mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

Bod šťastia

neznámy
neznámy | 24.4.2014 20:10
Ahojte, vedel by mi niekto vysvetliť ako sa prejavuje Bod šťastia? Jeho princíp, dôležitosť v horoskope a kedy sa prejaví? Ja mam bod šťastia v 9.dome / Lev a po prečítaní si určitých stránok ,:)nie celkom jasne chápem moje šťastie- alebo lepšie povedané ako sa k tomu dopracujem. Ďakujem za všetky odpovede:):)
neznámy
neznámy | 24.4.2014 22:01
Taky se k tomu nemůžu propracovat. Mám Bod štěstí v konjunkci se Saturnem, asi je mojí šťastnou planetou Saturn. :D
Dogi
Dogi | 24.4.2014 23:02
Ja mám bod šťastia v 3.dome. Som typický Blíženec, navyše mám veľa planét v 11.dome. Takže komunikujem veľa a je to pre mňa obrazne povedané vzduch pre moje pľúca. Navyše, ked som napísala prvú knižku, zistila som, že ma nikdy nič neurobilo šťastnejšou do tej chvíle. A v poslednej dobe som zistila, že sa najradšej pohybujem a budujem svoje vzťahy v úzkom kruhu (kedysi som mala veľký okruh priateľov...úplne som to zkresala len na rodinu a najbližších) a cítim sa tak naozaj fajn :-). Viac sa orientujem na obyčajný každodenný život a aj sa rada učím. Takže u mňa ten 3.dom sedí. Bohužiaľ mi to trvalo veľmi veľa rokov než som pochopila, ako a kde sa cítim vnútorne šťastná. Ale nezistila som to vďaka astrológii, ale prirodzeným vývojom. Nikdy som citlivé body neštudovala...k tomu som sa ešte nedostala...:-)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...