mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

ČERNÁ LUNA

Marcelina9
Marcelina9 | 15.10.2019 09:42
Rybky jak ji právě vnímáte a prožíváte?
emanuel
emanuel » Marcelina9 | 15.10.2019 21:54
nerozumiem čo to má spoločné len s rybkymi?
neznámy
neznámy » Marcelina9 | 15.10.2019 22:47
Nejak blizsie treba ozrejmit.
neznámy
neznámy » Marcelina9 | 16.10.2019 10:25
Tak veru Lilith v Rybách, prešla akurát mojim ASC ale stále stojí na Lune takže si vyber.
Neviem už dlhšiu dobu bolo pre mňa veľmi boľavé obdobie, ide mi o život. Teraz čakám na verdikt čo dalej, bude sa operovať aj ked je to riskantné alebo sa to na chvíľu upokojí, Zaujímavé je na tom to že sa mi v posledných dni veľmi uľavilo od bolesti.
neznámy
neznámy » emanuel | 16.10.2019 10:26
No treba sa občas pozrieť na to ako hviezdy stoja, lilith je už dlhšie v rybách.
neznámy
neznámy | 16.10.2019 10:48
Tak mi dnes prišla odpoved z neurochuirurgie, potrebujú doplniť nejaké iné 3D MR a teda také je u nás v meste iba jedno a tak idem vo februári , takže verím že bolesti sa nevrátia, ale cítim sa lepšie. Možno mi pomohla aj ta Lilith na mojom ASC a Lune, vyplavilo nesmiernu bolesť.
emanuel
emanuel | 16.10.2019 10:56
ja sledujem,ale u každého je to individuálne,preto bola špeciikácia čiernej luny len v znamení pre moju vrtácku povahu moc chabá
neznámy
neznámy » emanuel | 16.10.2019 11:59
No ale ona je v tých Rybách a preto maju k nej iný vzťah Rybky či také rybka ako aj ja aj ryba aj rak.
neznámy
neznámy | 16.10.2019 12:07
Co to presne znamena ...mozes mi to ozrejmit viac ;)
neznámy
neznámy | 16.10.2019 12:17
momentálne odchádzam a nemám čas ale skús i pozrieť ako sa chová lilith v tomto znamení http://www.eldhwen.sk/jsem-lilith-v-rybach/
neznámy
neznámy | 16.10.2019 12:44
Ouuu to az tak....pride mi to ako komercna chvala alebo presvedcenie poslania kazdopadne ak to je s vedomim bude to falosne.
neznámy
neznámy » Marcelina9 | 16.10.2019 13:51
Lilith v rybách, učí příjímat svoji pudovou přirozenost jako proces kosmického plynutí proměnlivého rytmu života. Tím uskutečňuje jeho celistvost.
neznámy
neznámy | 16.10.2019 16:50
Sú ľudia, ktorí ju ignorujú a je to fajn, ale podľa mojich skúsenosti - spätne v krízových ale celkové vo veľkých udalostiach bola vždy prítomná či už aspektovana moja natalna ktorá stoji spolu so Saturnom v škorpionovi, alebo tranzitujúca Lilith. Ja ako polovičná Ryba lilith vnímam veľmi silne. Ona v tomto znamení ukončuje a preverí každého či to za ten cyklus urobil alebo nie. Je viac o citoch a jej skúšky v tomto znamení sú veľkým zemetrasením v našom duševnom rozpoložení, lebo o to jej ide. No Lilith v Rybach je aj o skutočnej fyzickej bolesti až smrti.
Ja som človek ktorý skôr pozerá na tranzity až ked je po udalosti.
emanuel
emanuel | 17.10.2019 11:03
tak som moju skontrolovala je v 6.dome ak to má znamenať že mám ja zdravotné problémy a aj v rodine sú teraz výraznejšie,tak to sedí...partnera mám až v nemocnici a aj matkin stav sa zhoršil,prirodzene o všetkých sa starám ja
neznámy
neznámy » emanuel | 17.10.2019 16:53
Ta moja si jednoznačne u mňa vybrala tému smrti, ja ju mám spolu so Saturnom v Škorpionovi a v 8 dome.
No včera mi odrazu do cesty prišla Lilith znovu a to v podobe otvoreného okna a tam popis Lilith a v tom mojom znamení ked som si prečítala tak som až stuhla, ona píše že tento človek prišiel z minulosti s niečim hrozným čo sa mu udialo a preto sa bojí byť šťastný lebo niekde vnútri nastane panike že teraz príde niečo zlé. S týmto som veľmi dlhý čas bojovala, naozaj to bol môj veľký problém a hľadala som odpovede a vždy také malo sa miluješ a pod. lenže bolo to niečo iné. Až som došla do štádia svojho života kedy som našla v šťastie v maličkostiach a ja si uvedomujem že aj po všetkom tom nešťastí som vlastne šťastný človek.
Takže aj v tomto mi ta Lilith sedí.
neznámy
neznámy » Marcelina9 | 17.10.2019 17:50
nejzajímavější kniha, která byla o Lilith napsána je od George MacDonalda roku 1895
vyšla před lety česky nevím jak na Slovensku. Podle mého názoru ovlivnila Gustava Meyrinka, který ji dozajista četl v originále

https://en.wikipedia.org/wiki/Lilith_(novel)


https://ulozto.cz/file/QKU4hDTC/george-macdonald-lilith-rtf
neznámy
neznámy | 17.10.2019 18:21
Aha tak sa vyjasnuje super.
neznámy
neznámy | 18.10.2019 10:36
Tahle kniha vypada opravdu dobre, diky za super tip i odkaz, zatim neznam, a mam stazeno jdu na to.
Meyrink z ni nekde citoval ve svem romanu? To on nekdy delaval.
Pokud vim Vas postoj k lilith je ponekud skepticky. Min teda v tom vyznamu jak se vyklada dnes takze s ni vubec nepracujete?
K vyjadreni urcitych stavu mysli, opravdu asi specificky meyrinkovskych mystickych vizi..vyvolavani nejakych tech demonu atd by se asi opis lilith celkem hodil. V jeho romanech je to celkem caste tema s transformacnim presahem.
Marcelina9
Marcelina9 » emanuel | 18.10.2019 13:58
Lilith je právě do konce ledna v rybách
Marcelina9
Marcelina9 | 18.10.2019 13:59
Tak mě obrací život dokonale, otrhává nefunkční i to co si moc nechci přiznat leze na povrch
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...