Díky, opravdu moc velké díky za objasnění. -FLOWER-
Plutonie » Beal | 8.8.2018 19:01
Ono záleží na tom, kdo bude to okolí. U výjimečných lidí je potřeba velké trpělivosti. Než se naučí život nějak zvládat.
púpavka » Beal | 12.8.2018 07:05
Toto dieťa ma toľko silných vecí že musí prekonať mnoho a naozaj mnoho prekážok aby naplnilo to kvôli čomu tu prišlo. Myslím že takto osadený horoskop hovorí o ťažkom živote lenže pre niekoho je to pozitivum a pre iného negativum.
Narodené v tejto dobe kedy je dieťa stavané na piedestal mu iba ublíži ak budú rodičia rozumní a budú ho trochu korigovať - myslím v tom že nič nie je dokonalé a človek môže byť aj omylny a nie všetko musí byť tak ako ono chce tak mu to uľahčia. No ešte lepším príkladom je vzor a teda chovanie rodičov či súrodencov alebo svojich blízkych.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Podráždenosť, stres a neopatrnosť sa u mnohých stupňuje, čo môže vyvolávať častejšie konflikty a zranenia (napr. na cestách, či pri športe). Snažte sa vyhýbať problematickým lokálom. Svoje emócie držte na uzde.

horoskophoroskophoroskop Pre nedostatok kritiky, či pre nadmernú ľahkomyseľnosť alebo pocity neomylnosti by ste mohli v mnohých záležitostiach prestreliť (hlavne pri podpisovaní zmlúv, jednaniach a právnych úkonoch). Vo svete je viac nepoctivosti a intolerancie.

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

PROFESNÁ ORIENTÁCIA - pri skúmaní povolania je dôležité hľadieť na celkovú štruktúru horoskopu (zhluk planét, prevládajúce znamenie, dominantnú planétu) a hlavne na takzvané zemské domy,... viac »

ASKETIZMUS - je schopnosť zrieknutia sa zmyslových pôžitkov, ktorá je väčšinou spojená so snahou dosiahnuť nejaký vyšší ideál. Astrologicky môže byť symbolizovaná silným... viac »

SEXTIL - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 60°, čiže sú od seba v ostrom uhle. Je charakterizovaný číslom 6, takže predstavuje produktivitu,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...