mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

dominantné slnko

lak | 10.12.2012 00:11
ahojte, mate niekto vo svojom horoskope dominantne slnko? pripadne poznate niekoho, kto ma? ako sa to prejavuje v praxi? :D dakujem :)
neznámy » lak | 10.12.2012 21:49
tak u mna je to jedna z dominant...a ako sa prejavuje v praxi? tak napriklad tak, ze zivot sa toci okolo takych tem ako je sebahodnotenie, sebapoznanie, hladanie vlastnej identity, (ne)identifikacia sa so vzormi, túžba po vycentrovaní osobnosti...a ci clovek z tychto tem spravi len karikatury alebo nieco hodnotne, tak to zalezi od mnohych inych faktoroch...a samozrejme inak bude posobit slnko v levovi a trebars inak v rybach...-PUH-
lak | 11.12.2012 00:06
dakujem, rudi :D ty si odborník naslovovzatý, tak ma tvoja reakcia velmi potesila :) co sa tyka tej zverokruhovskej charakteristiky "prílišná háklivosť na svoje ego a preceňovanie sa" - prejavuje sa to aj u teba? :) lebo u mna obcas ano :( :)
neznámy » lak | 11.12.2012 00:13
tak haklivost asi ano, aj ked nie na prvy pohlad evidentna (nemam ho predsa v levovi, ci baranovi:D). ale zas mam kopec ovela horsich, ci nezvladnutych vlastnosti-PUH-... a precenovanie ako v com...slnko nie je len o precenovani ale aj o podcenovani:) vlastne celkovo o sebahodnoteni...
lak | 11.12.2012 00:35
a nejaka miera panovacnosti? viem, ze vahy take nie su... ale s touto poziciou by trocha byt mohli (aj ked viem, ze to zavisi aj od inych aspektov) :D inak, teraz som si vsimla v tvojom profile, ze to mas ako ja, len prehodene - ja mam slnko v rakovi a ascendent vo vahach :D.. to len tak btw :)
neznámy » lak | 11.12.2012 00:43
akurat tak alergiu na panovacnost:D doma som taky, ze neznesiem, aby mi niekto rozkazoval...a dokazem si to aj obhajit, tak mozno to je ten vplyv toho slnka:)
a nemas nahadou kvadrat tvojho Slnka na ascendent? alebo zakomponovany Mars ci Pluto? to dost zvyraznuje spominane vlastnosti....
neznámy » lak | 11.12.2012 00:45
Žila jsem v domění, že mám dominantní Venuši a teď mi tady osobní horoskop ukázal dominantní Slunce-WINKIE-, hm, tak to tak asi bude. Ale je ve 12. domě, takže nevím, jestli se dá mluvit o nějaké dominanci. Určitě mě nebaví mít nad někým v životě navrch, někoho řídit, chraň bůh, abych měla muže, který by si to nechal líbit....Ale taky se vždy ohradím, pokud mám pocit, že by někoho bavilo tohle uplatňovat vůči mě, což se mi naštěstí už ani nestává. Možná trochu exhiibicionistické sklony, ale moje přirozená plachost přeci jen většinou zvítězí:p
lak | 11.12.2012 01:46
:D :D :D tak teraz si ma dostal :D ano, mam asc kvadr. slnko :D a este pluto v 1. dome, aby sa mi nemalilo :D :D :D huste na jeden horoskop, ni? :D
neznámy » lak | 11.12.2012 01:51
tak hned sa mi nieco nezdalo:D no ale aspon o tej svojej slabosti aspon vies...a tym padom s nou aj nejako lepsie nalozit;)
lak | 11.12.2012 01:58
:D asi uz mas poriadne skusenosti s astrologiou -THUMBSUP- ano, je to boj moj kazdodenny :D
marcie » lak | 26.1.2013 20:34
Mám tiež dominantné slnko vo Váhach, asc Lev a výrazne dominantný oheň, prejavuje sa to tým, že chcem byť vždy zviditeľnená, vždy prvá a najlepšia vo všetkom, potrebujem súťažiť a riadiť. Prekapil ma Rudiho postreh, že sem patrí nielen preceňovanie sa, ale aj sebapodceňovanie sa, s ktorým sa tiež potýkam, ale keď sa na to pozriem ako Váha, tak to tak musí byť:D :)
Žabkažabulienka » lak | 26.1.2013 22:04
Moje dominantné slnko svedčí o tom, čo mám aj v mojom popise. Ale nie som natoľko jednoznačne sebavedomá. Teda som sebavedomá, myslím si, že aj hrdá osôbka, dokážem sa podriadiť, ale radšej mám pocit, že ja vediem :) Dosť na seba upozorňujem, hlavne, ak ja som si vedomá, že mi niečo ide dobre, ale okolie to má na háku, alebo to nechce vidieť :P Neviem, či som hravá, ale teatrálna v istých veciach som. No a háklivosť na svoje ego? Pána beka... a ako :D Neznesiem kritiku, aj keď pracujem na tom, aby nemala dôvod prísť. Radšej prvá priznám, že presne viem, v čom je môj problém, a kritika ani nemôže už prísť, lebo vie, že mi nič nové nedá... Ale ja mám aj pár takých konštelácií, ktoré mi skôr sebavedomie šliapu... Ale vo vnútri vediem boj, aby som vynikla :) Ale moje slnko je býčie, ale zato ascendent (1. dom) je leví, takže to iba potvrdzuje môj prejav navonok. Riešim seba, sústredím sa na svoje ciele, sebarealizáciu, aj keď nie som celkom sebec.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Ryby / Ryba Živočích obývajúci moria, oceány, jazerá a rieky. Vodný živel reprezentuje cítenie a emocionalitu a väčšie vodné plochy (more, oceán) kolektívne nevedomie. V takom... viac »

Kufor / Batožina Predstavuje bremeno, či ťarchu v podobe našich nevedomých potrieb, závislostí a zvykov, ktorých sa nechceme alebo nemôžeme vzdať ani pri rôznych životných zmenách. V... viac »

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...