mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

ČERNÁ LUNA

Marcelina9
Marcelina9 | 18.10.2019 14:00
Takže můžeme to tak brát, že vytahne bolest a vyčistí :-)
Marcelina9
Marcelina9 | 18.10.2019 14:02
Já se ale ptala konkrétně ryb, jak tuto záležitost teď vnímají.
Marcelina9
Marcelina9 | 18.10.2019 14:03
Děkuji, něco jsem už četla, ale tohle ne .
neznámy
neznámy | 18.10.2019 14:12
ano, k astrologické Lilith jsem skeptický, neb se astrologové nedokáží ujednotit ani na tom zda je to prázdné ohnisko, nebo apogeum, a jak spočítat její polohu. Nakonec ani neznají její podobu, všude místo ní ukazují Ištaru. Ideologické interpretace Lilith jsou naivní zejména to, že odmítala souložit v misionářské poloze pod Adamem. V ráji se totiž nesouložilo.

Meyrink z ní necituje, ale jak Snílci tak Lilith atmosférou svých počátků Meyrinkovy některé knihy připomínají.
neznámy
neznámy » Marcelina9 | 18.10.2019 16:32
Ja ju tak beriem. Ak budem mať viac času napíšem ako asi pred 9 rokmi prišla vo sne ku mne a stretnutie s ňou aj ked snové ale výsledky sú prekvapujúce a ja som ju vtedy zaradila do seba.
emanuel
emanuel » Marcelina9 | 18.10.2019 21:21
to ma neteší naozaj starostlivosť o rodinu čo priniesla ma dosť vyčerpáva,celkom sa teším na zmenu
suhail
suhail » Marcelina9 | 19.10.2019 08:52
Vlivy černé luny Lilith senzitivní lidé vnímají, a já astrologicky lidsky pozoruji - mám ve svém okolíi konkrétní případy, například přechod Lilith s neptunem přes radixové slunce - silná tendence od osoby úniku k alkoholu lékům - a lhaní - osoba se tala terčem podvodu, ale sama tomu napomohla.
Jinak obecně jsem zaznamenala spojitost tranzitů Lilith u početí potratů porodů - mi dobře známá žena s lunou v rybách při přesném přechodu lilith přes radixovou lunu o měsíc dříve předčasně porodila císařským řezem.
Marcelina9
Marcelina9 » emanuel | 19.10.2019 10:04
No popravdě taky čekám kdy se posune :-)
Marcelina9
Marcelina9 | 19.10.2019 10:05
Díky určitě si to ráda přečtu.
neznámy
neznámy | 19.10.2019 15:31
S konceptem Istar, Ianna jsem se setkal v cl. P.Lukaskove ktera rika proc spatrovat temny komplex zenstvi v lilith, kdyz je jiz obsazen v Ereskigal.
A proc v apogeu mesice.
Kdyz Istar zjevuje svoji vuli skrze venusi.
Pak je zapotrebi uz jen pripustit vicevyznamovost venuse ve svych ruznych aspektech.
Jen technicka otazka, jak vite ze se v raji nesoulozilo?
Marcelina9
Marcelina9 » suhail | 20.10.2019 09:02
takže se shodneme, že to procházka růžovým sadem není ... :-)
emanuel
emanuel » Marcelina9 | 20.10.2019 10:16
ja budem slúžiť na rok asi riadne ťažkými spomienkami,lebo bude v mojom siedmom dome v rybách ,myslím že sa zapotím
neznámy
neznámy | 20.10.2019 11:58
A jeste krom vyse uvedene otazky jsem se chtel zeptat na ty Snilky, to je nejaka kniha? Muzete uvest zdroj? Diky.
neznámy
neznámy | 20.10.2019 12:42
Snílky vydal Volvox Globator a kniha je dosud k mání, pokud ne u nich pak rozhodně

https://www.trigon-knihy.cz/snilci
neznámy
neznámy | 20.10.2019 12:46
ano paní Lukášková se věnuje této otázce řadu let a její práce jsou kvalitní, ona objevila správné vyobrazení Lilith, démona, který byl spojován s jevem náhlého úmrtí novorozeně.

Poprvé je zmíněna soulož až v Genezi 4,1

Když Člověk (Adam) poznal Evu, svou ženu, ona počala ....

před tím tam žádná taková situace není zmíněna, originál hebrejského textu je možné najít na netu.
neznámy
neznámy | 20.10.2019 14:45
Snilci vypadaji zajimave. Skouknu kvuli tomu popisu atmosfery.
O neexistenci styku v raji jen z duvodu ze nejsou dokumentovany lze vest pochybnost.
Jak pravil Jezis..je mnoho ruznych pribytku v dome meho otce..a toho co nebylo lidem zjeveno.
neznámy
neznámy | 20.10.2019 21:57
čert vem logiku, přestože sexuální styky v ráji nejsou v posvátné knihovně známé pod titulem Tóra uvedené, my o jejich existenci nepochybujeme.

Vnášíme do jiného světa zkušenosti světa našeho, jedno zda jde o svět Aziluth, svět Beriah, svět Yetzirah, nebo svět Assiah

vsjo ravno

To, že se v textu nepíše o všem neznamená že víme o čem se v textu nepíše.
neznámy
neznámy | 20.10.2019 23:29
To, že se v textu nepíše o všem neznamená že víme o čem se v textu nepíše.

No právě.
Já nic netvrdím.
Jen se ptám.
neznámy
neznámy | 22.10.2019 13:40
Lilith vyhrabávají ti, již si nepovšimli Pistis, Sofie, Moudrosti, která byla s Hospodinem od počátku a byla s ním, když tvořil. Moudrost se totiž nikde nevypičuje.
neznámy
neznámy | 22.10.2019 22:40
Pak je to spise asi otazka vyvojoveho stupne kazdeho jedince.
Jak ma dany archetyp zpracovany.
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...