mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Bod šťastia

josephine
josephine » marcie | 8.11.2018 10:09
A vôbec, čo myslíš pod "dôstojne zvládnuť Leva"?
Zaujíma ma to o to viac, keď tam máš ten asc.
Takže o tom musíš niečo vedieť. :)
neznámy
neznámy » marcie | 8.11.2018 11:32
Mňa by zaujímalo , že ako to vnímate, aké to je keď je niekto Váha a ASC Lev ...syn je Lev a ASC Ryby, ktoré vlastnosti prevážia ktorého znamenia ? .... ja to neviem posúdiť lebo mám ASC vo svojom znamení Váh ..
neznámy
neznámy » marcie | 8.11.2018 12:28
No mám dcéru s ASC Leva a ešte aj Lunu, ale myslím že nadcennosťou netrpí.
Magnician
Magnician | 8.11.2018 14:28
žiaľ všetko vidím osobne a ten pocit keď sa mi niečo podarí je ako v raji,čím ťažší projekt tým lepšie a úžitok nech je pre všetkých poddaných-LOL-
Magnician
Magnician | 8.11.2018 14:30
:)-YES-
marcie
marcie » josephine | 8.11.2018 16:52
Myslím, že ak je človek spojený sám so sebou (svojou dušou?), tak svoj ascendent veľmi jasne vníma, je s ním stotožnený a vyhovuje mu, že sa takým spôsobom prejavuje, skrátka je to jeho súčasť, jeho "identifikátor". Leví ascendent je o tom, že človek je nejakým spôsobom výraznejší, nedá sa prehliadnuť, neznamená to, že musí byť aj pekný :D Spôsoby prejavu môžu byť podľa znamenia leva - buď pozitívne alebo negatívne (pýcha, nafúkanosť, pohŕdanie druhými a pod.) Alebo sa môže prejavovať ako múdry panovník a vodca, ktorý vie, že bez "svorky" by jeho žiara značne utrpela ... takže človek musí do svojho správania zahrnúť pokoru a "znížiť sa" k ostatným, lev je vtedy silný, ak si je vedomý svojej moci a sily, ale nepoužíva ju, lebo to nepotrebuje, spory rieši múdro a s nadhľadom ... :)
neznámy
neznámy » marcie | 10.11.2018 00:31
myslis ze ak clovek citi svoju podstatu moze byt aj dobry aj zly?
neznámy
neznámy | 10.11.2018 13:34
Myslím, že človek sa prejavuje v tom ktorom znamení na základe vyspelosti svojej duše. Môže si zvoliť medzi citlivosťou, súcitom a mysticizmom rýb alebo môže byť večne deprimovaný závislý a povrchný. Takisto v levovi môže trpieť nafukanostou a namyslenosťou alebo svoje sebavedomie, statočnosť, veľkorysosť a schopnosť vodcovstva využije pre dobrú vec.
Myslím, že to vieš posúdiť, ktoré vlastnosti si syn vzal z ktorého znamenia. U svojich troch detí, to viem odhadnúť a to každé z nich má rozdielny ascendent so slnečným znamením. Ja mám slnko v panne, aj ascendent a mala by som sa prejavovať typicky podľa tohto znamenia, ale nie je to tak. Ovplyvňuje ma dosť výrazne aj mesiac napríklad a zmenu v sebe som pocítila aj pohybom slnka v sekundárnych direkciach.
neznámy
neznámy | 10.11.2018 20:40
mají se doplňovat,

nicméně charakteristiky znamení slunečního se přeceňují.

Zaznamenal jsem nedávno případ matky a dcery, které mají svá Slunce necelý 1°od sebe, matka má Slunce na posledním stupni Býka a dcera Slunce na 1. stupni Blíženců. Matka nevěřila přítelkyni astroložce, že je její dcera Blíženec, protože se v ní poznávala, myslela si, že musí být také Býk. Jenže jakýpak to je Býk na posledním stupni? Jistě jiný než na začátku, jiný než uprostřed. Proto byly zavedeny do znamení dekany, tváře a hranice, případně monomery.
marcie
marcie | 10.11.2018 21:18
prehliadla som otázku, ale asi tak, ako písal dr.Faustroll - človek by mal byť stotožnený s obidvomi, resp, so všetkými prvkami svojho horoskopu, vtedy sa môže cítiť celistvo, aspoň ja to tak vnímam :D
marcie
marcie | 10.11.2018 21:25
každý je aj "dobrý" aj "zlý", neexistuje deň bez noci :D
neznámy
neznámy » marcie | 10.11.2018 21:48
asi nie Matka Tereza asi zla nebola a ten priklad ....vyssia moc a moc ludska je diamet dimenzionalny rozdiel
neznámy
neznámy » marcie | 11.11.2018 16:15
Ja to beriem skôr sko slabé a silné stránky. Napríklad mojou slabosťou je určitá neporiadnosť, ktorú pripisujem rybám vo mne. Potom rozpoltenosť, riešenie mnohých maličkostí (panna). Ono aj súcit a trpezlivosť môžu byť slabosti (zlé vlastnosti) hlavne keď ich prejavujete človeku, ktorý si to vôbec nezaslúži, a prišiel na tento svet preto, aby sa naučil zodpovednosti. Takže, ak niekto dostáva neustále šance, tak mu to situáciu často nezlepší. A človek, ktorý dáva, sa má naučiť nedávať slepo.
hrabeti
hrabeti | 12.11.2018 05:53
Matka Tereza bola v súkromí najskôr pekná sviňa.
marcie
marcie | 12.11.2018 07:18
presne tak to chápem aj ja, a tiež som na jednej strane puntičkárska a na druhej strane neporiadna - to sú dva extrémy toho istého :D
marcie
marcie » hrabeti | 12.11.2018 07:19
ťažko povedať, nepoznali sme ju, ale popísalo sa všeličo
milan08
milan08 | 20.1.2019 06:31
trocha odlahcim tuto temu a vies kde mas doma ten bod stastia?
neznámy
neznámy | 20.1.2019 09:18
Takže ak je aj ryba neporiadne znamenie ,tak už viem prečo syn je taký bordelar :)znamenie lev,asc ryba,cinske znamenie prasa ..... -SADLEY-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...