mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Bod šťastia

josephine » marcie | 8.11.2018 10:09
A vôbec, čo myslíš pod "dôstojne zvládnuť Leva"?
Zaujíma ma to o to viac, keď tam máš ten asc.
Takže o tom musíš niečo vedieť. :)
Johanna » marcie | 8.11.2018 11:32
Mňa by zaujímalo , že ako to vnímate, aké to je keď je niekto Váha a ASC Lev ...syn je Lev a ASC Ryby, ktoré vlastnosti prevážia ktorého znamenia ? .... ja to neviem posúdiť lebo mám ASC vo svojom znamení Váh ..
púpavka » marcie | 8.11.2018 12:28
No mám dcéru s ASC Leva a ešte aj Lunu, ale myslím že nadcennosťou netrpí.
Magnician » Johanna | 8.11.2018 14:28
žiaľ všetko vidím osobne a ten pocit keď sa mi niečo podarí je ako v raji,čím ťažší projekt tým lepšie a úžitok nech je pre všetkých poddaných-LOL-
Magnician » dr. Faustroll | 8.11.2018 14:30
:)-YES-
marcie » josephine | 8.11.2018 16:52
Myslím, že ak je človek spojený sám so sebou (svojou dušou?), tak svoj ascendent veľmi jasne vníma, je s ním stotožnený a vyhovuje mu, že sa takým spôsobom prejavuje, skrátka je to jeho súčasť, jeho "identifikátor". Leví ascendent je o tom, že človek je nejakým spôsobom výraznejší, nedá sa prehliadnuť, neznamená to, že musí byť aj pekný :D Spôsoby prejavu môžu byť podľa znamenia leva - buď pozitívne alebo negatívne (pýcha, nafúkanosť, pohŕdanie druhými a pod.) Alebo sa môže prejavovať ako múdry panovník a vodca, ktorý vie, že bez "svorky" by jeho žiara značne utrpela ... takže človek musí do svojho správania zahrnúť pokoru a "znížiť sa" k ostatným, lev je vtedy silný, ak si je vedomý svojej moci a sily, ale nepoužíva ju, lebo to nepotrebuje, spory rieši múdro a s nadhľadom ... :)
voltaire » marcie | 10.11.2018 00:31
myslis ze ak clovek citi svoju podstatu moze byt aj dobry aj zly?
Alis » Johanna | 10.11.2018 13:34
Myslím, že človek sa prejavuje v tom ktorom znamení na základe vyspelosti svojej duše. Môže si zvoliť medzi citlivosťou, súcitom a mysticizmom rýb alebo môže byť večne deprimovaný závislý a povrchný. Takisto v levovi môže trpieť nafukanostou a namyslenosťou alebo svoje sebavedomie, statočnosť, veľkorysosť a schopnosť vodcovstva využije pre dobrú vec.
Myslím, že to vieš posúdiť, ktoré vlastnosti si syn vzal z ktorého znamenia. U svojich troch detí, to viem odhadnúť a to každé z nich má rozdielny ascendent so slnečným znamením. Ja mám slnko v panne, aj ascendent a mala by som sa prejavovať typicky podľa tohto znamenia, ale nie je to tak. Ovplyvňuje ma dosť výrazne aj mesiac napríklad a zmenu v sebe som pocítila aj pohybom slnka v sekundárnych direkciach.
dr. Faustroll » Johanna | 10.11.2018 20:40
mají se doplňovat,

nicméně charakteristiky znamení slunečního se přeceňují.

Zaznamenal jsem nedávno případ matky a dcery, které mají svá Slunce necelý 1°od sebe, matka má Slunce na posledním stupni Býka a dcera Slunce na 1. stupni Blíženců. Matka nevěřila přítelkyni astroložce, že je její dcera Blíženec, protože se v ní poznávala, myslela si, že musí být také Býk. Jenže jakýpak to je Býk na posledním stupni? Jistě jiný než na začátku, jiný než uprostřed. Proto byly zavedeny do znamení dekany, tváře a hranice, případně monomery.
marcie » Johanna | 10.11.2018 21:18
prehliadla som otázku, ale asi tak, ako písal dr.Faustroll - človek by mal byť stotožnený s obidvomi, resp, so všetkými prvkami svojho horoskopu, vtedy sa môže cítiť celistvo, aspoň ja to tak vnímam :D
marcie » voltaire | 10.11.2018 21:25
každý je aj "dobrý" aj "zlý", neexistuje deň bez noci :D
voltaire » marcie | 10.11.2018 21:48
asi nie Matka Tereza asi zla nebola a ten priklad ....vyssia moc a moc ludska je diamet dimenzionalny rozdiel
Alis » marcie | 11.11.2018 16:15
Ja to beriem skôr sko slabé a silné stránky. Napríklad mojou slabosťou je určitá neporiadnosť, ktorú pripisujem rybám vo mne. Potom rozpoltenosť, riešenie mnohých maličkostí (panna). Ono aj súcit a trpezlivosť môžu byť slabosti (zlé vlastnosti) hlavne keď ich prejavujete človeku, ktorý si to vôbec nezaslúži, a prišiel na tento svet preto, aby sa naučil zodpovednosti. Takže, ak niekto dostáva neustále šance, tak mu to situáciu často nezlepší. A človek, ktorý dáva, sa má naučiť nedávať slepo.
hrabeti » voltaire | 12.11.2018 05:53
Matka Tereza bola v súkromí najskôr pekná sviňa.
marcie » Alis | 12.11.2018 07:18
presne tak to chápem aj ja, a tiež som na jednej strane puntičkárska a na druhej strane neporiadna - to sú dva extrémy toho istého :D
marcie » hrabeti | 12.11.2018 07:19
ťažko povedať, nepoznali sme ju, ale popísalo sa všeličo
Stránka:
1 2

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Umocnená túžba po nežnostiach a zábave, pričom sa však milostné záležitosti alebo spoločenské akcie môžu ľahko vymknúť spod kontroly. Žalúdok je citlivejší. Nebezpečenstvo oslabenej výkonnosti obyvateľstva.

EKVINOKCIUM - je rovnodennosť, pričom môže nastať buď jarná (vstup Slnka do znamenia Barana) alebo jesenná (vstup Slnka do znamenia Váh). V prvom prípade sa nachádza Slnko presne... viac »

KVADRATÚRA - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 90°, čiže sú od seba v pravom uhle. Je charakterizovaná číslom 4, takže predstavuje akciu,... viac »

OKTIL - alebo inak polokvadratúra nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 45°. Je charakterizovaný číslom 8, takže predstavuje sústredenie,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...