mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

autizmus v horoskope

neznámy | 28.2.2015 18:16
kedze sa astrologia tazko statisticky dokazuje a prakticky neexistuju presne dane konstelacie pre urcite diagnozy, pretoze kazdy horoskop je jedinecny, tak podla mna sa neda z astrologie urcit, ci je dusevne chory alebo nie... skor sa da podla horoskopu urcit urcite sklony, ktore mozu pri vhodnych podmienkach vyvolat psychozu...
ano, vseobecne medzi zakladne vyklady neptuna v 5.dome patri, ze deti mozu trpiet roznymi (dys)diagnozami, symptomami, nerestami, pretoze tam kde stoji neptun, tak tam sa ma clovek naucit byt nesebecky, obetavy, tiez sa ma naucit vnimat nadosobne a podobne...a prave taketo deti mozu toho cloveka k takymto vlastnostiam doviest-PUH-
neznámy | 25.3.2015 18:58
Myslím, že si vytváříme představy o sobě a buď se kritizujeme, nebo se děláme lepšími, přijatelnějšími pro okolí .. neumíme sebe přijmout se vším všudy. I proto možná k druhým přistupujeme stejně jako k sobě - s kritikou nebo nadějí, že se časem změní "k lepšímu". Autista nás učí, abychom se přijali takoví, jací jsme a potom ani od něj nebudeme očekávat nemožné. Toto se mi líbí

https://www.youtube.com/watch?v=3Qj0hjOYPK0 -FLOWER--HEART-
Stránka:
1 2 3 4 5
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Schody / Schodisko Pomocou nich stúpame na vyššie stupienky alebo naopak zostupujeme do nižších úrovní. A ten dom alebo budova, v ktorej je schodisko, symbolizuje našu osobnosť a vrstvy... viac »

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Upír Tento záhadný tvor je aktívny v noci, živý sa ľudskou krvou a spáva v hrobke. Už samotná symbolika napovedá, že sa jedná o našu tieňovú stránku, ktorú počas bieleho... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...