mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Deti

neznámy
neznámy | 23.12.2013 16:16
Viete niekto pomôcť?! Kde v horo. nájdem neplodnosť ?!
martinbd
martinbd | 24.12.2013 13:16
je potrebné skúmať 5. dom a jeho vládcu, prípadne Mesiac, konkrétne konštalácie teraz neviem, treba pozrieť do literatúry ..., momentálne nemám knihy pri sebe ...
neznámy
neznámy » martinbd | 24.12.2013 13:40
Dikes, ja chcem vedieť ktorá vec je tomu na vine. Čo je spúšťačom..
martinbd
martinbd | 24.12.2013 15:14
Až tak som to neskúmal, ale dobre ožiarený Mesiac u ženy sa spája s dobrým zdravím rodidiel, tak možno zle ožiarený by mohol byť opak. Psychologicky to môže byť problém s uvoľnením sa, vzťah s matkou, vzťah k ženstvu ako takému. Možno keby som videl horoskop, niečo by mi napadlo ...
neznámy
neznámy | 24.12.2013 22:56
Astrologie je užastná vypovída o mnohém. V tyhle otázce bych řešila i jiné věci kolem, ke hvězdám a postavení planet ,bych pátrala po plánu duše a karmě . Pak tvoje odpověd bude kompletní
neznámy
neznámy | 25.12.2013 18:41
Dikes, skúsim to zistiť.
neznámy
neznámy | 27.12.2013 18:57
okrem tej luny hra dolezitu ulohu aj 5.dom...vladca toho domu, znamenie na hrote toho domu a planety v nom poukazuju na to, ze je to je s jeho plodnostou...
saturn v 5.dome, ale nejako zvyraznene neplodne znamenia panna, blizenci, lev moze branit pocatiu dietata...
c.aubierova zistila, ze mnoho zien, ktore nemohli otehotniet mala napatovy aspekt medzi lunou a plutom, pricom jedna z tychto planet mala vztah k 5.domu...
v tomto pripade sa vsak jednalo casto skor o psychologicku neplodnost, urcite psychologicke zablokovanie...

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...