mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

astrologická predpoveď budúcnosti

neznámy | 6.7.2011 11:26
neznámy | 6.7.2011 12:18
Dobre by bolo opraviť rok narodenia, lebo toto je naozaj úctyhodný vek na človeka. ;)
neznámy | 10.7.2011 10:37
Cely vyklad horoskopu asi tazko, je to praca na na par dni :-) Skus polozit nejaku otazku, co by ta zaujimalo, to sa skor niekto chyti.
neznámy | 10.7.2011 11:13
neznámy | 10.7.2011 11:17
neznámy | 10.7.2011 13:12
Co sa stane zavisi v prvom rade na tebe :-) Pozrel som na rychlo na tvoj horoskop. Co sa tyka sucasnosti s manzelstvom tam suvisi najviac tranzit Neptunu cez Descendent, ktory vrcholil tak pred rokom. Moze to znamenat nieco ako iluzie o partnerovi alebo manzelstve. Co sa tyke najblizsieho roku, ci sa nieco zmeni ohladom partnera ti povedat neviem. Co tam vidim, ze ta caka najblizsie je asi nasledovne:
Na zaciatok teda to horsie: Mas tam dost neprijemny aspekt, ktory sa zacina v oktobri-novembri 2011: Saturn prechadza cez tvoj Mesiac, pricom sa v priebehu roku 2012 vrati a potom prejde cez tvoj Mesiac prejde este raz (presne na tom mieste mam jednu planetu i ja, takze tiez ma vela dobreho necaka). Saturn prinasa obmedzenia a skrty. Prechod cez Mesiac moze suvisiet so zdravotnym stavom alebo rodinou. Kedze mas Mesiac v tretom dome, ktory ovlada bratov, sestry a susedov moze to znamenat problemy s nimi. Netusim ktore z toho to bude v kazdom pripade sa priprav na komplikovanejsie obdobie. Tento aspekt je obzvlast neprijemny v tom, ze sa bude opakovat v 3x vcase od oktobra 2011 ked Saturn prvykrat vstupi na 25 stupen Vah az niekedy do polovicky roku 2012, ked Saturn Vahy opusti.
To lepsie co tam vidi je spusta aspektov od Jupitera. Moze sa to zacat uz teraz v lete, ked Jupiter bude na 10 stupnov Byka a bude tam chvilku stat kym sa otoci spat. Kedze mas na 14 stupnov Byka Medium Coeli, co je bod ovladajuci spolocenske postavenie a karieru a Jupiter je blahodarca, velke stastie po ktore sa staci natiahnut, moze ta cakat velmi prijemne obdobie. Ked Jupiter prechadzal mojim MC bol to pre mna najstastnejsie obdobie zivota :-) U teba to moze byt podobne. Nemusi to byt citit hned teraz, vzdialenost 4 stupne je predsalen dost daleko ale v priebehu buduceho roka Jupiter prejde naplno tvojim MC. Pre mna to bolo obdobie culeho spolocenskeho zivota, ak hladas zmenu urcite toto moze byt obdobie na spoznavanie novych ludi.
Nedaleko za Jupiterom stoji Mars, vseobecne v zenskom horoskope ovlada muzov, nemusi to byt manzel skor kamarat alebo frajer. Jupiter cez neho prejde nasledne, moze to znamenat ze chlapi budu v tom case "hojnejsi" alebo milsi.
Koncom roka 2012 vstupuje Jupiter do znamenia Blizencov kde mas Merkur, Slnko a Venusu. Takze v priebehu roka 2013 mozes ocakavat dalsie moznosti. Prechod Jupitera cez Slnko sa napriklad v zenskom horoskope casto vyklada ako svadba :-)
Toto nie je ziaden komplexny profi vyklad, je to len letmy pohlad, takze sa toho moc nedrz. Je to napisane na zaklade letmeho pohladu. Ale urcite tam moznosti na zmenu k lepsiemu tam v najblizsich 2-3 rokoch su. Ako to dopadne je na tebe.
neznámy | 11.7.2011 07:15
neznámy | 12.7.2011 21:46
Z hviezda sa da vycitat vela, hlavne ak im clovek dobre rozumie :-)
Anna2212 | 13.7.2011 16:08

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Medveď / Medvede Je symbolom pudov a nekontrolovateľných zložiek osobnosti. Je spájaný s nevedomím, či bezvedomím. Môže predstavovať inštinktívne sily a vlastnosti ako krutosť, silu,... viac »

Kolotoč / Kolotoče Kolotoč sa točí tak isto ako počas dňa horoskop, v ktorom namiesto detí nepokojne sedia na svojich miestach (v znameniach) planéty. Z tohto dôvodu predstavuje... viac »

Ježibaba / Bosorka / Striga / Čarodejnica V rôznych starovekých mýtoch bola bosorka považovaná za milenku diabla, čiže predstavovala ženský prvok zla. V modernej dobe sa na ňu pozerá aj ako na symbol okultných... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...