mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Dobrý deň

devilu | 10.7.2014 17:37
Rád by som sa poradil :D v akom zamestnaní by som sa najlepšie uplatnil alebo ktoré by bolo najvhodnejšie.Mám síce veľa záujmov ale neviem sa stále pevne rozhodnúť.Keby bol niekto ochotný a mrkol sa na to budem mu/jej veľmi povdační. :D Moje dáta 7.1.1998 narodený v Bratislave 13:05 miestneho času.Dakujem ze každú odpoved vopred.
neznámy » devilu | 10.7.2014 17:50
á šetřivý kozoroh -LOL-
ty bys byl do kontrolingu -YES-
devilu | 10.7.2014 17:55
Takže ako menežér :D nič viac?
martinbd » devilu | 10.7.2014 17:57
Zdravím, tak len v skratke, všetky planéty máš nad obzorom, čo značí veľký záujem o veci verejné (v protiklade k veciam súkromným) o vonkajší svet (v protiklade k vnútornému svetu). V horoskope prevláda obsadenie vzdušných znamení planétami, čo by malo dať sociálne zručnosti, prácu s myšlienkami, informáciami. Tiež za zmienku stojí, že Slnko s Mesiacom sú v zemských znameniach, čo dáva dobrý zmysel pre prax, realitu, konkrétne veci. Pevné znamenia sú tiež silne obsadené, takže možno rátať aj s húževnatosťou a vytrvalosťou. Celkovo, v desiatom dome, ktoré je domom kariéry je zhluk planét vo Vodnárovi, Vodnár je nadaný buď v sociálnej oblasti, alebo niečo ako novátor, vedec. V horoskope, zdá sa, dominuje planéta Urán, ktorá ovláda zvyšok horoskopu.
Predpokladám teda, že sa kariéra bude točiť okolo tejto planéty, ktorá symbolizuje všetko originálne, pokrokové, šokujúce, revolučné, náhle, nečakané. Uplatnenie by teda mohlo byť v práci s ľuďmi, alebo v práci vo vedeckej oblasti, alebo v oblasti výpočtovej techniky, jednoducho práca s niečím originálnym, pokrokovým, revolučným, ... atď ako som už spomenul.
neznámy » devilu | 10.7.2014 18:15
nó když budeš takto neskromný, tak to brzo dopracuješ až k lopatě. to se u saturňáků často stává. proto to bývají často i horníci.
devilu | 10.7.2014 18:21
Dakujem za vysvetlenie :D a skromnost by neuškodila to je pravda.Kolega v predošlej odpovedi vysvetlil toho urána :D Mal som na to podozrenie.
neznámy » devilu | 10.7.2014 18:41
musím tě zklamat. on to má naštudované z knihy o tom jak nakonec všechno dopadne dobře. ale realita je trošičku jiná. ale to sám zjistíš. až půjde do tuhého. třeba o peníze anebo tak něco. Na to jsou kozorozi obzvlášť hákliví. A to nezměníš jen tím co si řekneš nebo dáš za předsevzetí. To vyžaduje cestu zkušenostmi. -YES-
neznámy | 11.7.2014 14:21
:) kozorozci a panny su vzdy ti posledni, co v bare vytiahnu penazenku (aj za vlastnu utratu)
neznámy | 11.7.2014 15:01
To je blbosť, kozorožci a panny len neradi vyhadzujú peniaze na lacné šmejdy...a to je rozdiel, radšej si doprajeme niečo kvalitné aj keď je to drahšie. :)
neznámy | 11.7.2014 17:49
to jsou dvě úplně rozdílné věci. daredevil neříkal že kozorozi a panny pijou patok.
říkal jen to že mají zvýšenou citlivost pro nákupní bolest. a s tím souhlasím.
odsledoval jsem u sebe, zajímavé je, že když se mi někdy stane náhodou u pokladny že nevydám přesně, vždycky v můj prospěch :-) nechtíc... ale na druhou stranu přeplatky pokladní vždycky vracím.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Ryby / Ryba Živočích obývajúci moria, oceány, jazerá a rieky. Vodný živel reprezentuje cítenie a emocionalitu a väčšie vodné plochy (more, oceán) kolektívne nevedomie. V takom... viac »

Kufor / Batožina Predstavuje bremeno, či ťarchu v podobe našich nevedomých potrieb, závislostí a zvykov, ktorých sa nechceme alebo nemôžeme vzdať ani pri rôznych životných zmenách. V... viac »

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...