mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Čistota

Johanna | 9.6.2018 18:50
Kde sa da vidieť v koliesku ak je niekto veľmi až prehnane poriadkumilovny a opačne :)
Eldria1 » Johanna | 9.6.2018 21:19
Myslím si, že Panny milujú poriadok...
Johanna » Eldria1 | 10.6.2018 08:36
Myslite ,ze len znamenie panna alebo Acs v panne za to môže ? :)
suhail » Johanna | 10.6.2018 08:38
zaznamenala jsem to často tam, kde je silně osázené znamení panny, ASC v panně, úplně šílenou podobu pořádkumilovnosti jsem zažila u osoby se sluncem lunou ASC panna.....žehlení v pět ráno a neschopnost opustit byt dokud není sterilní :-D A nebo také silněji osázené znamení kozoroha (slunce luna ASC ale méně než ta panna), nedej bože negativní aspekty v té panně a na pannu , bylo tam znatelné bazírování na pořáku ale hlavně kritičnost v tomto směru k okolí (to ale obecně ve všem) apod....
opak - vodnář a střelec mají v sobě svobodomyslnost, a všimla jsem si že u lidí kde toto znamení je silné jim binec a chaos v domácnosti opravdu nevadí :-) :-D také u lvů, kteří mají tendenci býval línější :-D
Alis » Johanna | 10.6.2018 10:05
Mám v panne slnko, ascendent aj venušu a predpokladala by som, ze by som mala mať vyupratovaný byt aj vysterilizovaný a vydezinfikovaný. Ale nie je to tak. Jednoducho povedané, ak k nám má prísť návšteva, som radšej keď sa ohlási. I keď u nás stále niekto je (kamaráti mojich deti). Ja by som aj chcela mať stále poriadok, pretože to vo mne vyvoláva pocit harmónie v priestore, a keď poupratujem, cítim lepšiu energiu v byte, ale skúste to udržať pri troch tínedžeroch Blížencovi,Vodnárovi a Levovi...
Johanna » Alis | 10.6.2018 11:13
Tak to vam verím ,ja mam len jedneho leva :)
Johanna » suhail | 10.6.2018 11:14
A čo planéty ? Ktorá je poriadkumilovna ? :)
nikav » suhail | 10.6.2018 20:13
Mojej dcére Panne teda nabúrava záľubu v upratovaní /vecí/ Asc v Strelcovi, Slnko v 9. dome /ST/s kvadrátom na Asc.
Aj špatný aspekt jej Slnka s Uránom môže robiť neplechu. Dcéra už počas štúdií mala zásadu "nie je dôležitý poriadok, ale prehľad". Na hygienu a čistotu v byte je ale pedantná, tiež v liečení a zdravej strave je "celkom doma". ;)
marcie » Johanna | 11.6.2018 08:34
myslím, že to bude tou Pannou, mňa v rodine prezývali "hygiena", lebo keď som išla vyčistiť kúpeľňu, tak som tam bola schopná stráviť aj 3-4 hodiny, pannu mám trochu zvýraznenú v horoskope ...
Johanna » marcie | 11.6.2018 12:36
Pokiaľ nechodíte na poštu po list aj s vedierkom ,aby ste im umyli okna :) lebo ich majú špinavé , tak to je ešte v pohode :)
To bolo raz v súdnej sieni :) dôvod na rozvod ..
Magnician » marcie | 11.6.2018 12:38
aj ja sa nazdávam,že Pannou,niektoré sú povedzme- že Monk
Johanna » Magnician | 11.6.2018 12:40
Kamarátka ma ASC Pannu a vyzerá to u nej doma ako v laboratóriu , sterilne , chladne :)
Magnician » Johanna | 11.6.2018 13:24
ale zas ,,,,sesternica znamenie Panna ascedent Strelec,,,máva aj bordel,,ale tvrdí,,že ho má organizovaný-LOL-
LILKA » Johanna | 11.6.2018 19:23
určitě panna:)
Johanna » Magnician | 11.6.2018 19:41
Nie je bordel ako bordel :) Asi zlatá stredná cesta :)
Magnician » Johanna | 12.6.2018 00:28
-YES-
marcie » Johanna | 12.6.2018 08:41
nie, ja sa aj doma zameriam občas na jednu vec, tú vydrhnem (dôkladne), tým sa vyčerpám a zvyšok domu už nemám síl riešiť, takže je aj "bordel", v upratovaní mi chýba disciplína ;)-LOL-
marcie » Magnician | 12.6.2018 08:43
asi áno, sorry, neviem, čo-kto je to Monk, telku už pár rokov vôbec nepozerám-LOL-
Johanna » marcie | 12.6.2018 09:27
Ja upratujem skôr ako VÁHA :) všetko dať do súladu a harmónie , hlavne to čo je vidieť :) To čo je vzadu má až tak netrápi :)
milan08 » nikav | 13.6.2018 06:29
suhlasim s nou,mat prehlad!
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena horoskopy rybka horoskopy alassea horoskopy Jarmila horoskopy náhodaneexistuje horoskopy Bea horoskopy Marusija

horoskophoroskophoroskop Vo všeobecnosti sú ľudia citlivejší na svoje ego a osobu. Hlavne autority (šéf, otec...) ovládne kolísavá nálada, tak im nebrnkajte zbytočne na nervy. Potlačené inštinkty dostanú zelenú, takže sa viac kontrolujte a dajte si pozor pred okolím.

horoskophoroskophoroskop V spoločnosti sa prebudí záujem o abstraktné a humanitárne témy, preto ideálny čas na návštevu, či organizovanie umeleckých, duchovných a sociálnych programov. Ľudia sú viac naladení na diskusiu o skrytých, okrajových oblastiach života.

horoskophoroskophoroskop Ideálny čas na rozširovanie vlastných obzorov (napr. cestovaním, vzdelávaním, spoznávaním). Otvorenejšia a tolerantnejšia kolektívna myseľ by mala prispieť k svižným rokovaniam a k bezproblémovým podpisom zmlúv.

Oblečenie / Šaty Tieto sny súvisia s Personou, našou spoločenskou maskou. Tak ako štýlom obliekania naznačujeme, že chceme patriť do určitej skupiny, tak oblečenie vo snoch má význam... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Topánky / Čižmy / Boty Doplnok k nášmu štýlu obliekania, pomocou ktorého kráčame životom. Existuje mnoho porekadiel, kde topánky sú spájané s výrazom našej osobnosti, či so životnou cestou.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...